Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo polecam użytkownika Poorboy przy zakupach odkurzaczy. Wzorowy kontakt, szybką realizacja zamowienia. Nie wciska droższych odkurzaczy tylko poleca takie które nam się na prawdę przydadza, w moim przypadku wybieralem między Profi 50c i Profi 50.1c. Byłem skłonny zapłacić wiecej, jednak Poorboy polecił mi 50c ponieważ 50.1c ma mocniejsza pompę a do tapicerki nie potrzeba aż tak dużej żeby jej za mocno nie przemoczyć.

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dla użytkowników Georga lub Poorboya zalezy kto szybszy ;). Pytanie o gumowy przewód do ekstrakcji (ten dlugi). Wiem ze ma byc ciut krotszy bo ciśnienie itp ale czy zsuwa wam się to przy naciąganiu czy może jakos to sciskacie ? Mam nadzieje ze zrozumiale napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661662 Sam gumowy czarny przewód idący pod rorkami metalowymi. I zsuwa mi się przy spuście.

 

to będę musiał jutro spojrzeć ale jak do tej pory to żaden wąż mi nigdy nie spadł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661662 Sam gumowy czarny przewód idący pod rorkami metalowymi. I zsuwa mi się przy spuście.

to będę musiał jutro spojrzeć ale jak do tej pory to żaden wąż mi nigdy nie spadł...

jeżeli to to co myślę to tak zdarzyło się ze samoczynnie się kilka razy w ciągu 4-5lat zsuną, tą metalową opaskę trzeba mocniej ścisnąć lub zastosować/zamienić metalową opaskę (bardzo mały rozmiar stosowany w instalacjach LPG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie. Jestem lakiernikiem i dorabiam sobie po pracy lakierujac samochody. Teraz chce jeszcze prac tapicerki.

Ktory odkurzacz wybrać? Numatic George czy Profi 50c?

Pranie kilku aut w miesiącu. Nie wiem dlaczego ale bardziej sklaniam sie ku profi 50c. Chciałbym poznac wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Jestem lakiernikiem i dorabiam sobie po pracy lakierujac samochody. Teraz chce jeszcze prac tapicerki.

Ktory odkurzacz wybrać? Numatic George czy Profi 50c?

Pranie kilku aut w miesiącu. Nie wiem dlaczego ale bardziej sklaniam sie ku profi 50c. Chciałbym poznac wasze opinie.

 

 

Kupiłem profi 50c dopiero co . Tak mi doradził Poorboy. PIerwsze dwa prania mam już za sobą i jestem mega zadowolony. Jakość i cena np. wg mnie super. Polski zamiennik Karchera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poczytałem troszkę i wybór padł na Karchera SE 4001 z zestawem wyposażenia.

 

https://myjki.com/10-odkurzacze/2198-se ... 54138.html

 

Nie mam zamiary wydać więcej niż 900zł na odkurzacz.

Dobry pomysł, do sporadycznego używania jednego prania na miesiąc, no może dwóch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zastanawiam się nad urządzeniem do 3000zł. Waham się między puzzi 10\1 a 8\1, a może polecicie coś lepszego? Wiem, ze mogę mieć lepszy model używany, ale boję się inwestować w używkę bez gwarancji. Zależy mi żeby dobrze odciągał wodę żeby w tapicerce zostawało jak najmniej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zastanawiam się nad urządzeniem do 3000zł. Waham się między puzzi 10\1 a 8\1, a może polecicie coś lepszego? Wiem, ze mogę mieć lepszy model używany, ale boję się inwestować w używkę bez gwarancji. Zależy mi żeby dobrze odciągał wodę żeby w tapicerce zostawało jak najmniej wody.

 

 

Kup sobie sabrina santoemma 15 bedziesz zadowolony moca niszczy karchery i inne bajery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego jaką maksymalną temperaturę cieczy do prania mogę użyć w odkurzaczu Hyundai VC5750. Może ktoś coś wie na ten temat? Z chęcią pozyskałbym taką informację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.