Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko jak dla mnie, czyli osoby która będzie go użytkowała tylko i wyłącznie do swoich potrzeb george z cena ok 1400-1500 zł to za duży wydatek, dlatego k se 4001 mi odpowiada cenowo.

 

a druga sprawa wcześniej zapytałem czy wie ktoś czym się różni se 4001 od se 4002? bo różnica w cenie ok 200zł a na pierwszy rzut okna takie same... hmm :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

646557 Mimo wszystko jak dla mnie, czyli osoby która będzie go użytkowała tylko i wyłącznie do swoich potrzeb george z cena ok 1400-1500 zł to za duży wydatek, dlatego k se 4001 mi odpowiada cenowo.

 

że niby ile ? dżordża kupisz już za niecałe 1200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jak dla mnie, czyli osoby która będzie go użytkowała tylko i wyłącznie do swoich potrzeb george z cena ok 1400-1500 zł to za duży wydatek, dlatego k se 4001 mi odpowiada cenowo.

 

a druga sprawa wcześniej zapytałem czy wie ktoś czym się różni se 4001 od se 4002? bo różnica w cenie ok 200zł a na pierwszy rzut okna takie same... hmm :o

 

Aktualnie 1185 zł z wysyłką i polską gwarancją można kupić. Karcher, mimo, że sporo tańszy nie jest wart swojej ceny. Możesz się upierać przy tej marce, cena może Ci odpowiadać, ale pytanie czy będziesz zadowolony z efektów i jakości pracy? Chyba, że ważniejsze jest rozpoznawalne przez wszystkich logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chce kupic dzisiaj odkurzacz i szybkie pytanko dzordz czy profi 50.1c ? Czym to się rózni prócz wyglądem i tym ze George odkurza na sucho ? Jak to jest z praktycznością ? Odkurzacz na sucho mam potrzebuje czegos typowo do prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, jeżeli funkcja odkurzania na sucho jest potrzebna George będzie lepszym wyborem. Jeżeli skupimy się ściśle na parametrach prania Profi 50.1c ma mocniejszą pompę 4.8bar i większe zbiorniki, a co za tym idzie lepszy komfort pracy.

 

Kolejna sprawa to układ zbiornikow - George to kubełek jeden w drugim, Profi tandem, jeden zbiornik za drugim.

Oba rozwiązania mają swoich zwolenników jak i przeciwnikow ;) W ukladzie tandem mamy na pewno szybszy dostęp do zbiorników, bez konieczności ściągania głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dokonałem zakupu. W domu zawitał nowy członek rodziny George GVE370. Powiem szczerze jestem mega zadowolony. Oby słuzył jak najdłuzej. Mam odnosnie prania pytanie. Jak przegladam zdjęcia z prania tapicerek to na siedzeniach robicie fajne i rowne pasy (jeden ciemniejszy drugi jaśniejszy). Mozecie mi podpowiedzec jak to robicie? Podejrzewam, że po praniu jeszcze raz odkurzacie na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Poczytałem i jak na razie słownie wybrałem Hyundaya bo na razie tylko tyle kasy.

Proszę mnie tylko upewnić bądź wyprowadzić z błędu co do tego odkurzacza. Mianowicie kilka takich niepewnych myśli ;)

Czy tym odkurzaczem mogę sobie normalnie odkurzać lub dziecko swój pokój a jak chce konkretniej to z wodą itp?

Czy ten odkurzacz może być już sprzętem takim półprofesjonalnym ?( nie wiem czy czyszczenia by były 2x w tygodnia czy 2x w miesiącu czy tez cały tydzień ).

Czy jednak po tym co napisałem lepiej zaoszczędzić, poczekać i kupić wesołego Georga :).

Wiadomo, że jakby był ten tańszy to sukcesywnie zarobione plny by były odkładane na Georga lub jeszcze inny kombajn :)

 

Proszę o radę i upewnienie mnie bo 500zł pieszo nie chodzi :( a szkoda

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.