Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałem, że tylko ja mam jakąś fobie na tym punkcie. Na główną nie powinien przenosić aston, maserati, felga czy jakieś światło tylko logo...:) Jest to mała poprawa techniczna, która z pewnością web-developerowi nie zajmie dłużej niż 15 minut. Gdybym na każdej stronie miał szukać elementu, który za to odpowiada, to bym przestał w ogóle z tego korzystać - a tak wiadomo, że gdzie nie wejdę to logo jest tym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mógłbym wiedzieć dlaczego mój post z tematu 4 Nano Pro został skasowany?

 

Rozumiem, że gdybym uwidocznił niewiedzę i złośliwość (co ważne: w parze!) innego usera niż mod, post by pozostał? :dontknow::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas start :P (znajdź zdjęcie na forum, przerób choćby tak jak ja, wrzuć ja serwer i podlinkuj

 

Nie czas świadczy o jakości.

 

Panowie moderatorzy/administratorzy, czy daloby sie naprawic opcje sledzenia tematow :?: Nie dostaje powiadomien po zaznaczeniu opcji "Śledź odpowiedzi w tym temacie".

 

Popatrzę w to.

 

3) Mi nie podoba się jedynie zerwanie z zasadą, iż logo nie odwołuje do strony głównej :)

 

No właśnie, a było tak, że klikając na "kosmetyka aut" wskakiwało na główną.

Wiem, że projekt jest w fazie realizacji, ale może warto byłoby zrobić tak, żeby całe logo przerzucało na główną?

 

Proszę bardzo - teraz już się odwołuje całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja będe miał pytanie, może ju kiedyś było to poruszane, ale nie znalazłem...

 

Otóż dlaczego nie można tutaj ogladać filmików z YT w wersji na cały ekran?

Kliknąc owszem można ale i tak okienko pozostaje to samo :dontknow:

Wszyscy piszą, "oglądać koniecznie w HD..."

Ale żeby to zrobić i obejrzeć w opcji "cały ekran" trzeba się przenieść na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop napisał/a:

Czas start :P (znajdź zdjęcie na forum, przerób choćby tak jak ja, wrzuć ja serwer i podlinkuj

 

 

Nie czas świadczy o jakości.

 

dlatego były to tylko projekty na szybko, a jak zapewne wiesz, jeśli ktoś nie poda założeń i szczegółów jak to ma wyglądać co znaleźć się w projekcie to najpierw taki projekt się robi a później ustala szczegóły i wnosi ewentualne poprawki jeśli nie były wcześniej założone...

 

EOT z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego były to tylko projekty na szybko, a jak zapewne wiesz, jeśli ktoś nie poda założeń i szczegółów jak to ma wyglądać co znaleźć się w projekcie to najpierw taki projekt się robi a później ustala szczegóły i wnosi ewentualne poprawki jeśli nie były wcześniej założone...

 

Tylko winny się tłumaczy :kox:;):-]

 

Otóż dlaczego nie można tutaj ogladać filmików z YT w wersji na cały ekran?

Kliknąc owszem można ale i tak okienko pozostaje to samo :dontknow:

Wszyscy piszą, "oglądać koniecznie w HD..."

Ale żeby to zrobić i obejrzeć w opcji "cały ekran" trzeba się przenieść na YT

 

Nie masz większych problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję włączyć kategorię "Wiek:" pod avatarem.

 

A po co?

 

Że niby wpływa to na wartość merytoryczną postów?

 

I zaraz wyjdzie ile starych, żonatych facetów siedzi w temacie: "Tego tu brakuje - sexy kociaki!" :lol:

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby wpływa to na wartość merytoryczną postów?

 

A wiesz, że czasami tak - od lat korzystam z for internetowych i ewidentnie czasami można przypisać jakość/merytoryczność/styl itp wypowiedzi do osoby w danym wieku lub jego pewnym zakresie.

 

chodzi o wygodę oglądania, na wielu innych forach można powiększać z poziomu forum, bez przerzucania na stronę YT

 

A tu nie można - dodatek jest taki, a nie inny.

 

Ale wybacz panie, że pytam...

Cos taki rozdrazniony?

Zrobiłem Ci coś?

 

Widzę, że jesteś psychologiem i po 1 poście rozpoznałeś mój obecny stan nastroju - muszę Cię zmartwić - psycholog z Ciebie żaden, bo nie trafiłeś. I nie, nie jestem rozdrażniony (wręcz przeciwnie) i nic mi nie zrobiłeś - w mojej odpowiedzi był ukryty pewien przekaz, ale widzę, że czasami jednak trzeba pisać w bardziej prosty i przejrzysty sposób.

 

 

Przy okazji - 10000 zarejestrowanym użytkownikiem jest TheNike1948 ;)

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że będzie tyle osób forum o tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.