Skocz do zawartości

Tac System Shinee


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

U mnie po aplikacji wygląda to tak. 

Ale co mnie zdziwiło to kurła... Docieranie masakra, tempo strasznie. Najpierw zrobiłem to gruba fibrą, później krotkowłosa od wax pro znacznie lepiej. 

Najlepiej mi się robiło w lekkim słońcu. Czemu? Nie wiem. Mniej się mazało, szybciej się wypracowało. 

IMG_20200704_115451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jakiś ten polski dystrybutor Tac... ma towar na który jest wzięcie a trzeba najpierw pisać jakieś maile z prośba czy można kupić ten zacny specyfik 🤣 zamiast wrzucić go po prostu do sprzedaży. Myślałem ze czasy  kupowania z pod lady już minęły... 🤨

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@b0l5 bezpośredniego porównania nie robiłem, ale moim zdaniem oba dają ten sam mistrzowski poziom połysku/szkła na lakierze.

Wiem, że obecnie 0.5l ciężko kupić, ale znalazłem mały testerek 50ml - jakbyś ktoś chciał przetestować to idealnie 😉  -> LINK
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 no widziałem ostatnio na YT u forensic detaling jak ten produkt zajął pierwsze miejsce w kategorii połysku. Kupię go sobie jak będzie dostępny u ShowCarShine. Bo tej próbki nie ma co brać. Daj znać ile posiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
6 minut temu, Strus napisał:

Rozumiem że to nie jest produkt na jedna fibrę?

aplikujemy na lakier i potem docieramy?

Tak jest. Aplikujesz trochę jak wosk w mleczku, lub jak płynny sealant (czyli aplikator MF, produkt na aplikator i aplikacja na lakier), a chwilę później docierasz MF. Wg mnie bardzo bezproblemowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gardor napisał:

rozumiem że podbija look mocno a jak sprawa hydro i domywania no i lepienia się brudu?

Nie tyle podbija look, co zauważalnie dodaje połysku. Hydrofobowość przyzwoita (kropelki kształtne, jak po niezłym sealancie), brud/kurz trochę ciągnie, pomimo niezłej śliskości lakieru po aplikacji. Trwałość efektu przeciętna (moim zdaniem podobna, jak po dobrym QD) - po kilku dniach, mimo że widać po hydrofobowości, iż produkt jest na lakierze, to połysk maleje. Wg mnie - jeśli porównywać do sławnego niedawno P&S Bead Maker'a - TS Shinee jest lepszym produktem (wg mnie dodaje większego połysku i jest trwalszy). Nie skończyłem jeszcze butelki, a już zakupiłem na zapas kolejną - warto posiadać ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gardor napisał:

@Eidos71 rozumiem że podbija look mocno a jak sprawa hydro i domywania no i lepienia się brudu? 

Moje obserwacje są dość podobne do @Eidos71

Look to zdecydowana czołówka pod kątem połysku.

Aplikacja i docieranie jak dla mnie łatwe.

Muszę przetestować na aplikator. Do tej pory psikałem na panel i dotarłem jak qd bez problemu.

Używałem jako booster pod koniec życia wosków. Nie miałem okazji jako samodzielne zabezpieczenie.

Lekko podbija śliskość.

Hydro przeciętne.

Samoczyszczenie słabe.

 

Produkt ma mocne strony, bez wątpiwnia udany, pod warunkiem świadomości, że nie można mieć wszystkiego 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Domel napisał:

To zwykły QD dla mnie, nie ma w nim nic "wow" jak go promują w USA. O to QD i tyle.

Dla mnie cala linia produktów od renny-ego jest taka se, nie wiem co w nich niesamowitego, pan Szkatuła proponuje nim psikać po ONR aby zwiekszyć poślizg i antystatyczność oraz podbić lekko hydro, osobiscie wolał bym elixira do tego typu zadania.
Shine fajnie wyglą∂a, kozak look idzie w szklistość, zero przyciemnienia, aplikacja łatwa mozna na jedna szmatke na niewymagających lakierach, produkt mimo ze wydaje się iż jest go dużo i pewnie sie pomaże, zostanie etc to jednak ładnie odparowuje. Trwałość około miesiąca, dobre hydro na cleanerze, śliskości nie ma.
Dla mnie za tą cene jest spoko.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.