Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Uzywam do plastikow Koch chemie nano magic plast care, jest ok, ale mam jeden problem. Auto laguna ii, ma na drzwiach przy szybie, w miejscu gdzie lapie sie reka plastikowa listwe. Koch ladnie na niej lezy, ale niestety zostaja masakryczne odciski palcow. Macie na to jakis sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Planuje zakup czegoś magicznego do plastików na zewnątrz auta.

 

Przeczytałem 33 strony tego tematu zajęło to trochę czasu ale jeśli się chce znaleźć odpowiedz na pytanie to trzeba:)

 

Czytając posty wnioskuję że najbardziej polecanym i najrozsądniejszym wyborem jest

 

Nielsen Super a Sheen ponieważ cena jest atrakcyjna, długość działania wystarczająca i odpychanie wody w sam raz.

 

Ale ! mam jeszcze wątpliwość co do wspomnianego niedawno Koch Chemie Nano Magic Plast Care jest to dość drogie i czy faktycznie w porównaniu z Nielsen Super a Sheen będzie lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Planuje zakup czegoś magicznego do plastików na zewnątrz auta.

 

Przeczytałem 33 strony tego tematu zajęło to trochę czasu ale jeśli się chce znaleźć odpowiedz na pytanie to trzeba:)

 

Czytając posty wnioskuję że najbardziej polecanym i najrozsądniejszym wyborem jest

 

Nielsen Super a Sheen ponieważ cena jest atrakcyjna, długość działania wystarczająca i odpychanie wody w sam raz.

 

Ale ! mam jeszcze wątpliwość co do wspomnianego niedawno Koch Chemie Nano Magic Plast Care jest to dość drogie i czy faktycznie w porównaniu z Nielsen Super a Sheen będzie lepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Uzywam do plastikow Koch chemie nano magic plast care, jest ok, ale mam jeden problem. Auto laguna ii, ma na drzwiach przy szybie, w miejscu gdzie lapie sie reka plastikowa listwe. Koch ladnie na niej lezy, ale niestety zostaja masakryczne odciski palcow. Macie na to jakis sposob?

 

też mam taki sam problem u siebie w lalce... poszukuję czegoś co nie robi zacieków, długo leży i ładnie kropelkuje ale żeby nie zostawały na nim ślady po palcach... doradzi ktoś coś ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koch Chemie Nano Magic Plast Care mozesz brac smialo, mega krople i fajne przyciemnienie. Zaraz po aplikacji moze troche swieci ale to krótkotrwałe, pożniej jestt tylko fajnie :)

Bardzo wydajny a to tez zaleta. Z zaciekami,palcami nie zauwazyłem problemów, moze zbyt obfita aplikacja ??

 

daniel.ch7 Mam litra (oczywiście Kocha :lol: bez skojarzeń Panowie :D ) więc mogę podesłać Ci coś do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel.ch7 Auto Finesse Revive ja go stosuję. Powiem Ci szczerze że jest baaardzo wydajny. Bardzo ładnie przyciemnia i kropelkuje. Plastiki są później praktycznie matowe ale takie soczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przeczytaniu raczej calego tematu nie natrafilem na satysfakcjonujaca odpowiedz na temat : Valetpro Yellow Bumper Gel jaki daje efekt ? Ile wytrzymuje ? Ma ktos fotki po aplikacji ?? Bo nie wiem czego sie spodziewac bo obecnie mam car lack 68 plastic like i lipa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mój jeżdżony jakieś 60-70 km dziennie i też garażowany i po jakichś 3 tygodniach za dużo już go nie było widać. Nie robiłem 50/50 z "czystym" plastikiem, ale właśnie po mniej więcej takim czasie na moje oko już plastiki wróciły do wcześniejszego wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.