Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

A jak się ma Perl do Kocha na zewnętrznych plastikach i oponach?

 

Na plastikach Koch dużo lepszy a na oponach nie próbowałem ;)

Na oponach próbowałem...wygrywa z moim drugim zawodnikiem nielsenem brillance..

Dłużej się trzyma,i daje ciemniejsze matowe wykończenie.

Niestety nie mam jak z czymś innym porównać kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam PB Natural Look, ale troche szkoda jak trzeba zrobic zderzaki, listwy, klamki i nieraz relingi, a efektu i tak nikt nie docenia. Kiedys probowalem na zmatowiale zewnetrzne plastiki czernidla za kilka zl ale mizerne efekty po tym byly hehe. Wsrod handlarzykow chyba najpopularniejszym rozwiazaniem cieszy sie na wszystko co sie da Plak. Zamowie w najblizszym czasie Nielsen Finesse. Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erdesto napisał/a:

A co polecicie do celow komercyjnych, typu auta na handel, zeby bylo dobrze wydajnosciowo i cenowo?

 

 

Kup PB Natural Look

 

NL jest fajny i daje dobre rezultaty, ale jak ma być budzetowo to sporo tańszy, a równie dobry jest Nielsen Finesse

 

do plastików zewnętrznych? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erdesto napisał/a:

A co polecicie do celow komercyjnych, typu auta na handel, zeby bylo dobrze wydajnosciowo i cenowo?

 

 

Kup PB Natural Look

 

NL jest fajny i daje dobre rezultaty, ale jak ma być budzetowo to sporo tańszy, a równie dobry jest Nielsen Finesse

 

do plastików zewnętrznych? :idea:

 

Nie było napisane do jakich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie było napisane do jakich :P

 

Ale watek znajduje sie w strefie "Z zewnatrz...".

 

Do plastikow na zewnatrz chyba najsensowniejszym wyjsciem "na handel" jest Nielsen SAS. Wychodzi niedrogo w zakupie, jest dosc trwaly i ekonomiczny. Nie trzeba go lac duzo, a lekko nasaczonym aplikatorem machniemy spokojnie caly zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, to chyba jednak zależy od plastiku :o Ja swoje smaruję właśnie SG i nigdy nie docieram. Dressing wchłania się praktycznie na momencie i chwilę po zabiegu zdarzyło mi się wyjechać w żużel i nic stasznego się nie stało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nałozyłem SmartWax Smart Dressing na plastki i powiem wam, że wygląda super nie jest taki świecący tylko efekt lekko matowy zalezy czy przetrzemy fibrą czy nie ale leży już 3 tyg i dalej wygląda tak samo jak przy nałożeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.