Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobrze. Zwłaszcza jak zaraz potem wsiądzie Małżonka

 

fakt, nie pomyslalem o tym w tym kontekscie :) ale in plus moze byc fakt ze kobietom sie on nawet podoba, wiec jezeli uprzedzimy druga polowke, ktora nam zaufa to bedzie ok, w przeciwnym wypadku masz racje ze moze byc krucho :D

 

P.S.

Nie wiem w sumie co by bylo gorsze - jak popsikalem CG New Car to 2 osoby sie mnie zapytaly doslownie co tak smierdzi i ktory plastik w samochodzie podpalilem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj skończyłem perfumki Senso od Dr Marcus. Był to mały, 50ml spray o zapachu "For Him". Ich nazwa sugeruje przeznaczenie i rzeczywiście, zapach wody toaletowej dla mężczyzn. Mi to bardzo przypomina "Fahrenhaita". Utrzymuje się jakieś 3 dni ,ale jeśli jest używany systematycznie czuć w aucie przyjemna woń na długo.

Kupie chyba znowu bo mi się podoba. I w sumie niedrogi jest.

senso.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lux. Dobrze wiedzieć. Muszę tylko zapach jeszcze jakiś kupić. Ja nie umiem wybrać po opisie. Ja muszę go poczuć. O ile w markecie to sobie powącham o tyle tych droższych co są w sklepach to raczej mi nie dadzą poniuchać...

 

[ Dodano: 6 Styczeń 2011, 20:28 ]

Coś o zapachach. Warto przeczytać. To w odniesieniu do jednego z kolegów, który pisał, że mając zapach nie wolno przewozić zwierząt i uważać na dzieci.

 

http://www.motofakty.pl/artykul/niebezp ... pachy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Cherry Air Scent z Chemical Guys i mam mieszane odczucia względem tego zapachu :? Faktycznie jest trwały i 100x lepszy od zapachów wieszanych przy kratkach (błee... nigdy takiego nie miałem), ale zapach mnie trochę rozczarował. Faktycznie pachnie wiśniowo, ale tak jakoś cukierkowo i dość sztucznie. W dodatku muszę poszukać jakiegoś lepszego spryskiwacza, bo ten który miałem zepsuł się już przy drugim użyciu (tak jakby zapowietrzył na amen) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w markecie zapach który bardzo mi się spodobał, firmy Dr Markus zapach Fresh. Nie chcę wieszać jednak żadnej "opony" na kratkach nawiewu. Chciałbym taki zapach w puszce pod siedzenie albo w płynie żeby raz na tydzień psiknąć w aucie. Czy ktoś ma u siebie coś podobnego?

 

Czy ktoś używał takiego zapachu?

http://www.czystosci.pl/odswiezanie-ods ... 200ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości teamu CarSpa miałem możliwość powąchania ColourLock Leather Essence i porównania go do zapachów ChemicalGuys i Poorboys także o zapachu skóry(posiadam oba). Zapachy wszystkich trzech są bardzo podobne, bardzo zbliżona intensywność-PB może bardziej gryzący na początku. ColourLock utrzymuje się za to zdecydowanie dłużej; zaaplikowałem kroplę na nadgarstek i zapach utrzymywał się długo-porównywalnie do dobrych perfum, chyba właśnie za trwałość dopłaca się właśnie dużo więcej.

 

O samym zapachu ciężko rozmawiać na forum, chyba, że forumowiczem jest Patrick Süskind-ale spróbuję, zapach identyczny jak przy wąchaniu np. nowego skórzanego paska, portfela albo rękawiczek(oczywiście wszystkie ww. z naturalnej skóry) :P

 

Szukam jednak czegoś innego ale raczej nie znajdę-bardzo podobają mi się zapachy w nowych-starych autach tych z tzw. wyższej półki gdzie miesza się zapach częściowo naturalnej skóry-świeżo wygarbowanej i do tego zapach naturalnego drewna-najlepiej cedrowego a wogóle byłoby bosko gdyby dorzucić do tego zapach fajki(nie sheeshy)albo(alternatywa) cygara najlepiej Cohiby, MonteChristo. Ale raczej nic takiego nie znajdę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MetalMagnes, Wypowiem się na temat naszej oferty :

 

CG citrus scent : taki jakby słodszy i bardziej chemiczny

ValetPro Odor eater : mocno cytrynowa i świeża (tu nie wiem jak z trwałoscią bo to głównie neutralizator, ale intensywność mocna)

To tyle ode mnie, czyli typowego odpowiednika będzie ciężko znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiedzcie mi jakie są Wasze odczucia , doświadczenia co do intensywności i trwałości zapachów od CG. Mam greenapple i citrus i nie jestem nimi zachwycony.PB w tej kwestii bije je na głowę. Jak z innymi zapachami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z niedowierzaniem czytałem te opinie o CG New Car Smell.

Wczoraj przyszłą paczka, otwieram, psikam na dywan i zastanawiam się, czy to pachnie, czy śmierdzi.

Bardzo podobny do płynu do szyb Mr Mursle (+ troche smrodu z plastikowej chińskiej zabawki), czyli wszystko czego możemy sie spodziewać po nowym samochodzie. Zapach trafiony, ale może nie przypaść do gustu.

 

Ciekawszy jest zapach PB Pinacolada. Jednym słowem, jak drinki z Malibu.

Tester dostępny w MrCleaner za 6,90pln Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zastanawiam się, czy to pachnie, czy śmierdzi.

Bardzo podobny do płynu do szyb Mr Mursle (+ troche smrodu z plastikowej chińskiej zabawki), czyli wszystko czego możemy sie spodziewać po nowym samochodzie. Zapach trafiony, ale może nie przypaść do gustu.

 

W niektórych testach samochodów redaktorzy krytykują intensywny zapach plastików a klient co kupi takie auto cieszy się że pachnie nowością ;)

Jak zwykle o gustach, także zapachowych , się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niedowierzaniem czytałem te opinie o CG New Car Smell.

Wczoraj przyszłą paczka, otwieram, psikam na dywan i zastanawiam się, czy to pachnie, czy śmierdzi.

Bardzo podobny do płynu do szyb Mr Mursle (+ troche smrodu z plastikowej chińskiej zabawki), czyli wszystko czego możemy sie spodziewać po nowym samochodzie. Zapach trafiony, ale może nie przypaść do gustu.

 

mam identyczne odczucia co do CG NewCar. Dla mnie na dluzsza mete zapach powoduje wrecz odruch wymiotny... nawet do przyslowiowego kibelka sie nie za bardzo nadaje... jedyny plus jaki widze to fakt ze czuc go bardzo dlugo i bardzo wyraznie (w sumie zaleta i wada, wada bo smrod czuc dlugo, zaleta bo jak na odswiezacz pachnie wyjatkowo dlugo), kolejny plus to fakt ze zabija obce zapachy bardzo skutecznie i dlugotrwale.

 

Z innej beczki zapach CG StripperScent pachnie fajnie ale bardzo, bardzo krotko, zasadniczo po jednym dniu jest juz slabo wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niedowierzaniem czytałem te opinie o CG New Car Smell.

Wczoraj przyszłą paczka, otwieram, psikam na dywan i zastanawiam się, czy to pachnie, czy śmierdzi.

Bardzo podobny do płynu do szyb Mr Mursle (+ troche smrodu z plastikowej chińskiej zabawki), czyli wszystko czego możemy sie spodziewać po nowym samochodzie. Zapach trafiony, ale może nie przypaść do gustu.

 

mam identyczne odczucia co do CG NewCar. Dla mnie na dluzsza mete zapach powoduje wrecz odruch wymiotny... nawet do przyslowiowego kibelka sie nie za bardzo nadaje... jedyny plus jaki widze to fakt ze czuc go bardzo dlugo i bardzo wyraznie (w sumie zaleta i wada, wada bo smrod czuc dlugo, zaleta bo jak na odswiezacz pachnie wyjatkowo dlugo), kolejny plus to fakt ze zabija obce zapachy bardzo skutecznie i dlugotrwale.

 

Z innej beczki zapach CG StripperScent pachnie fajnie ale bardzo, bardzo krotko, zasadniczo po jednym dniu jest juz slabo wyczuwalny.

 

 

ja juz sam nie wiem, jedni piszą ze StripperScent im pachnie dlugo inni że jeden dzień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
ja juz sam nie wiem, jedni piszą ze StripperScent im pachnie dlugo inni że jeden dzień

Bo widzisz, dyskusja o zapachach, jest jak dyskusja niewidomych o kolorach.

Każdy ma inny gust , inne odczucia i inne wyczulenie (czyt. innego nosa :D ). Musisz spróbować sam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.