Skocz do zawartości

Jaki odmrażacz do szyb


Lucas1981r

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś używał odmrażacza Moje Auto ? mam to w sklepie obok a nie chce mi sie już nic zamawiać, do roboczego auta, po tragicznym K2 Alaska który zamarza na szybie kończąc na Shiny Garage który zostawia biały nalot na szybach (na bocznych masakra jak z tym potem jechać ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, w0jta5 napisał:

Nie wiem czy to ma znaczenia ale mam K2 Alaska Max i nie pojawił się szron po aplikacji. Ale zwrócę na to uwagę.

No i porównam z ADBL Frost Eater bo znalazł się ostatnio w zasobach. 

Ja dostałem raz ADBL Frost Eater gratis. Dałem żonie bo jej auto stoi poza garażem.

Była zachwycona.

Kupiłem 4 kolejne - bo w fajnej cenie 9.98. Sprzedawca mnie zrobił w bambooko i dostałem tylko dwa.

Mniejsza.

 

Mam teraz auto zastępcze i wziałem jednego z tych dwóch.

Żony Frost Eater nie zamarza, nie robi się mleko, jest idealnie.

Ten mój to robią się mleczne zacieki, szyba przymarza i nie ma zapachu.

 

Chyba zrobili mnie bardziej w bambooko niz myslalem ??? Rozne partie ?

Nie zdziwilbym sie jak by ktos sprzedajacy cos przelewal, dolewal, rozlewal - nie wiem.

Dziwne, ale zawsze mam to gdzieś z tyłu głowy. 

Chociażby że kiedyś Natural Look (w sumie mam do dziś) mam gęsty, a kolega taki 'lejący się'.

Ta chemia jest na tyle dobra, że nawet jak się zmiesza 1:1 a ktoś nie ma porównania to będzie 'zadowolony'.

 

Dziwne ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukasz_byd napisał:

Ja dostałem raz ADBL Frost Eater gratis. Dałem żonie bo jej auto stoi poza garażem.

Była zachwycona.

Kupiłem 4 kolejne - bo w fajnej cenie 9.98. Sprzedawca mnie zrobił w bambooko i dostałem tylko dwa.

Mniejsza.

 

 

Żony Frost Eater nie zamarza, nie robi się mleko, jest idealnie.

Ten mój to robią się mleczne zacieki, szyba przymarza i nie ma zapachu.

 

Chyba zrobili mnie bardziej w bambooko niz myslalem ??? Rozne partie ?

Nie zdziwilbym sie jak by ktos sprzedajacy cos przelewal, dolewal, rozlewal - nie wiem.

Dziwne, ale zawsze mam to gdzieś z tyłu głowy. 

Chociażby że kiedyś Natural Look (w sumie mam do dziś) mam gęsty, a kolega taki 'lejący się'.

Ta chemia jest na tyle dobra, że nawet jak się zmiesza 1:1 a ktoś nie ma porównania to będzie 'zadowolony'.

 

Dziwne ;/

Z takim tematem napisz do producenta razem z kodami produktu(a dokładniej numerem partii). Frost eater z tego co wiem był poprawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KUBA46 napisał:

Z takim tematem napisz do producenta razem z kodami produktu(a dokładniej numerem partii). Frost eater z tego co wiem był poprawiany.

Aha. Dziękuje za informacje.

 

 

W takim razie producent się nie szanuje (powinien wycofać partie z wadą) - temat dla rzecznika praw konsumenta ??, a sprzedający kupił syf (starą, wersje z wadą) po niższej cenie świadomie pewnie (lub nie świadomie) i nie informuje klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KUBA46 napisał:

 Frost eater z tego co wiem był poprawiany.

Nie pomyliłeś czasem z SG  D-Icer? Bo on to był poprawiany bo wychodziło właśnie mleczko na szybie. Osobiście mam ADBL Frost w dwóch  autach i znajomym też zamawiałem i wszyscy zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smerf91 napisał:

Nie pomyliłeś czasem z SG  D-Icer? Bo on to był poprawiany bo wychodziło właśnie mleczko na szybie. Osobiście mam ADBL Frost w dwóch  autach i znajomym też zamawiałem i wszyscy zadowoleni. 

D-icer swoją drogą.

Może się mylę, ale tam był problem z reakcją Frosta na lusterkach i producent podjął jakieś działania w tym temacie.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Moderator
18 godzin temu, Bac napisał:

Jaki odmrażacz aktualnie jest najlepszy i w miarę mało go się zużywa?

osobiscie uzywam rrc i jestem z niego zadowolony jakkolwiek to brzmi. Ale trzeba przyznac ze defroster wyszedł im bardzo dobrze bo zadnych smug nei zostawia i naprawde szybko działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy Tenzi do szyb będzie bezpieczny dla reflektorów, które ze szkła niestety nie są? Mam ledy i nie ma co liczyć na "samoodmrożenie" 🙂  

Ktoś mi doradził, że jednak na reflektory, które są zazwyczaj z jakiegoś tworzywa (a do końca nie wiadomo jakie "dodatki" są w odmrażaczach dedykowanych do szyb), najbezpieczniej zrobić sobie w atomizerze roztwór IPA (ok. 60%) + woda. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku używałem ADBL i Tenzi i na reflektorach żadnych zmian nie zauważyłem. Nawet jak psikasz na szybę to w koło masz jakieś elementy plastikowe a w kombi wzdłuż szyb (tył) czy blisko szyby masz lampy, więc jak byś nie kombinował to i tak je psikasz.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luko napisał:

Witam

czy Tenzi do szyb będzie bezpieczny dla reflektorów, które ze szkła niestety nie są? Mam ledy i nie ma co liczyć na "samoodmrożenie" 🙂  

Ktoś mi doradził, że jednak na reflektory, które są zazwyczaj z jakiegoś tworzywa (a do końca nie wiadomo jakie "dodatki" są w odmrażaczach dedykowanych do szyb), najbezpieczniej zrobić sobie w atomizerze roztwór IPA (ok. 60%) + woda. Co myślicie?

Możesz samą zimną wodą polać przecież... Są tak pionowe że woda ścieknie po nich, a dwa że ciepło od żarówki/palnika i tak je 'rozmrozi'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.