Skocz do zawartości

Jaki odmrażacz do szyb


Lucas1981r

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt tenzi jest najskuteczniejszy. Ja chciałem kupić po raz kolejny detailers magic ale dostępność tego produktu w sklepach w których zawsze kupuję jest zerowa... Szkoda. W tym roku postawiłem na tenzi choć kupiłem też kilka innych na testy. Niestety coś ostatnio nie chce przyszronić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, ad.am napisał:

kupiłem zimowy płyn do spryskiwaczy SG. Czy to jest ich pierwszy tego rodzaju produkt? Bo jeśli tak,to mam sie szykować na mazy,przebarwienia na lakierze i inne 💩?

Ale co ma odmrażacz do płynu do szyb ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel na pewno zwróciłeś uwagę, że na poczatku zaznaczyłem off top 😉

Wspólnego ma producenta,ktorego produkty-jak pokazuje forum-potrafią mieć mankamenty w swoich początkowych wersjach.

Dlatego pytanie czy Snowman Windshield jest pierwszym tego rodzaju produktem SG? (nie znam oferty SG, to pierwszy mój zakup od nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, ad.am napisał:

Dlatego pytanie czy Snowman Windshield jest pierwszym tego rodzaju produktem SG? (nie znam oferty SG, to pierwszy mój zakup od nich)

Tak pierwszym detailerskim płynem do szyb. Masz już ? Jak wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am o płynie do szyb piszemy w temacie o płynach. Jeśli masz już SG to skrobnij pare słów. Ja mój teoretycznie też już mam... dzieli nas tylko 700 km. Kupiłem też płyn od tenzi na testy.

Co do odmrażacza od SG. Wyszła nowa poprawiona wersja która ma niby tych zacieków nie zostawiać. Mam też kupioną ale jak wyżej... Jutro tą barierę 700 km będę pokonywał 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Póki co lepszego niż Tenzi nie znalazłem, "niestety" pogoda rozpieszcza i ciężko cokolwiek potestować. W ogóle mam wrażenie, że przy obecnych temperaturach prawie każdy odmrażacz (który nie zostawi mleka) spisze się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Birkhof napisał:


Tak ale ma wiecej ikonek o szkodliwosci (czarny ludek z gwiazdka na plucach)

Może być, już dawno wyrzuciłem opakowanie bo pod koniec atomizer zaczął lać.

Bazuje na etanolu i glikolu etylenowym. Ten drugi faktycznie bardziej szkodliwy.

 

W poprzednich latach używałem różnych marek odmrażaczy, w tym sezonie zapomniałem, że istnieją 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacz tenzi jest świetny. Zeszłej zimy kupiłem butle na sprawdzenie i musiałem dokupić kilka butelek dla rodziny. Tej zimy kupiłem nowe SG na promocji i użyłem tylko kilka razy. Zapas czeka w garazu na następną zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz rację, nie pamięta już jaki kupiłem bo ostatni raz widziałem go kiedy lądował w bagażniku, a mam taki nawyk że zwykle zamawiam największe dostępne butle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.