Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

@imola33 walić cenę i jakość - japońskie kupuje się ze względu na piktogramy i grafikę - KOCHAM TO!!!  

Ja tam lubie soft’a za to, że u nich nie ma średnio, dosłownie nic - albo mają produkty dobre albo bardzo dobre a ceny albo na tle konkurencji niskie albo w wuj wysokie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Streat napisał(a):

Qd do skór średnio lubię 😁

Trochę produktów z Soft99 mam, Luxury Gloss fajny ale szału nie robi, Speed& Barier, fajny , super aplikacja, fajny zapach, nie wiem jak z trwałością ale 6 miesięcy ....

Terminator - mocno krwawi na bordowo, ale śmierdzi i skuteczność....są sporo mocniejsze, Fusso ja mam nie udaną wersję ciężko dotrzeć, wszystkie Glaco plus czyściki przed aplikacją  świetne, Fusso F7, fajne ale szału nie robi, Fukupika jeszcze nie próbowałem a rok wisi i czeka na kolej, Luxury Leather, fajnie się pracuje ale jednak zostawia połysk...ogólnie środku poprawne ale nie wybijające się, jedynie Glaco przez prostotę aplikacji i efekt to u mnie faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke Luxury Gloss nie jest produktem "high-level" 😉 ale w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego. S&B - do 2 miesięcy siedzi i to wystarczy. To chemia użytkowa, łatwa i praktyczna.  Ultra Glaco ZABIJA Fx Spectral (koniec końcem po testach aplikowałem zainteresowanym za free żeby się go pozbyć).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack no to wyszło po mojemu że to producent średniej chemii, jest bezproblemowa, dobra i dla początkującego idealna, tylko czasami mi klienci pytanie zadają czemu kupuje chińską chemie skoro wszystkim tłumaczę że używam tylko profesjonalnych produktów.Te japońskie wzorki swoje robią:-)

Glaco działa fajnie jest tanie i wydajne, kupiłem NW z Gtechniq i tragedia, aplikacja trwa wieczność, a tak naprawdę działa dopiero od 80 km/h , położyłem ją jakieś 4 miesiące temu i byłem pewny że nie działa bo brak efektów było , dopiero wczoraj porządnie lalo a ja jechałem szybciej niż te 60-70 km/h.

Stanowczo za późno startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke co do komentarzy klientów odnośnie chemii; wyleczyłem się z polskiej bo nikt jej nie che a mi znudziło się tłumaczenie, że niektóre produkty (głównie do dekontaminacji) są naprawdę dobre. Kupuje i polecam "obce" - różnicę w cenie i tak klient płaci 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack a ja ostatnio postanowiłem kupować polską chemie, teraz zapasy uzupełniam w  produkty  typowo czyszcząco zabezpieczające ale uważam że mamy bardzo dobre firmy typu Carlab , Fresso , Auto Graph czy Kiurlab.

Jeśli chodzi o powłoki, położyłem w tym roku ich trochę , nigdy klient nie zapytał jakiej firmy ona będzie albo co mogę położyć....rozmowa krótka , 3 letnia ceramika tyle, 3 letni grafen tyle 4 letni elastomer tyle i tu ma być decyzja....

Może jak będę brał 2-3 razy tyle co dziś to będę miał bardziej upierdliwych klientów.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Carpro w nowym płynie do szyb z dodatkiem NW jak byk napisał w opisie żeby nie używać wewnątrz bo może powodować parowanie. 
 

Szkoda że Nasi Krajowi producenci takich płynów nie dodają takich opisów i potem wpisy na forum „bardziej mi szyby parują jak umyłem wewnątrz”

 

 


IMG_9043.jpeg.ea217ac7aa11acafd58441a01b32cae2.jpeg

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pablo15005 napisał(a):


Ciekawe jakie różnice w stosunku do wersji profesjonalnej. Ja z zainstalowanego dquartza w studio jestem bardzo zadowolony - po 7 miesiącach i różnych myciach (w większosci rinseless, czasem zmywanie ptasich ataków roztworem waterless) czasem z takiego syfu ze nawet po porządnym prewashu, oprysku z bh tl, w wiadrze z rinselessem bylo bagno, a na aucie żadnych „love marków” - ani mikroryski w słońcu. Coś tam działa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.