Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie nie widzę takiego problemu. Piszę post, w odpowiednim miejscu zdania wstawiam "@" i np. pierwszą literę osoby, o której chcę wspomnieć. Poniżej wyświetla mi się lista wszystkich na daną literę. Oczywiście mogę dodając kolejną literę wyszukiwanie zawęzić do konkretnej osoby. Jeszcze szybciej można wspomnieć o koledze z forum w danym temacie, wciskając "@" z dolnego menu pod postem (obok + i "Cytuj"). Bardzo fajna funkcjonalność, o którą niedawno wzbogacili forum nasi Admini. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator dzięki. Tego mi właśnie ostatnio brakowało w "lupce" :good:Fajnie, że działacie tak aktywnie

Edit: (16.11.2017) Widzę, że pojawiły się dodatkowe reakcje (zmieszany, przykro) na posty kolegów :good:

Rozumiem, że mają one odcień negatywny i nie będą zwiększać reputacji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.11.2017 o 10:12, Tomas22 napisał:

Dołączę się do pytania kolegi.

Na telefonie gdy użyje @Nick to gdy połączy nie mogę tego w żaden sposób usunąć. I tak za każdym razem gdy otowrze temat w którym tego @ uzylem

Coś się z tym dzieje ? Bo dalej bez zmian a było to daaawno.

Przy okazji czy na telefonie można jakoś usunąć ten szary odcień podczas cytowania ? 

Forum na telefonie jak kulało tak kuleje... Nie nie używam TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88ja po prostu nie wiem jak się pozbyć opcji "wspominania" o kimś. Np. Teraz wybrałem Fredi Ciebie ale jednak się rozmyslillem próbowałem usunąć to @Fredi to mi się nie udało :) wyszedłem z tematu wróciłem po chwili chce odpowiedzieć na nowo a @Fredi88 dalej tam jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojej, ale tu fajnie😉 Zainspirowany ostatnimi wpisami wszedłem na forum przez mobilną przeglądarkę - zazwyczaj TT. Trzeba będzie potestować ten sposób.

Ups, za szybko pochwaliłem. Mam tak jak @Tomas22.

@Fredi88, testowałem na tobie. Niestety nie mogę cię deletnąć. (Chrome, LG K10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawet na oficjalnym supporcie skryptu nie znalazłem rozwiązania i nie wiem od czego to zależy, kiedyś planowano wydać mobilną aplikację od IPS, ale od tamtej pory cisza. Polecam przejście na TT, które obecnie naprawdę świetnie działa i współpracuje z naszym skryptem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.