Skocz do zawartości

Dni otwarte u producentów kosmetyków dla KA


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ! 🙂

Słuchajcie, czy ktoś coś wie, czy ktoś coś może słyszał, o jakiś dniach otwartych lub evencie w 2019r u POLSKICH dystrybutorów/producentów kosmetyków ?
Chodzi mi o to, czy organizowane są jakieś spotkania dla pasjonatów detailingu ale od kuchni ?
Cel jest taki, żeby przyjechać, spotkać się, porozmawiać i zobaczyć magazyny, produkcję, pakowanie, etykietowanie itd.
Czyli wszystko od kuchni, jak powstają produkty, które my użytkownicy KA kupujemy🙂
Myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych. Tyle się mówi, że "Produkujemy sami", może któraś firma odważy się na taki event i zaprosi do siebie ?

@ADBL @ShinyGarage @ProElite @Chemotion @cleantechco @RRC @Good Stuff @4Detailer @tenzi  Co wy na to drodzy dystrybutorzy/producenci ? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Szanowni forumowicze,

Koncepcja zorganizowania dni otwartych producentów kosmetyków detailingowych wydaje nam się bardzo ciekawa. Jako użytkownicy takich produktów też chcielibyśmy wiedzieć jak i gdzie powstają. Dlatego jak najbardziej rozumiemy, że są takie oczekiwania w stosunku do nas i innych firm. My jako ProElite jesteśmy skłonni zorganizować dzień otwarty dla zainteresowanych użytkowników forum "Kosmetyka aut". Dzień taki będzie zawierał zwiedzanie Laboratorium, Produkcji, Magazynów oraz stanowiska gdzie testujemy nowe produkty. Oczywiście biuro też będzie do zobaczenia, ale jest to kwestia zupełnie oczywista. Liczymy że taki dzień będzie doskonałym momentem do szerokiej wymiany doświadczeń i opinii nt branży. Liczymy również na to, że pozostali producenci również pozytywnie odpowiedzą na oczekiwania użytkowników forum w tej sprawie.

Do ustalenia pozostaną szczegóły (data, liczba gości itd).

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół ProElite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to większość polskich firm bierze chemię z innych krajów i to branduja pod swoją marka. Natomiast fajnie jak by się pojawiły eventy ze można potestować cała chemię danego producenta. Bo są takie okresy gdzie jest buuum na forum na producenta x a później okazuje się ze 80% chemii jest słaba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł sam jestem ciekaw kto jest producentem chemii, kto rozlewaczem, a kto tylko branduje produkty zamawiane w zewnętrznych firmach. Bo o ile zwiedzanie magazynu gdzie "producent" przeładowuje towar przybyły z innej zewnętrznej fabryki było by mało interesujące to już zobaczenie jak wygląda produkcja od podstaw było by ciekawe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł sam jestem ciekaw kto jest producentem chemii, kto rozlewaczem, a kto tylko branduje produkty zamawiane w zewnętrznych firmach. Bo o ile zwiedzanie magazynu gdzie "producent" przeładowuje towar przybyły z innej zewnętrznej fabryki było by mało interesujące to już zobaczenie jak wygląda produkcja od podstaw było by ciekawe

Tez sie pisze na takie zwiedzanie. Na mnie zrobili wrazenie to ze koch chemie, autoglym czy sonax robi takie wycieczki i mozliwosc zwiedzania.@proelite - jestem pod wrażeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funky Witch to manufaktura, która korzysta z produktów dostarczanych z USA. Moim kontrahentem jest firma współpracująca min z BASF. Amerykanie mają w zwyczaju wszędzie umieszczać swoje logo. A na prawdę nie zależy mi na tym żeby"chwalić" się dostawcą. Proszę o wyrozumiałość 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedzą tylko te firmy, które nie mają nic do ukrycia.

Może reszta tak jak SG przywozi gotowe i tylko rozlewa... to wtedy nie ma co się dziwić że nie odpowiadają, bo zaproszą tylko po to żeby popatrzeć jak przelewa się z baniek do butelek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę że "wycieczka" po zakładzie produkcyjnym , to nie wycieczka po muzeum , gdyby komuś coś się stało ... jest coś takiego jak BHP, a każdy kto ma coś wspólnego z "behapowcem" na zakładzie wie że to gostek ważniejszy od prezesa 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich instagramowym profilu pokazywali swoj magazyn i po czesci proces produkcji . Co wiecej mam kolege ktory prowadzi studio a ono sie miesci wlasnie w okolicy ich firmy , dokladniej nawet ich czasami odwiedza i sam byl w szoku ze to powstaje tu ... na miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, masz rację, ale jak widać niektórzy sobie jakoś z tym radzą. No ale nie ma co gdybać, poczekamy zobaczymy czy coś się "ruszy"

lodowa, ja nie wiem jak jest w przypadku SG, sugerowalem się wypowiedzią

Shiny garage też nie odpowie bo oni zajmują się tylko przelewaniem w butelki.
  

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lodowa wiesz kto jest chemikiem w shiny garage ? I skąd te częste wyjazdy właściciela do UK ? Nie wiesz skąd chemia przyjeżdża ? Jak to twój dobry znajomy to pewnie słyszałeś o serii kosmetyków dla rowerów pod brandem shiny? Byłeś w poprzednich siedzibach firmy w Gdyni ?

 

Na ich instagramie nie ma nic pokazanego niż przelewanie w butelki z wielkich baniaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.