Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
W dniu 18.01.2018 o 18:54, tegies napisał:

No tak... kiedyś tego nie było. To teraz wykluczają się ustawienia w samym profilu z ustawieniami w samym wątku?

Bo zaznaczanie tam (w swoim profilu znaczy): "Wyślij tylko jedno powiadomienie o obserwowanej zawartości, do czasu aż ponownie odwiedzę stronę." nie działa, a takiej opcji w ustawieniach powiadomień samego wątku już nie ma.

Czyli już nie ma tak jak do niedawna, że dostałem jedno powiadomienie o wypowiedzi w wątku, klik w ten link przenosił do ostatniej czytanej odpowiedzi + wyświetlały się następne? To teraz jak na tydzień wyjadę to trzeba wyłączać w ogóle powiadomienia aby maile po każdej odpowiedzi nie przychodziły... :/

W najnowszej poprawce do skryptu, błąd ma zastosować wyeliminowany.

Uwaga: wgrałem poprawki, przetestuj i daj mi znać ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2018 o 09:30, Administrator napisał:

W najnowszej poprawce do skryptu, błąd ma zastosować wyeliminowany.

Uwaga: wgrałem poprawki, przetestuj i daj mi znać ;). 

Dzięki, wyczyszczę ciastka i poobserwuję czy się poprawiło.

-----------------------------------

edit: Niestety nie zatrybiło. Teraz zero jakichkolwiek powiadomień.

Włączam sprzęt, patrze w wiadomości i nic nie przyszło z forum. Zaglądam na pocztę na stronie w spam - też nic nie ma.

Wchodzę  na forum i widzę aktywność w 4 tematach które obserwuję. Coś u mnie na koncie się zadziało skoro inni nie mają z tym problemu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zmieniliśmy delikatnie system reputacji, doszła jedna reakcja:

 

Lubię to - pozytywna (+1)

Dziękuję - pozytywna (+1)

Super - pozytywna (+1)

OK - neutralna (0)

Haha - neutralna (0)

Nie lubię -negatywna (-1)

Zły - negatywna (-1)

 

Zachęcamy do używania jej regularnie, zamiast odpisywania jednym krótkim zdaniem, słowem lub innym spamem.

Znaczy to tyle co: "rozumiem, OK, przyjąłem do wiadomości, wiem, dobrze, zajmę się tym, potwierdzam, .... "

 

Może wspomoże to system reakcji i ukróci zbędne krótkie "śmiecio-komentarze" ;)

Pozostałe reakcje pozostają bez zmian i wpływają na reputację.

Cytując klasyka:

 

choose-wisely.jpg

 

 

 

2018-01-28 11_03_29-Pytania_prośby_pomysły do administracji - strona 162 - Regulamin, forum i portal.png

  • Okay 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni "lubię to" od "okay" a oba od "super"? :D  Trochę bez sensu moim zdaniem, jaki jest sens oceny która nie jest oceną (bo nie wpływa na poziom reputacji)? Tak samo z mnożeniem ocen z takim samym wynikiem punktowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie co zrobić z relacjami w PSB bądź w W&W, w PSB bodajże jest około 40 stron, gdzie zdecydowana większość to są relacje bez zdjęć, ja bym wolał jak już przeglądam w celu edukacji własnej osoby, przeglądać relacje w których jasno widać co i jak jest zrobione, może jakieś ciekawe patenty, a tak większość czasu zajmuje mi przeszukiwanie relacji w których jest ta relacja na jakimś poziomie oraz ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zdjęć jest następstwem wygasających darmowych hostingow .

Dlatego wprowadziliśmy możliwość wrzucania zdjęć na nasz forumowy serwer .

Zeby dawne relacje „odzyskały” zdjęcia każdy autor musiał by to zrobić samemu .

Pewnie zdajesz sobie sprawę ile to jest pracy stworzyć relacje , druga sprawa to wielu użytkowników nie jest już aktywnymi „działaczami” forumowym to tez jest problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko @Administrator A nie lepiej było by takie nieaktywne relacje po prostu usunąć? Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem, gdzie wiedza na forum będzie merytoryczna, a tak to się tworzą puste wątki, z których nic nie wynika. Takie moje subiektywne zdanie na ten temat, akurat ostatnie posunięcie z forumowym hostingiem propsuję, i uważam to za świetne rozwiązanie, natomiast, wypadałoby coś zrobić z wątkami które są nieaktywne bądź nie zawierają żadnej merytoryki, aby forum stało się przejrzyste. Zdaję sobie sprawę, iż jest to trudne, natomiast fajnie było by wejść w dział PSB czy W&W i poprostu obejrzeć jakaś relację, bez obaw że tam nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator +1 za świetny ruch (nie śpicie Panowie :)):

11 godzin temu, Administrator napisał:

(...) dodatkowo wszystkie aktywne zdjęcia z zewnętrznych hostingów, został pobrane jako kopia na serwer forum.

Oszczędzi to nam użytkownikom żmudnej roboty i zabezpieczy wartościowe fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, mrsjackdan napisał:

A nie lepiej było by takie nieaktywne relacje po prostu usunąć?

Rozważaliśmy tą opcję ale to jednak historia i postanowiliśmy ,że wszystko zostaje.

  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK też tak uważam. Propozycja ode mnie: może w jakiś uporządkowany sposób dodać symbol aparatu/fotki lub jakieś słowo-klucz w tytułach relacji z działającymi fotkami? W podobny sposób sam wyróżniam ciekawe artykuły na firmowej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w takim razie gdzie wyparował temat o powłoce K2 gdzie toczyła się dyskusja o skali twardości? Chciałem znajomemu podesłać link bo nie chciało mi się tłumaczyć od początku, a tam było wszystko podane z linkami o różnicach miedzy skalami twardości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak ma rację, sam brałem udział w tej dyskusji. Temat znajdował się w dziale dystrybutora K2 i dotyczył on nowej powłoki Gravon Lite. Trochę słaba zagrywka że niewygodny temat poleciał do kosza jak tylko sprawa ucichła, a szkoda bo była tam merytoryczna dyskusja odnośnie twardości powłok oraz metody ich pomiaru.

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolejna nowość na forum!!!!!
Ruszamy z nowym działem w którym możecie na bieżąco publikować relacje z pielęgnacji swoich aut. 
Traktujcie to jak blog użytkowników. Weryfikujcie ile leży wosk a jak ma się Was ulubiony QD. 
Wymaganie to tylko 5 zdjęć. 
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem działu.
https://kosmetykaaut.pl/forum/310-mój-pieszczoch/

  • Lubię to 2
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.