Skocz do zawartości

carpro cquartz uk edition 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy czym przed zimą podbić kanapkę Cq+Gliss?

Mam Reloada, ale zastanawiam się np nad Elixirem oraz mam jeszcze sprzed czasów powłoki Water Golda.

Pytanie też czy Water Gold jeszcze do czegoś mi się przyda? Można go stosować jako top na tą kanapkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Streat napisał:

@krzygaj mamy aktualnie czerwiec do zimy jeszcze trochę 😂 ale przed zimą ja bym dał.reloada 😁

Wolę być przygotowanym - wiesz, zima co roku lubi zaskakiwać 🤣

Dobra w takim razie Water Gold pójdzie na handel, skoro już mi się nie przyda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przymierzam się do aplikacji powłoki i nie wiem co będzie lepszym wyborem, UK 3.0 + GLISS czy UK 3.0 + SIC ? Kolor auta to grafit. Przeglądając temat bardziej przemawia do mnie druga opcja. Jeżeli zdecydowałbym się na UK 3.0 + SIC to kłaść jedną warstwę UK 3.0 a po pewnym czasie (jakim?) warstwę SIC ? Czy dwie warstwy UK 3.0 a później dopiero SIC ? Powłokę będę kładł na Volvo XC90, myślicie że 2x10 ml UK 3.0 + 2x10 ml SIC powinno wystarczyć ? Czy lepiej wziąć butelki 30 ml ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Rafal9304 napisał:

Przymierzam się do aplikacji powłoki i nie wiem co będzie lepszym wyborem, UK 3.0 + GLISS czy UK 3.0 + SIC ? Kolor auta to grafit. Przeglądając temat bardziej przemawia do mnie druga opcja. Jeżeli zdecydowałbym się na UK 3.0 + SIC to kłaść jedną warstwę UK 3.0 a po pewnym czasie (jakim?) warstwę SIC ? Czy dwie warstwy UK 3.0 a później dopiero SIC ? Powłokę będę kładł na Volvo XC90, myślicie że 2x10 ml UK 3.0 + 2x10 ml SIC powinno wystarczyć ? Czy lepiej wziąć butelki 30 ml ? 

Ja kładłem UK 3.0 + SIC i polecam tą kanapkę,SIC trochę gorzej się dociera (nie problematycznie, ale gorzej do 3.0) , ja na golf 6 i ibize wykorzystałem 7-8ml UK i SIC, więc pewnie nie starczy ci 10ml na volvo. Kładź 1 warstwę UK i 1 SIC po upływie 1h. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nic - pomyłka 😜

 

15 godzin temu, RoBerTo91 napisał:

Kładź 1 warstwę UK i 1 SIC po upływie 1h. 

To trzeba sprawdzić, bo np Gliss można kłaść dopiero po 4godz:

Directions: (For use as top coat).
May be applied 4 hours or longer after CQUARTZ. 
If IR cured may be applied after 45 minutes from CQUARTZ application

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rafal9304 napisał:

Tak myślałem dlatego chce wziąć po dwie butelki 10 ml UK 3.0 i SIC. Przed wyjazdem wrzucałeś jeszcze Reload czy darować sobie i zrobić to przy serwisie powłoki ?

Nic już nie wrzucałem, przy serwisie będę myślał czy coś wrzucać, jak będzie działa dobrze to chyba nie będę jej wspomagał , ale czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy na początku czerwca dałem 2xCq+2xGliss - noszę się z zamiarem zarzucenia na to Water Golda - i teraz mam pytanie czy umyć normalnie szamponem neutralnym czy dać CP Reset lub Tech Cleanera i potem Watera?

Powłoka od momentu nałożenia w zasadzie co tydzień myta 🤪 neutralem, wszystko elegancko kropelkuje, auto garażowane itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.