Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie).

Czytając wątek o zapaszkach, a zwłaszcza o słynnej wisience, zdecydowałem się i ja zakupić ze dwie puchy wisienki, we wspominanym wcześniej sklepie. Mam pytanko. Czy mamy jakiś rabat lub specjalny kod w sklepie zapachydoauta? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, prawie w każdym markecie można sobie powąchać, zobaczyć, dotknąć tych choinek. I wtedy wybierzecie sobie odpowiedni zapach, bez rozczarowań jak to bywa przy zamawianiu w ciemno przez internet. U mnie w ,,Kerfurze" jest z 10 zapachów, do wyboru, do koloru. Są te wszystkie nowe, o których piszecie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tyle gustów, new car zdaje mnie się, że zabija inne zapachy, takie miałem odczucie. A najlepiej pasuje mi relax długo czuć i po 2-3choinkach w aucie już pozostaje stała woń tego zapachu.
Potwierdzam, mi relax pachniał przez ponad pół roku. Zapach w aucie jest bardzo przyjemny i antydrzewkowiczów nie drażni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przepadam za zapachami w aucie bo przypominają mi klimaty lat 90 - fetor skąpanych w słońcu maluchów lub polonezów (najczęściej wunderbaum) :D

 

Polecam natomiast "zapach nowości" - ostatnio dostałem takie cudo z obcego rynku ale w PL tez gdzieś widziałem.

Ciekawy jest też zapach ozonowanego powietrza a dla tych którzy nie mają foteli skórzanych - zapach skóry.

 

P.S.

Wpiszcie sobie w google słowo "zapach" to będziecie wiedzieć jakie zapachy są najbardziej poszukiwane (lista najczęściej wpisywanych fraz wg. google) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem dla siebie i kumpla z zapachydoauta.pl "Hollywood Tropicana" puszka otwarta do połowy i szczerze mówiąc mimo, iż zapach jest nawet przyjemny (coś jak nektar, sok wielowocowy, multivitamina) to słabiutko go czuć w samochodzie. Chyba zaryzykuje i otworzę puszkę na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że mój zapach CS w aucie szybko się skończył, ale obawiam się, że sam mu zafundowałem taki efekt. Auto stoi cały dzień na słońcu i niestety w środku jest strasznie gorąco poprzez co podejrzewam, że zapach wysechł i nawet dolewanie wody nie za wiele dało także na lato takie zapachy do auta raczej będą na krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wiśnia Ci sie tak skończyła ?

 

Wiśnia została przełożona po 2-3 tygodniach do pracy ponieważ chciałem wypróbować cynamon. Postawiłem na oknie i już ledwo czuć, ale stoi na parapecie wewnętrznym i słońce na pudełko praktycznie nie świeci. Kupiony był w połowie maja więc działał jakieś 1,5 miesiąca. Natomiast jak włożyłem cynamon do auta (jakoś tak początek czerwca) to na tą chwilę (minęły jakieś 3 tygodnie) nic nie czuć w środku. Po prostu totalnie go wysuszyło. Oczywiście jak przyłożę go do nosa to czuć zapach dość intensywny, ale nawodnienie go nic długotrwałego nie daje (1 dzień to max.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wiśnia Ci sie tak skończyła ?

 

Wiśnia została przełożona po 2-3 tygodniach do pracy ponieważ chciałem wypróbować cynamon. Postawiłem na oknie i już ledwo czuć, ale stoi na parapecie wewnętrznym i słońce na pudełko praktycznie nie świeci. Kupiony był w połowie maja więc działał jakieś 1,5 miesiąca. Natomiast jak włożyłem cynamon do auta (jakoś tak początek czerwca) to na tą chwilę (minęły jakieś 3 tygodnie) nic nie czuć w środku. Po prostu totalnie go wysuszyło. Oczywiście jak przyłożę go do nosa to czuć zapach dość intensywny, ale nawodnienie go nic długotrwałego nie daje (1 dzień to max.).

 

U mnie to samo jest z wisnia. Zamowilem pod koniec maja, a jak teraz wsiadam nic nie czuje. Auto stoi na zewnatrz. Uwazam, ze juz lepsza sa choinki i cztery razy tansze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przyznam że troche mnie dziwią te opinie, bo o ile Newport New Car faktycznie był kiepski, zarówno pod względem trwałości jak i zapachu, to Coronado utrzymywało się dobrych kilka miesięcy i nie słabło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jak włożyłem cynamon do auta (jakoś tak początek czerwca) to na tą chwilę (minęły jakieś 3 tygodnie) nic nie czuć w środku. Po prostu totalnie go wysuszyło. Oczywiście jak przyłożę go do nosa to czuć zapach dość intensywny, ale nawodnienie go nic długotrwałego nie daje (1 dzień to max.).

 

potwierdzam, wąchałem wnętrze intensywnie i niewiele dało się wyczuć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.