Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei chciał bym przestrzec przed kupnem Senso Deluxe Dr Marcus'a. Nabyłem zapach "Citrus Dream" i sam zapach jest w sumie ok, ale niestety bardzo mało intensywny, praktycznie ani razu go nie poczułem w aucie nawet gdy go postawiłem na "wierzchu" tj. koło lewarka zmiany biegów. Zabrałem do domu i to samo, zero zapachu praktycznie, dałem za niego ok. 15 zł i niestety wyrzucone w błoto :/ Póki co przesiadłem się na zapomniany odświeżacz zakładany na kratkę nawiewu z tej samej firmy o zapachu New Car :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam Dr Marcus Ecolo o zapachu leśnym, czyli Pine. Naprawdę, rewelacja. Może się wydawać, że mała buteleczka nie starczy na długo, a jednak jest inaczej. Mi pachnie w całym aucie, pięknie roznosi przy otwieraniu drzwi. Cena ok. 7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja wypróbowałem dzisiaj Stripper Scent od CG, jak to powiedział inny użytkownik tego forum " pachnie dziewczynami", i to w 100% oddaje charakter zapachu, mi sie bardzo podoba ;) Powiedziałbym że to połączenie zapachu perfum, skóry i czegoś jeszcze, ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może poleci mi zapach nowego auta do samochodu?
Sprobuj dr marcus ecolo pine :) naprawdę fajnie pachnie. Nie tak intensywnie, że głowa boli, a to dlatego, że jest w buteleczce z drewnianym korkiem. Co jakiś czas przechylasz buteleczkę do góry nogami, żeby się korek nasączył i to cała filozofia. A jak dla mnie zapach jest piękny, nie to co z choinek, itp. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja wam troche opowiem o moich zapachach do autka... ktoregos razu z marocco przywieziono mi w prezencie cos... cos na kształt koroalowca strukturą przypomina własnie miekki kolarowiec.. najrożniejszych kolorów... kazde cos jest nasączone zapachem... pachnie ponoc do kilku lat ładnym zapachem.. stoi sobie taki kamyczeg gdzies za podłokietnikiem a aromat roznosi sie po całym wnętrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jedna uwaga na temat CG Stripper Scent. Ostatni raz aplikowałem go na dywaniki 14 listopada, czyli ponad 2 tygodnie temu. Zapach czuć było mocno do dzisiaj, tak że jak zmieniałem dywaniki na gumowe, a welury położyłem na klatce żeby podeschły, to po godzine na całej klatce było bardzo mocno czuć zapachem, tak że sąsiedzi przychodzili pytać co to :P

 

Wygląda na to że zapach dużo trwalszy od pozostałych zapachów CG które miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.