Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Nie mam opcji automatycznego powiadamiania o kasowanych postach, a nie będe po skasowaniu każdego posta jeszcze klepał prywatnych wiadomości, bo nie mam na to czasu.

Usunąłem cały koniec dyskusji, nie wiem po co Piotrek jeszcze temat dalej ciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

696852 nie będe po skasowaniu każdego posta jeszcze klepał prywatnych wiadomości, bo nie mam na to czasu.

 

To raczej oczywiste, myślałem, że macie taką opcję. Na forach które moderowałem było takie coś stąd mój "żal"... Jeśli nie ma, to nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych userów - z automatu kasowałby post napisany jako nr1, z banalnymi pytaniami albo z wtrąconą pochwałą jakiegoś taniego preparatu, którego używała ta osoba. Pierwsze piszemy wątek w powitaniach a później zadajemy pytania, no trochę kultury..administrowałem jedno forum i takie posty z automatu leciały w kosz, to tylko zaśmiecanie, ktoś głupio zapyta, ktoś odpowie, niepotrzebna dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

697828 Miało nie być politycznego pie@#$%^&lenia na forum, a wrzucasz taki link.

Paranoje natręctw zaliczają sie do chorób jeżeli w wywiadzie o ekonomii światowej na przestrzeni lat widzisz polityczne pierdolenie.

Poza tym po co tutaj wywołujesz dyskusje? Jesteś moderatorem, administratorem lub osobą mogącą usunąć konto? Chyba nie :)

Jak coś jeszcze ode mnie chcesz to zapraszam na PW. Może zdążysz przed usunięciem konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

697832 Poza tym po co tutaj wywołujesz dyskusje?

Bo lubię.

A Ty po co tutaj płaczesz jak dziecko? Ile Piotruś ma latek? Pokazie na paluszkach.

Nie możesz napisać PW do admina?

 

697832 wywiadzie o ekonomii światowej

Dobre, dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Drodzy Forumowicze!

Administracja Forum KA przypomina że uczestniczenie w życiu Forum nie jest dla nikogo obowiązkowe.

Obserwując ostatnie poczynania kilkorga z Was, można odnieść wrażenie że tematy detailingowe już Wam się znudziły i szukacie pretekstu aby przestać tu zaglądać.

Panowie! Jeśli bardziej zainteresowaliście się ostatnimi czasy polityką, gospodarką czy też zaczęło Wam sprawiać frajdę czynienie drobnych acz mało subtelnych uszczypliwości innym ludziom to po prostu przestańcie się tu logować i zacznijcie realizować się gdzie indziej.

Wasza przygoda z Forum KA wcale nie musi się zakończyć definitywnym banem, jak ostatnio o to zabiegacie. Po prostu przestańcie się na jakiś czas tu logować a jak Wam wena na detailing wróci, to KA przywita Was z otwartymi rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
698312 jak Wam wena na detailing wróci

może to dziwnie zabrzmi bo jesteśmy w rzeczywistości wirtualnej - ale po prostu ludzie się tu nudzą. A największym problemem jest ilość relacji detailingowych i regulamin na limit publikacji.

Na innych forach ten dział kwitnie, u nas umarł i powraca może raz na miesiąc.

A jak jest nuda to sie szuka tematów zastępczych jak polityka czy luźne rozmowy o dupie marynie.

Pomyślcie o tym bo nawet profesjonalne studia nie dają już foto relacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

698727 Potrzebuję podmienić linki do zdjęć w testach, bo hosting wstaw.org zdechł. Ale nie widzę ikonki edycji postów. :o Jak tego dokonać?

 

Przy poście po prawej stronie powinna być taka ikona przedstawiająca kartkę i długopis pozwala ona właśnie na edycje. Jak by jednak nie działało daj znać na PW to Ci wyedytuje co tam potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, że ich przez chwilę nie widziałem. Na szczęście hosting podjął współpracę i zdjęcia są z powrotem widoczne :) Podmieniałem dzień wcześniej niż wówczas, gdy pisałem tego posta - tam już utrata mi raczej nie grozi (imgur jest raczej pewny), gdzie indziej do tematu wrócę, jak kiedyś znowu znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, wchodzę tu incognito już od jakiegoś czasu, a że nadeszła wiosna chciałem zasięgnąć porady przed działaniem. Przyszedłem przygotowany - ze zdjęciami, po researchu forum i reszty Internetu i... okazało się, że nie mogę założyć tematu. Wyczytałem, że limit na zakładanie tematów ustaliliście na 20 postów - rozumiem, boty reklamujące środki na powiększanie różnych rzeczy i te sprawy, ale spójrzcie na to z innej strony: osoby takie, jak ja, które przychodzą tu po wiedzę i doświadczenie innych siłą rzeczy mają niewiele do powiedzenia na tematy detailerskie, więc skąd mam wziąć te 20 postów? Nie chcę spamować postami, które nic nie wnoszą do tematu, tylko po to by nabić wymaganą ilość i móc stworzyć temat ze swoim pytaniem. Sugeruję zmniejszyć limit, bo obecna sytuacja paradoksalnie może przynosić skutki odwrotne od zamierzonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.