Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wraz z Stjärnagloss Silke Detailer z Shinearama zona namowila mnie na zapach Insta Finish SPICE:

 

dsc03533es.th.jpg

 

Pachnie bardzo przyjemnie swietny na jesionno-zimowa pore. Trwalosc - 2 psikniecia na dywaniki, trzyma sie okolo tygodnia. Przy czym nie drazni nosa po prostu przyjemny zapach w aucie unosi sie delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboysa nie uzywalem ale uzywam NewCar z Instafinish (identyko jak na zdjeciu u aro a tym ze inny zapaszek). U mnie na tydzien 2 psikniecia nie starczaja - z tym ze ja pale w samochodzie wiec inna bajka...natomiast zapach jest faktycznie wyjatkowo trwaly, aplikuje okolo 4 psikniec tak 2x na tydzien (w tym jedno na takie wiszace drewienko - cos ala choinka zapachowa) i powiem ze spokojnie zbija zabach codziennej dawki nikotynki ktora rowniez aplikuje we wnetrzu samochodu, przy cyzm nie jest drazniacy dla nosa. Fakt ze jak jade i pale to zapach nie przebija sie przez fajki ale juz tak 15minut pozniej zaczyna byc czuc subtelny zapaszek ladnie niwelujacy zapach tytoniowy.

 

aro rozcienczasz jakos ten zapaszek? moj ma taka z lekka oleista postac, nie moge go uzyc np na podusfitke bo mi zostawia slady...podsufitka jest jasno bezowa, zastanawiam sie czy to tak ma byc czy moze by go z deczka rozcienczy... przyznaje sie ze za nic nie moge rozczytac co jest zapisane na etykiecie - ktos w transporcie postawil pudelko chyba w deszczu czy cos bo jak dotarlo zlazla farba z etykiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozcienczam i psikam tylko na dywaniki po odkurzeniu z tylu bo tam zwykle nikt nie jezdzi :)

Tak ten zapach jest dosc taki oleisty i nie proponuje psikac na nic innego niz dywaniki mozna ew. do bagaznika na wykladzine jesli nie jest super jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam - dziś przyszła paczka z Poorboys Vanilla. Pierwsze wrażenie - wanilia jakaś dziwna - pierwszy raz wąchałem taką odmianę zapachu wanilii. Ale stężenie bardzo mocne - jedno psiknięcie na dywan w pokoju i po 3 godzinach czuję wyraźnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - dziś przyszła paczka z Poorboys Vanilla. Pierwsze wrażenie - wanilia jakaś dziwna - pierwszy raz wąchałem taką odmianę zapachu wanilii. Ale stężenie bardzo mocne - jedno psiknięcie na dywan w pokoju i po 3 godzinach czuję wyraźnie ;)

 

dlatego ja wziąłem zapach od Chemical Guys , wg. Krzyśka ( Kanar Customs ) jest troszkę delikatniejsze , bałem się że PB będzie za mocny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.