Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moim zdaniem Carpro Perl nadaję się jedynie do opon.

Po zastosowaniu na plastikach wszelkiej maści efekt był ale jedynie przez 2-3 dni, potem już nie było tak ładnie.

Na oponach za to po aplikacji, w zalecanym rozcieńczeniu utrzymuje się spokojnie miesiąc czasu - i do tego celu mogę go jak najbardziej polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owatrol Polytrol zamówiony ;) na mocno zajechane plastiki a do stosunkowo ładnych plastików ale wymagających odświeżenia gdzie nie będzie miało sensu jechać Owatrolem to co polecicie? Nielsen S-A-S, AF Revive Trim Dressing czy może coś innego..? :o autka w większości szykowane na sprzedaż więc bardziej liczy się efekt wizualny.. dobrze przyciemnione plastiki i gumy no ale wiadome że auta zazwyczaj nie sprzedają się w jeden dzień więc musi trochę potrzymać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owatrol Polytrol zamówiony ;) na mocno zajechane plastiki a do stosunkowo ładnych plastików ale wymagających odświeżenia gdzie nie będzie miało sensu jechać Owatrolem to co polecicie? Nielsen S-A-S, AF Revive Trim Dressing czy może coś innego..? :o autka w większości szykowane na sprzedaż więc bardziej liczy się efekt wizualny.. dobrze przyciemnione plastiki i gumy no ale wiadome że auta zazwyczaj nie sprzedają się w jeden dzień więc musi trochę potrzymać :oops:

 

Jeżeli zależy Ci na naprawdę fajnym efekcie a przy tym niezłej trwałości to ja zainwestowałbym w Kocha Chemie Nano Plast Care. Obecnie mój ulubiony środek do plastików - plastiki świetnie po nim wyglądają a z trwałością też jest nieźle. S-A-S też daje radę ale mimo wszystko dołożyłbym parę złociszy do Kocha :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko , z racji tego iż nie obcowałem jeszcze z firmowymi dressingami do plastików , a idzie do mnie Koch od kolegi z forum to mam pytanie odnośnie nakładania go , czy może być to nakładane ta gąbeczką do naczyń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za dużo go wpadnie w gąbkę, jest wodnisty :dontknow:

 

Ja używam takiego aplikatora i ze wszystkiego czym próbowałem aplikować kocha, ten jest najlepszy:

 

http://www.pielegnowacauto.pl/urban-apl ... -maly.html

 

Jak będziesz składał kiedyś jakieś zamówienie to dorzuć do koszyka :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przesarowalem w aucie plastiki zewnetrzne 303 aerospace

deszcze nie padla, po nocy auto bylo zroszone leekko, teraz parze a na jednym z plastikow,

nad tylnia szyba (clio II) taki widok:

 

idsjlx.jpg

 

o co moze chodzic?

 

inne plastiki tak nie wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.