Skocz do zawartości

Jaki Tar&Glue Remover?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Jak ktoś szuka produktu do sciagnia etykiet/nadruków z plastiku jak np butelki opryskiwaczy 😄 to polecam KiurLab SOS.

Wystarczyło dotknięcie i jeden przejazd żeby ściągnąć całe logo Masnera 😄 Mega silny produkt. Jutro sprawdzę na wiadrze z Castoramy 😄

https://i.postimg.cc/sXNk7zWn/2023-08-25-12-34-11.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Domel napisał(a):

Jak ktoś szuka produktu do sciagnia etykiet/nadruków z plastiku jak np butelki opryskiwaczy 😄 to polecam KiurLab SOS.

Wystarczyło dotknięcie i jeden przejazd żeby ściągnąć całe logo Masnera 😄 Mega silny produkt. Jutro sprawdzę na wiadrze z Castoramy 😄

https://i.postimg.cc/sXNk7zWn/2023-08-25-12-34-11.jpg 

Ciekawe czy z ranmy okiennej poradzi sobie z plastikową folia maskująca blue dolphin... Muszę zamówić w przyszłym tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 godzin temu, Domel napisał(a):

Jak ktoś szuka produktu do sciagnia etykiet/nadruków z plastiku jak np butelki opryskiwaczy 😄 to polecam KiurLab SOS.

Wystarczyło dotknięcie i jeden przejazd żeby ściągnąć całe logo Masnera 😄 Mega silny produkt. Jutro sprawdzę na wiadrze z Castoramy 😄

https://i.postimg.cc/sXNk7zWn/2023-08-25-12-34-11.jpg 

Ok z wiadrami z Castoramy nie dał rady - widocznie inna technologia nadruku 😉 ale debranding Marolexa się udał po 15 sekundach tarcia 😄

2023-08-26-17-06-57.jpg


2023-08-26-17-08-59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafal9304 napisał(a):

Zamówiłem niedawno 5l Ultracoat Tar & Glue Remover, niestety jak dla mnie to średni produkt. BePro TixoTar lub Vasco robi dużo lepszą robotę. BePro jednak u mnie dalej na pierwszym miejscu 🙂

Pewnie używałeś "pod chmurką" . A produkt jest bardzo fajny: szybko działa i jest bardzo oszczędny z uwagi na wodnista konsystencję. I niestety to jest też głównym powodem dlaczego nie nadaje się do używania na dworze. W garażu gdzie nie było przewiewu poleżał ok. 10 minut i bez problemu rozpuścił kropki smoly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor mam próbkę Kiurkab, na co dzień używam Adbl bo mam 5l, na trudniejsze tematy ma Prickbrocka, a punktowo jak obydwa zawiodą daje Tarpen, rewelacyjnie rozpuszcza klej po naklejkach czy najmocniejsze pisaki.Wada cena 350 zł za 5l w porównaniu do 160-180 zł za konkurencję.Ale juz wiem że awaryjnie wleci 1l Tarpena i 0,5l S.O.S. do mnie na stan.

Dla mnie to ich najlepszy produkt a nie mają żadnego złego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Strus napisał(a):

@Rafal9304 spróbuj CarLab. Ja na początku go nie lubiłem ale zaczął mi się podobać. A też jestem fanem Tixo

Mam od nich próbkę, stoi już z rok, czas wypróbować 🙂

1 godzinę temu, xadamx napisał(a):

Pewnie używałeś "pod chmurką" . A produkt jest bardzo fajny: szybko działa i jest bardzo oszczędny z uwagi na wodnista konsystencję. I niestety to jest też głównym powodem dlaczego nie nadaje się do używania na dworze. W garażu gdzie nie było przewiewu poleżał ok. 10 minut i bez problemu rozpuścił kropki smoly. 

Właśnie używany w garażu, może za szybko go wypłukałem ale z tego co napisał na etykiecie producent należy wypłukać po 1-2 min, chociaż i tak dałem temu więcej czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, Gardor napisał(a):

A używał ktoś Tarpen od Kiurlab? Jak on się spisuje w porównaniu właśnie np do carlab, pricka, vasco i innych

Świetny produkt. Uratował mi humor na wakacjach miesiac temu, kiedy przejechałem całym zestawem po smołowanej drodze dojazdowej do campingu. Dostałem go w paczce kilka dni później od @AutomotiveCare.pl w paczkomacie do Jantaru 😄 Ściągnął mi całą smolę z kół bez żadnego problemu. Ma też całkiem przyjemny zapaszek. Ja go nazywam "holiday savour" 😄

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.