Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@CarProShine @ShiningCar szukam raczej czegoś co mogę wrzucić do auta i zapach będzie dawał sam z siebie bez potrzeby mojej ingerencji w aplikację :) ale dzięki za chęci, jak będę potrzebował jakiegoś odświeżacza w atomizerze to już wiem czego szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alfa47 napisał:

A jak to jest z puszkami CS w zimie ? Chodzi mi o wiśnie i truskawkę, przez jak długi czas działa w zimę ?

California cherry pachnie nie tak intensywnie jak w lato ale czuć dosyć bardzo ;) Nie dawnym czasem przesiadłem się na białą zawieszkę Imao i to był strzał w 100 tkę :) California cherry pachnie ok pół roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alfa47Zależy jak długo wytrzymasz zapach winiacza  w aucie:lol:. Wiśnia pachnie mega intensywnie .  Sam producent pisze na opakowaniu że najlepsza wersje zapachu prezentują powyżej 8 stopni C . Truskawka jest delikatniejsza nie zalatuje tak winkiem jak wsiądziesz do auta;). Osobiście mnie najbardziej w zimę pasuje Żurawina zresztą nie raz podkreślałem w tym temacie:).

Teraz będę testować Santa Barbara Berry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam że wiśnia jest przereklamowanym zapachem. do tej pory miałem tylko 3 zapachy, wiśnia która szału u mni enie robi, brzoskwinia która bardzo szybko przestała dawać zapach i guma balonowa która dla mnie jest mega cudowna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem ostatnio zapach z mało znanej firmy Pro Elite o nazwie Kiribati i Aruba( mają kilka innych ale trochę kiblowe)  , są one w buteleczkach 65 ml , 750 ml i 5l . Ciężko je dostać w sklepach stacjonarnych ale na prawdę warto. Nie było osoby która powiedziała by że brzydko pachnie a pokazałem wielu osobą . Gdyby ktoś chciał to pw bo  będe miał pare kartonow po świętach bo niestety tylko tak idzie je zamowić ... ogólnie ta firma jest mało znana a robi dobrą chemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam u siebie wrzuconą puszeczkę CS Coronado Cherry i o ile na początku byłem mega zadowolony z zapachu to teraz jak wsiadam do auta np z rana, albo po całym dniu w pracy to pierwsze odczucie po wejściu do auta lekko wykręca mi nosa, dopiero po chwili czuje właściwy zapach wiśni... 

Mam w szafeczce biała kartę IMAO ale jakoś szkoda mi jej na zimę i chyba wleci dopiero na wiosnę, chyba że CS CC mi szybciej zbrzydnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.