Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

@Kuba1 Poszukiwanie jest fajne, ale wtopienie kasy na kolejny eksponat na półce, który jest rozczarowaniem już nie. Victoria Concours Red to biały kruk i żałuję, że nie kupiłem, gdy był dostępny. @zeea No właśnie Pinnacle zrobił na mnie Wow bez żadnych wspomagaczy, a na essence była miazga. DJ LP, Zymol HD to tacy mali oszuści, którzy na starcie robią prawie całą robotę za wosk. A Fireball, Angel Wax?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Kaliber93mm napisał(a):

Czy możecie polecić wosk, który przewyższa pierwszym wrażeniem i wyglądem Pinnacle Souveran (lub chociaż dorównuje)?

Ja chyba nie znam wosku lepszego, w kategoriach o które pytasz.

Znam woski, które kompleksowo są świetne ale pierwsze wrażenie najlepsze zrobił na mnie Pinnacle Souveran.

Inna sprawa że to było raczej krótkie wrażenie ale było wielkie:)

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaliber93mm

W dniu 8.10.2024 o 21:21, Kaliber93mm napisał(a):

Czy możecie polecić wosk, który przewyższa pierwszym wrażeniem i wyglądem Pinnacle Souveran (lub chociaż dorównuje)?

Na jakim lakierze i po jakim zakresie prac na lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaliber93mm @Kaliber93mm no to duża zagwozdka 🙂 souveran robi wszystko poza trwałością. 

Może wymasowanie hdc. Może wyższe zymole a może swissy.

Miałem ostatnio ciekawą rozmowę z dużo bardziej ode mnie doświadczonym kolegą. 

Mamy wspólną obserwację że lepszy look na czerwonym lakierze niż daje zymol Atlantiqe to takiego produktu nie ma. W tej samej rozmowie wspomniał że destiny jednak lepiej na czarnych.

Popularna jest też opinia że hdc plus swisswaxy robią miazgę na lakierze. Mam tylko jedno doświadczenie i jedną obserwację. Na moim lexusie który nie jest czarny a szary, souveran robi charakterystyczny look i delikatnie zamula ziarno. Hdc i Utopia tego nie robią. Jest maksymalna przejrzystość i gloss z leciutki i ciepełkiem.

Da się uzyskać inny wybitny look ale czy lepszy ? Zależy pewnie od tego kto patrzy 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Dotarł Cleaner Zymola, czy nie powinien mieś jakiegoś zabezpieczenia pod nakrętką w postaci sreberka? 
Niczym nie był zabezpieczony, tylko zakręcona nakrętka bez plomby. Wygląda trochę jak zsiadłe mleko….

Czy to normalne?

IMG_5254.jpeg

IMG_5252.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.