Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie.

Czemu ten temat zostal zablokowany ? viewtopic.php?f=35&t=28048&start=15

Temat to kolejna zażarta dyskusja o byle co, która nie ma żadnego sensu.

 

686046 czy u Was na operze też tak muli forum? na chromie śmiga aż miło

Forum zostało ostatnio rozdzielone na dwa serwery, więc odśwież sobie ciasteczka. Miałem z tym problem bezpośrednio po przenosinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

zeszły rok obfitował w wiele premier nowych polskich produktów ale i nawet marek.

Rozpieszczał nas nowymi produktami ABDL, SG, zadebiutował Funkty Witch, Car-Concept czy Detailer's Magic.

 

Co sądzicie nt. urządzenia powiedzmy - plebiscytu, w wybranych wspólnie kategoriach? Coś w stylu "debiut roku 2016", "najlepszy produkt do pielęgnacji opon roku 2016" i tym podobne? Ba -można się pokusić o, nazwijmy to roboczo- przyznanie certyfikatu np. "produkt roku 2016 wg. Kosmetyka Aut". Świadczyć by to mogło o jakości produktu ale i podnosiłoby prestiż i rozpoznawalność forum (zapewne ku radości jego właściciela). Idąc dalej - przy opatrzeniu tego np. właściwym logo - producent mógłby choćby chwalić się tym na swojej stronie internetowej czy nawet na opakowaniu produktu (cross marketing).

 

To taka moja luźna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam pytanie i myślę że dobrze trafiłem w dział :)

mianowicie chodzi o aplikację " tapatalk". zainstalowałem aplikację, zarejestrowałem sobie konto, znalazłem forum i.... ? nie mogę się zalogować.

założyłem nowe konto w tapatalk, wrzuciłem konto z identycznym loginem co na forum i też du*a :evil: .

Może wiecie o co chodzi i jak mi pomóc ? przeglądać mogę i wszystko spoko, ułatwi to sprawę z przeglądaniem forum, ale wypowiedzieć się już nie mogę. co prawda nie często mam coś do powiedzenia ale jednak brak możliwości wkurw...- denerwuje :D

 

2. Zauważyłem że po raz kolejny został usunięty mój avatar ;). nie będę już go wstawiał, ale czy na pewno słusznie go usuwacie ? nie było żadnych obraźliwych i politycznych podpisów, a doszukiwanie się podtesktu w obrazku jak to król przestworzy rozrywa swoim dziobem kaczkę to lekka przesada :], takie są po prostu realia przyrody :)

 

Dodane po 7 godzinach 19 minutach 11 sekundach:

Podpunkt 1 juz nie aktualny. Juz działa :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Skromna sugestia z regulaminem działu sprzedam/kupię. Myślałem że może warto było by dodać popdpunkr do regulaminu ze temat musi być na bieżąco (w miarę możliwości oczywiście) aktualizowany z przedmiotami. Juz parę razy widziałem ze w temacie było 10 zapytań o jeden produkt aż w końcu ktoś napisał ze paczka doszła i nie wiadomo co aktualne a co nie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej.Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale od paru dni non stop przy tym dzwoneczku mam powiadomienia, że jest odpowiedz itp...Wcześniej było tak, że pojawiało się to jak ktoś odpowiadał na mój post, a teraz dotyczy to każdego tematu..problem w tym, że mi to zawala skrzynkę mailową..Da się to jakoś usunąć, żeby mi to nie wyskakiwało?Pozdrawiam

 

Też mam ten problem,jak wyłączyć powiadomienia mailowe o nowych tematach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
694643 Jest możliwość przywrócenia do poprzedniego wyglądu forum gdzieś w ustawieniach u siebie w profilu ?

 

ponawiam pytanie kolegi , czy jest możliwość wrócenia do przedniego wyglądu forum bo obecny za cholerę mi nie leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl pod dotykowce zawitał, na starszych i wolniejszych kompach muuuuli przy przewijaniu strony niestety.

Ale da się jakoś czytać :D

Nie wiem o co chodzi, ale przewijanie tego forum strasznie irytuje. Na innych forach i stronach jest ok.

Sprawdzone na dwoch kompach. Strzalkami dziala normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moderator usuwa jakieś posty, dobrze byłoby żeby pojawiła się informacja albo na PW albo na maila, a nie że post wyparowuje (swoją drogą od tematu nie odbiegał) i nie ma żadnej informacji. Potem siedzę i szukam, bo dopiero co go czytałem a po napisaniu odpowiedzi brakuje 2 postów z przodu. Pierwsze forum gdzie spotykam się z usuwaniem postów bez żadnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Rozwijasz jakąś bzdurna dyskusję o myciu auta szczotami, to się nie dziw, że zostało to skasowane.

Takich użytkowników co podstaw nie znają i wyskakują z herezjami o szczotach itp. trzeba ignorować, a nie ciągnąć temat na kilka stron.

Niech sobie podstawy poczyta a nie zaśmieca tematy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]rychu[/ref], usunięty został również post, gdzie napisałem dokładnie to samo co [ref=#00aa00]Piotrek[/ref]. Że rękawica szampon i wosk to taki koszt... Jakoś post moderatora bardziej przypasował. Mniejsza o to, bo szczerze mi zwisa czy ten ktoś dalej będzie mył auto szczotką od wc czy drucianą, chodzi mi o to, że jeśli się coś usuwa to powinno być jakieś powiadomienie, a nie że odpowiadam na post, a 2 wcześniejsze znikają i szukam czy w odpowiednim temacie napisałem. Także nie chodzi o wywalenie posta, a o informację, co poleciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to nowi użytkownicy powinni mieć tydzień na zapoznanie się z forum(brak możliwości komentowania w niektórych działach), bo potem jest tyle nietrafionych pytań. Mimo, że odpowiedź jest na forum to ciężko skorzystać z lupy i jest 10000 tych samych pytań. Sam pamiętam zanim się zarejestrowałem na forum, przeglądałem je przez kilka miesięcy.

 

P.S Najbardziej nie mogę jak ktoś zakłada nowe konto i pisze " Za tydzień zakładam firmę potrzebuje tylko jeszcze : milion produktów, co polecicie?" :lol: i przy okazji jakiś link do szkolenia z polerowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.