Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bodaj 16zł. Trwałość producent podaje 75 dni, ale jak dla mnie później też przyjemnie pachniało, nie tak nachalnie tylko bardzo subtelnie. Kolega dostał do sklepu teraz jakiś japoński odpowiednik tego, droższy, ale podobno wart różnicy, jak tylko będę miał okazję to zakupię i podzielę się wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz testuje Poorboy's

 

A będziesz testował zapach skóry?

 

 

Podbijam.

 

Czy ktoś testował już produkt Gliptone ?

 

odswiezacz-do-auta-glipt_581.jpg

 

 

Jak z trwałością i intensywnością zapachu ? Czy wart jest swojej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz napisał:

Fajna jest ta nakładka na górę, którą możesz regulować zapach z opcją praktycznego zamknięcia ;)

 

Dostałem Coronado Cherry, ale gdzie ta nakładka? :o I jeszcze jedno pytanie: ponieważ otwiera się puszkę jak konserwę z pasztecikiem podlaskim, to czy otwieracie ją całkowicie i wstawiacie do auta? Zastanawiam się czy wtedy zapach nie będzie "wykręcał" nosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Coronado Cherry, ale gdzie ta nakładka? :o I jeszcze jedno pytanie: ponieważ otwiera się puszkę jak konserwę z pasztecikiem podlaskim, to czy otwieracie ją całkowicie i wstawiacie do auta? Zastanawiam się czy wtedy zapach nie będzie "wykręcał" nosa :D

 

Nie wiem, ja dostałem i wygląda to tak:

 

93684141.jpg

 

Gdzieś czytałem, że niektórzy właśnie nie otwierają tej puszki do końca tylko zaledwie na 20% i zostawiają tak uchyloną blaszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie porozmawiałem przez telefon z sympatyczną panią z zapachydoauta.pl i dowiedziałem się, że nie oferują tych zapachów z wieczkami, ale przy następnym zamówieniu z USA spróbują sprowadzić z pokrywkami... No i podobno te wieczka nie regulują intensywności, tylko są jako gadżet :o

Trudno, spróbuję coś do nich dobrać, żeby "paszteciki" za bardzo nie uderzały w nos... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Regulują jak najbardziej, różnica między otwartym a zamkniętym jest bardzo duża, taka że ja na początku mając wiśnie w aucie nie dałem rady wysiedzieć z otwartą plastikową pokrywą,musiałem ją na maksa skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej podobają mi się zapachy wosków Meguiars'a i najchętniej to nimi bym sobie coś w środku wysmarował żeby ładnie pachniało bo ile można lakier albo butelki z woskiem wachac :D A tak serio to lubię zapach Natural Looka (szkoda że szybko uchodzi) a z zapachów to dostałem jakiś taki przy przeglądzie i kto tylko wsiądzie do auta to zwraca uwagę że ładnie coś pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulują jak najbardziej, różnica między otwartym a zamkniętym jest bardzo duża, taka że ja na początku mając wiśnie w aucie nie dałem rady wysiedzieć z otwartą plastikową pokrywą,musiałem ją na maksa skręcić.

 

Zgadzam się z Piotrkiem - przecież właśnie po to to jest aby regulować intensywność. Te wieczko jest płynnie regulowane i naprawdę jest spora różnica przy różnych położeniach. Przy max. otwartym w aucie nie da się wysiedzieć, bo zapach jest zbyt intensywny ;)

 

Czasem jak jestem w firmie i nikt nie widzi to sobie nawet wąchnę :-]

 

Dziwnie to brzmi :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MusicMan, to gdzieś się zawiesza? czy to może jakiś gel, który daje się pod fotel?

 

To jest dość gęsty żel zamknięty w przeźroczystym, plastikowym opakowaniu. Nawet przewrócony na bok nie wycieka, więc można go śmiało wozić "nie na widoku" - u mnie najpierw podróżował w schowku, jak zapach zelżał to na półeczkę w drzwiach pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skusiłem sie na wisienkę, która tyle osób zachwalało i jest super :mrgreen: nie dostałem tej plastikowej nakladki ale przy otwieraniu nie oderwałem do końca wieczka, wystarczyła szpara ok 1cm i w całym samochodzie super pachnie :D kupiłem też monterey vanilla (zapach przyjemny, nie męczący, zupełnie nie podobny do zółtej choinki,według mnie bardziej jak zapach do ciasta ale znacznie słabszy niz wspomniana wcześniej wiśnia) oraz apple valey (jeszcze nie otwarte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dojechały puszeczki. spodziewalem sie ze są większe.

 

Też się zdziwiłem jak pierwszy raz je zobaczyłem. Myślałem, że jest to coś co najmniej 2x większego, a tu takie zaskoczenie. Ale to dobrze, bo tak jak napisał Bartek idealnie wchodzi w niektóre miejsca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO mnie tez dotarła przesyłka. I?? New car jest niespecjalny-nie polecam. Poza tym otworzyłem puszeczkę tak do polowy i żeby coś specjalnie pachniało... :? Chyba otworze cala od razu. Wisienka pachnie ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.