Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiłem taką oto wkładkę i tubę.

 

LINKI USUNIĘTE - REGULAMIN

 

Na allegro zbiera bardzo dobre opinie.

Stosował ktoś z użytkowników forum?

 

Jak przetestuje podzielę się opinią. Jest deszczowo, mokro, wilgotno, pogoda akuratna, właśnie włóżyłem na noc do auta. Zobaczymy jutro i za parę dni.

 

I jak sie sprawuje ta wkladka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sie sprawuje ta wkladka??

Na dzień dzisiejszy (po 2 miesiącach użytkowania) sprawa wygląda tak: wkładka i tuba mają neutralny zapach, nie zapobiegają parowaniu szyb i powiem szczerze, nie wiem skąd tyle opinii na allegro, że ,,prawie osuszają samochód" :shock: Tubę mam pod siedzeniem, wkładkę w bagażniku. Szyby jak były zaparowane, tak są, o jeździe podczas deszczu nawet nie wspomnę;-) Ludzie na allegro piszą, że rano wsiadają do niezaparowanego samochodu i jadąc podczas deszczu szyby nie parują. To po prostu bzdury!

Co do pochłaniania wilgoci, to faktycznie wkładka w połowie napęczniała i miejmy nadzieję, że to nie placebo ;)

Co do pochłaniania zapachów, odświeżania powietrza, to ciężko mi się wypowiedzieć, bo dbam o auto, czyszczę, odkurzam, sprzątam regularnie. Ta wkładka to tylko jedna z cegiełek do pielęgnacji.

Po zimie będę mógł wydać pełną opinię.

 

p.s. znajdziecie na allegro pod hasłem wkładka zapachowo - osuszająca lub tuba zapachowo - chłonąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki środek polecacie do usunięcia zapachu nikotyny z samochodu... Niestety rodzice w nim palą... :acute::zly:

Jako, że autko za 2 latka bedzie moje - więc chce pozbyć się tego zapachu i dbać o nie jak tylko moge... Podsufitke mam juz cala ufajdaną od tego ździerstwa... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie spotkałem się jeszcze ze skuteczny usuwaczem nieprzyjemnych zapachów w sprayu lub podobnej postaci. Jeśli ma to być zrobione naprawdę porządnie to IMO tylko dokładne pranie całej tapicerki plus ozonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam od czasu do czasu tenzi w butelce 1l, sanification. Wystarczy psiknąć 2-3 razy, zamknąć na kilka minut i przewietrzyć. To naprawdę działa. Co prawda uprałem tapicerkę, ale pale w samochodzie (tylko w ruchu, żeby wyciągało dym). A ten Tenzi ma taki mało inwazyjny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki środek polecacie do usunięcia zapachu nikotyny z samochodu... Niestety rodzice w nim palą... :acute::zly:

Jako, że autko za 2 latka bedzie moje - więc chce pozbyć się tego zapachu i dbać o nie jak tylko moge... Podsufitke mam juz cala ufajdaną od tego ździerstwa... :zly:

 

porzadne czyszczenie wszystkich elementow wnetrza tylko pomoze. podsufitka, fotele, plastiki i szyby czyli kompletny srodek, zadne zapachy tu nie pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadne czyszczenie wszystkich elementow wnetrza tylko pomoze. podsufitka, fotele, plastiki i szyby czyli kompletny srodek, zadne zapachy tu nie pomoga
:good:

Napisałem to pięć postów wyżej :P

 

[ Dodano: 3 Styczeń 2010, 18:45 ]

A ja używam od czasu do czasu tenzi .
Generalnie chyba środki tenzi mają dobre opinie nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim porządne pranie by się przydało... Dokładne mycie elementów plastikowych ,ich konserwacja. Następnie jakiś neutralizator zapachów,jakiś zapaszek i smrodu nie będzie. No i faderow bierz za łby!

No to masz, żeby nie było Ci przykro :good::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad użyciem perfum, bo niedaleko siebie mam rozlewnie :| Próbował ktoś? Tylko się tak zastanawiam, na co by tu je zaaplikować, żeby zapach się utrzymał dość długo?

Wiecie może czy ten pojemniczek w zapachach ambi-pura można jakoś uzupełniać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy ten pojemniczek w zapachach ambi-pura można jakoś uzupełniać?

Strzykawka + igła, przebijasz się przez tą "gąbeczkę", czy co tam jest i napełniasz :D

Nie praktykowałem bo nie lubię ambi-pura, miałem kiedyś tylko raz, dawno temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.