Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym nie kojarzę jak z phpBB, ale na SMF potrafi ładnie zamulać całe forum.

na forum FFP gdzie jestem jako mod nic się nie dzieje,nie ma żądnej zamuły ... jest to phpBB....

 

Możliwe, że w SMF występują takie problemy, albo chodzi o konfigurację serwera.

 

w sumie w SB są pisane czasami sprawy niezwiązane z forum czy konkretną jego tematyką,coś dla rozluźnienia atmosfery,a forum pozostaje forum i jeżeli ludzie czegoś potrzebują to piszą w odpowiednich działach na forum :)

 

Zawsze powinien być dział/wątek do takich luźnych rozmów - zdecydowanie bardziej się to sprawdza niż SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zawsze powinien być dział/wątek do takich luźnych rozmów - zdecydowanie bardziej się to sprawdza niż SB.

właśnie będzie coś takiego jak "Offtop" ?? chociażby żeby czasami pogadać o innych sprawach lub się czymś pochwalić etc :) wiecie o co chodzi :) to nie musi być czysto spamerski wątek :) ale dzięki niemu można będzie też lepiej się poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze szanownych Adminow o przedluzenie sesji pomiedzy koniecznoscia kolejnego zalogowania sie (chocby do 900 sekund).

to fakt jak się nie ma hasła zapamiętanego to powiedzmy po kilku minutach bez żadnej reakcji na forum trzeba się logować ponownie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zawsze powinien być dział/wątek do takich luźnych rozmów - zdecydowanie bardziej się to sprawdza niż SB.

właśnie będzie coś takiego jak "Offtop" ??

Hmm, coś podobnego już jest NEWS - "Tutaj poruszamy różne tematy niezwiązane z detailingiem: samochody, hobby, off-topic etc."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym przydała by się funkcja powiadamiania moderatorów jeżeli jakiś post czy też temat by był nieodpowiedni ;) coś w stylu wykrzyknika po kliknięciu ,którego mod dostawał by powiadomienie,że coś jest nie tak,aby sprawdził dane zgłoszenie ;):)

 

Trochę odświeżę sugestię - dokładnie takie coś już jest od kilku dni - przy poście w prawym górnym rogu jest wykrzyknik, który służy zgłoszeniu danego posta do administratora/moderatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Problem.

Jak wpisuję się ponownie do tematu (robię wpis jeden po drugim/wpisy po sobie), to odpowiedź zostaje dodana do ostatniej z datą np. 23.10.2009. Ale temat nie idzie do góry (nie wskakuje na 1 miejsce) i ostatni post wciąż widnieje pod datą 19.10.2009 i nikt nie wchodzi, bo nikt nie wie, że jest coś nowego.

Oto 2 przykłady:

http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t= ... c2d51ece02

http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p= ... ece02#7815

Praktycznie nikt nie wie, że coś nowego zostało napisane w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tzw. łączenie postów jeżeli użytkownik napisze dwa posty pod rząd.

Tak ma być i wszystko jest w porządku ;)

Łukasz, więc w końcu jest już ta funkcja ?? jeżeli tak to bardzo dobrze :) już nie trzeba edytować postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy (po połączeniu postów tego samego użytkownika) powinna zmienić się data :!: i post powienien być automatycznie podwieszony :!:

 

Nie powinna i nie widziałem na innych forach żeby się zmieniała.

Zawsze jest dopisek:

 

[ Dodano: 23 Październik 2009, 19:36 ]

 

albo innego typu w zależności od rodzaju forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna i nie widziałem na innych forach żeby się zmieniała.

Zawsze jest dopisek:

 

[ Dodano: 23 Październik 2009, 19:36 ]

 

albo innego typu w zależności od rodzaju forum.

nie wiem jak tu,ale na innym forum ( FFP ) gdzie moderuję takie coś jest ... po dopisaniu czegoś i dołączeniu do swojego postu, temat podświetla się i pokazuje ,że jest coś nowego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ale na głównej stronie i w dziale data się nie zmienia i temat stoi w tym samym miejscu.

 

Po odpowiedzi (nawet przez tego samego użytkownika) temat powinien wskakiwać na pierwsze miejsce w dziale i powinna być wyświetlana data ostatniej wypowiedzi, inaczej nigdy nie będzie wiadomo, że coś zmieniło się w temacie!

 

To jest właśnie w phpBB dziwne i nie znalazłem rozwiązania problemu.

Za to zmieniłem kod tak (mam nadzieję, że będzie działać), że teraz łączenie postów jest tylko do 24h - po tym czasie zostaje wyłączone i posty nie będą już łączone. To jedyne co można zrobić na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie w phpBB dziwne i nie znalazłem rozwiązania problemu.

hmm ... na forum ,które podałem powyżej też jest phpBB i np. to co napisał MetalMagnes, aby takie było jest takie ...

nie wiem może to zależy od zainstalowanych dodatków do forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... na forum ,które podałem powyżej też jest phpBB i np. to co napisał MetalMagnes, aby takie było jest takie ...

nie wiem może to zależy od zainstalowanych dodatków do forum ??

 

To ja nie znalazłem takiej modyfikacji niestety.

Jak będę miał chwilę wolnego to postaram się jeszcze pogrzebać, bo rzeczywiście jest to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że warto by stworzyć bazę warsztatów blacharskich czy detailerów polecanych i nie polecanych z podziałem na województwa. Być może byłoby to przydatne gdyby ktos potrzebował renowacji lakieru czy typowego "upiększenia" swojego samochodu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to o tyle niebezpieczne, że każdej opinii można zarzucić stronniczość bądź kierowanie się "różnymi" interesami. nie wiem jak taka baza by wyglądała w kontekscie niezależności forum...

pomysł dobry, ale długiej dyskusji wymaga obiektywizacja kryteriów możliwej oceny i forma prezentowania sądów. W jaki sposób negatywnie oceniony zakład miałby bronić swojego dobrego imienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.