Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam pytanie, czy ktoś próbował zrobić zapach do auta z perfumu? Mam 2/3 zapachy, które bardzo lubię i chciałbym z któregoś zrobić zapach do auta typu "ambi pur" itp, czyli buteleczka z perfumem. Czy można gdzieś dostać takie puste wkłady? Boję się, że po opróżnieniu jakiegoś wkładu z zapachem, poprzedni zapach i tak zostanie i zniszczy nowo wlany perfum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad Insta Finish Coconut Air Freshener: http://www.shinearama.co.uk/product.php ... OCONUT-GAL

Jest też wiele innych zapachów tej marki. Na razie mam Air Magic od firmy Royal (zapach lacostino) bardzo fajny, troszkę perfumowany, ale korci mnie żeby spróbować Instany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z tym zapachem ?

 

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... hener.html

 

Szukam jakiegoś fajnego odświeżacza o zapachu skóry i początkowo byłem zdecydowany na Gliptone, ale jest formie choinki, która może szybko wysychać. Ten chemical guys ma tą przewagę, że można sobie dozować intensywność zapachu i dopsikiwać. Tylko czy faktycznie pachnie skórą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poważnie zastanawiam się nad zapachem do auta i domu.

Czy lepiej kupić 10 puszek California Scents Cherry (35Ł) i postawić je w każdym pokoju, czy odświerzacz powietrza w płynie (np. Insta Finish 1 galon 16 Ł) lub CG (500 ml 8Ł)? Czy ktoś słyszał czy Valet Pro Enzyme Odour Eater dobrze się spisuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego odświeżacza o zapachu skóry

Ja ostatnio pytałem się w Shinearamie, która jest dystrybitorem Insta Finish i tam mają kilkanaście zaqpachów, który wg nich jest najładniejszy i odpowiedź otrzymałem taką:

"I love the cherry scent as it is very strong. leather is also interesting." Tylko, że one są w galonowych opakowaniach więc pewnie dla niektórych za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej puszce? Ten za 5,19zł w takiej niskiej puszce to właśnie kupiłem z ciekawości. Wziąłem zapach jabłkowy i podoba mi się czuć takie fajne jabłuszka, otworzyłem dekielek ale nie do końca i z powrotem przymknąłem, po dniu w aucie czuć ładnie zapach delikatnie, nie wiem jak z trwałością itp. bo stoi od soboty dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dkk, zdecydowałem się finalnie na Chemical Guys leather scent. Może być, chociaż powiem, że spodziewałem się czegoś trochę innego, bardziej naturalnego. Zapach lekko chemiczny, jakby połaczenie skóry z nowymi plastikami / winylem.

Wypryskałem samochód koledze który, też ma skóry i jego dziewczyna jak wsiadła to spytała czy wylał mu się jakiś detergent :)

Nie ma co przesadzać z ilością, po 2 dniach pachnie już fajnie, dużo subtelniej i "skórzaniej"

 

Przy okazji testowałem też Chemical Guys Cherry scent bo kupiłem dla kolegi. Bardzo słodki, landrynkowy.

 

W każdym razie będę dalej poszukiwał idealnego zapachu skóry :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepper, może coś takiego ? http://www.all4auto.pl/gliptone-odswiezacz-samochodu-zapachu-skory-p-367.html?cPath=40

 

Gliptone robi świetne produkty do skóry, więc ich zapach też powinien być niezły 8-)

 

 

Jest świetny, polecam. Co 3-4 tygodnie zamawiamy nowe zapachy. Trochę to kosztuje, ale zawsze są świeże.

Właśnie przyszła nowa partia... :)

 

Możesz też się zdecydować na duży zapach, montowany pod siedzenie. Nie widać go, a pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony glownie nowym pomyslem na opakowanie, zakupilem cos takiego:

product_84.jpg?imgmode=200250

Niestety zakup totalnie nie udany. Zeby zapach pachnial trzeba go co jakis czas odwracac do gory nogami tak by korek nasiakl plynem. Problem w tym, ze ja ukrywam zapachy po szparach a ten pomysl sprawdzi sie tylko jesli mamy buteleczke przywiazana np do lusterka - dla mnie rozwiazanie najgorsze z mozliwych bo nie znosze roznych dyndaczy. A nawet jesli komus to nie przeszkadza to pozostaje watpliwa przyjemnosc pamietania ze trzeba butleczke przekrecic od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagnales korka plastikowego ze srodka :D
Wyciagnalem :D i to na pewno bo korek sie moczyl po przechyleniu. Moze to kwestia zapachu, moj nie byl owocowy tylko "black". W kazdym razie jak dla mnie to jak wisial normalnie sie zupelnie nie ulatnial. Moze sprobuje jeszcze raz tylko z owocowym, w sumie truskawka tez fajny zapach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.