Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy mam pewien problem. Progi w moim pasacie wydają się czarne gdy są jeszcze mokre po myjni. Jak już wszystko wyschnie to wyglądają źle. Są wyblaknięte, bez blasku i ogólnie mi się nie podobają. Co najlepiej zastosować aby nadać im trochę świeżości i sprawić aby rzeczywiście były czarne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

stawek, jak nie byly nigdy niczym smarowane to okaze sie, ze bedziesz musial smarowac je po kilka razy by przestaly 'pic' dressingi. Droga na skroty jest zastosowanie dressingu do opon... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz pokazać efekt na zdjęciach? Zastanawiam się nad kupnem tego produktu ponieważ moje plastiki na Golfie 4 nie polubiły się zbyt z SG Jet Black, nie ma w ogóle efektu, złazi po paru dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackWOW pro ktoś coś? ogólnie aplikacja efekt i trwałość

 

Hej, Kupiłem go na naszej giełdzie. Zacny jest, ładnie czyści i zabezpiecza ale nie urywa niczego :D

 

Porównywalny wg mnie do 303. Chyba nie ma sensu wydawać nie małej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Po dokładnym wymyciu plastików APC 1:4 oraz IPĄ dressing Jet Black od SG nie przyjął mi się, tzn. ładnie poczernia listwy, tylko że na krótko, nałożyłem kilka warstw wczoraj, dzisiaj poprawiłem i stwierdziłem że już jest mniej czarny i zaczyna blaknąć...

Koledzy pisali wyżej by spróbować kilka warstw, tylko w jakich odstępach czasu?

 

Zastanawiam się czy kupić Owatrol, czy pójść w stronę Kocha bądź SASa?

 

Jako ciekawostkę dodam, że podczas aplikacji SG Apple Plastic Dressing przysnąłem przez przypadek na zderzak i lepiej poczernił i ostał się a Jet Black zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SASa i ponad dwa miechy u mnie siedział bez zająknięcia. A Ostatnio wymyłem i nałożyłem dressing jeszcze raz i również ładnie wygląda :) Ale zauważyłem, że niektóre plastiki jakby nie przyjmują dressingów. Np moje listwy boczne w Passacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
fipa, mam ten produkt od jakiegoś czasu na użytek własny.

Z racji kilku zapytań, w sklepie powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

 

Szkoda, ze sie produkt nie pojawil, kupilem w Warszawie w jakims sklepie z chemia budowlana.

 

Generalnie polecam, aczkolwiek uwazam, ze stosowanie go ma sens tylko w przypadku najbardziej zniszczonych plastików. Jakos nie wyobrazam sobie, zeby geno posmarował Mini chemią budowlaną.

 

Magii brak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez chciałem dodać do koszyka z innymi i nie było. Miałem info ze sklepu,że we wrześniu ma być ;)

Przypuszczam, ze jak towar trafi do PL to pojawi się we wszystkich sklepach naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fipa, jeśli znalazłeś w PL ten produkt to super sprawa.

Generalnie ciężko go było do tej pory zdobyć.

Do nas niestety jeszcze nie dotarł, ale niebawem powinien się pojawić.

Ogólnie tak jak napisałeś, świetne lekarstwo na mocno zniszczony plastik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.