Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też chce zakupić odkurzacz do użytku domowego dla siebie, więc George mi nie jest potrzebny - pranie Astry i Swifta gdzieś raz na rok-dwa + wykładzina i dywan w mieszkaniu. Budżet około 500 zł - waham się właśnie między Hyundaiem VC 5750 a Zelmer Aquawelt 919.0ST ZVC752ST.

 

O Hyuindaiu widzę sporo dobrych opinii, a jak z Zlemerem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, zgłoś się do poorboy'a

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Dodane po 31 sekundach:

Jak wyżej, zgłoś się do poorboy'a

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

 

sprawa wyglada tak kupilem do domu normalny fajny odkurzacz philipsa za 600pln gdybym tego nie zeobil wybral bym georga od reki a tak sie zastanawiam czy wydawac 1400pln.

 

Wiec odkurzacz na wlasne potrzeby - z 4 auta na rok, dywany moze z 4x na rok i mam dylemat czy kupowac georga za 1400 czy moze wybrac tanszego hyundai VC5750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostały 2 plamy najbliżej lewarka zmiany biegów

To kolego jest cień od lewarka i dodatkowego gniazda zapalniczki. Nie ma ani jednej plamy czy zacieki z suszenia. Sam byłem zdziwiony że wyszło tak elegancko jak na pierwszy raz.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zostały 2 plamy najbliżej lewarka zmiany biegów

To kolego jest cień od lewarka i dodatkowego gniazda zapalniczki. Nie ma ani jednej plamy czy zacieki z suszenia. Sam byłem zdziwiony że wyszło tak elegancko jak na pierwszy raz.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

 

zwracam honor kolego! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra namówiliście mnie. kupiłem właśnie tego VC5750 :D

miałem George'a brać z Anglii ale na razie tym się podszkolę i może później coś lepszego się kupi..chyba ze się okaże ten Hyundai wystarczającym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytając wszystkie komentarze dochodzę do wniosku ze najlepszym wyborem do kwoty 1600 zł bedzie numatic George a powiedzcie czy do tej kwoty jest szansa na znalezienie ekstraktora z podgrzewaniem czy juz trzeba zdecydowanie zwiekszyć budżet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.