Jump to content

w0jta5

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Świetna

About w0jta5

 • Birthday December 24

Informacje

 • Imię
  Wojtek
 • Auto
  MB W201 / V40 / Saxo
 • Lokalizacja
  JG
 • Województwo
  Dolnośląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy to ma znaczenia ale mam K2 Alaska Max i nie pojawił się szron po aplikacji. Ale zwrócę na to uwagę. No i porównam z ADBL Frost Eater bo znalazł się ostatnio w zasobach.
 2. Hmm... W ostatnich dniach było jakieś -8'C i całkiem fajnie sobie poradził.
 3. Jak użytkownik ADBL Roller DA 9mm powiem tylko tyle, że kupiłem ją po to by nauczyć się pracy maszyną i w późniejszym czasie będzie służyć do cleanerów/wosków i ewentualnych korekt na miękkich lakierach. Średnie i twarde lakiery to już wyzwanie i wycinanie rys staje się nieopłacalne czasowo Nie mam odniesienia do innych DA, ale wibracje i hałas są znaczne, trzeba pracować w słuchawkach. Potencjometr jak dla mnie jest w niepraktycznym miejscu i brakuje mu kliknięć na poszczególnych biegach. Poza tymi minusami to całkiem fajny sprzęt. Zdecydowanie powinno się mieć zaplanować na przy
 4. Cześć, poprosze o dopisanie do grupy. Pozdr! w0jta5@yahoo.pl
 5. Jeżeli 2step na DA z Kocha to H8.02 + M3.02 czy P2.02 ?
 6. Również proszę o dopisanie w0jta5@yahoo.pl Pozdrawiam
 7. Hej, poproszę i mnie dopisać w0jta5@yahoo.pl
 8. @chudy2355 jaki masz skok DA? Im mniejszy tym będzie trudniej dociąć. Usuwałem rysy na BMW E83 leciałem DA 9 mm, niebieski NAT i Menzerna 400 - nie dałem rady dociąć głębszych rys. Ale efekt i tak był zadowalający. Za późno kupiłem NAT mikrofibrowe na twardej gąbce, może dałby się dociąć bo jest duża poprawa względem twardej gąbki.
 9. Auto to Volvo V40 pierwszej generacji. Same reflektory - szkła, obudowy itd są w dobrym stanie, oryginały Hella. Tylko odbłyśnik mijania prawego reflektora lekko się pomarszczył, chciałbym to naprawić. W znalezionym serwisie regeneracja odbłyśnika 90 zł + koszty wysyłki. Na miejscu nic znaleźć za bardzo nie mogę. poszperam w temacie i może sam odbłyśnik uda się upolować i podmienić.
 10. Cześć! Aktualnych polecanych speców na regenerację odbłyśników podlinkujecie?
 11. Jak skończy się gwarancja dostaniesz aku? Wątpię. Pewnie już będzie nowy produkt z inną bateria i znów będzie wysyp Parksajdow za kilka zł na OLX. Osobiście dawno się wyleczyłem z marketowych marek. Oczywiście nikomu nie życzę takiego scenariusza, ale dziwnym trafem ten scenariusz często się powiela.
 12. Jest sens kupowania Parkside czy innych marketowych produktów do których nie można dokupić aku? W pracy mam i całkiem fajnie spisuje się Graphite z serii Energy+, szpej do tego jest dostępny - można kupić różne inne urządzenia i lata wszystko na tej samej baterii, dostępne aku 2 i 4 Ah.
 13. Mam DA 9mm i kończy mi się menzerna 400 do cięcia. Jestem z niej zadowolony ale zastanawiam się co wypróbować kolejnego, nowego dla mnie. Mam zestaw gąbek i padów mikrofibrowych NATa. Interesuje mnie korekta dwuetapowa, także rozpad cząsteczek ściernych będzie ważnym atutem. Jestem początkującym i na podstawie wyczytanej wiedzy wole dopytać bardziej zaawansowanych fanów cięcia (na małej DA hy hy wiem...) Zastanawia mnie: - 3D 501 - Mothers Heavy Duty Rubbing Compound - Sonax ExCut 05-05
 14. Zgadza się, aczkolwiek ostatnie kilkanaście stron jest o pre-washu który nie dotknie LSP, o ładnych zapachach itd. Nie chciałem burzyć tej konwencji, dlatego pozwoliłem sobie popełnić sprecyzowany wątek, którego treść nie przepadnie gdzieś pomiędzy trzydziestoma stronami delikatnych pian i oprysków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.