Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem wszystkie trzy rodzaje w małych butelkach na próbę. Za dużo się nie bawiłem, ale ogólnie super pachną, można nimi długo popracować, wydajne są. Ścierniwo jest stałe. Pierwsze wrażenie bardzo ok. Będę w tym roku głaskał swojego klamota to wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzator napisał(a):

Kupiłem adbl Perfect Polish bo czemu nie. Chcę sobie tym liznąć lakier na lato. Mój miękki ford. Da 15. Pady pewnie czarny adbl lub czerwony supershine. Jest gdzie na forum wątek o tej paście? Szukam praktycznej opinii o pracy.

Czekaj , którą pastę kupiłeś? Bo Adbl ma Perfect Finish i super Polish 🙂 jesli chodzi o średnią pastę Super Polish to np ostatnio działałem nią na toyocie Auris i byłem bardzo zadowolony:) jest gdzieś w temacie co dzisiaj zrobiłeś,flex xce,pady polishowe,evoxa hdp10 i pady tnące:) super wykończenie nawet po wymyciu i miły zapach:) na tylnej klapie pomagałem sobie adbl hard cut i też zrobiła super robotę w jednym podejściu:) ogólnie pasty bardzo wydajne ,można nimi długo pracować i bardzo łatwo je dotrzeć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator Dziadzia trochę testował z tego co widziałem. Ja w tamtym roku kupiłem małe buteleczki na próbę a niedawno zakupiłem HC oraz SP ale już litrowe butelki i coś tam liznąłem 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,co zrobic jezeli kupilem paste zvizzer one step  i pomaranczowego pada  tez zvizzer pod ceramike carpro ,a teraz sie dowiedzialem ze nie moge jej stosowac pod ceramike 😂 ,tak wiem powinienem o tym poczytac wczesniej ,ale czy moge zastosowac ta paste i bardzo dobrze odluscic ,albo  po niej zastosowac jeszcze np. Carpro essence i wtedy ceramike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelinski17 finish kurde 😛 dzięki za opinię

@Darekk78 możesz ale to walka z wiatrakami jest a na koniec i tak nie masz pewniości czy to wymyjesz tak, żeby ceramika siadła. Kup normalną pastę. Masz zamiar wykonać konkretną pracę, poświęcić czas. Użyj właściwych narzędzi. Nie kopałbyś działki grabiami 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał poprać trochę w domu i dodatkowo w aucie znajomego (gastro - powylewany tłuszcz i takie tam). Trochę zasięgnąłem wiedzy i padło na Maxify TYLKO… na pewno potrzebuję „symphony” do zabrudzeń organicznych do auta, ale oprócz tego która kombinacja z ich produktów i w jakiej formie się Wam najlepiej sprawdziła? Który prespray, która płukanka, proszek? liquid?

P.S. Podbijam pytanie o wulkanizacje w Trójmieście, która nie narobi szkód na felgach przy wymianie opon





Nikt nic…?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator @analyzator problem jest taki ze juz ta paste kupilem i troche szkoda mi ja wyrzucac ,a tak w ogole to taka kombinacje podpatrzylem u znajomego  ktory jest oficjalnym detalierem firmy zvizzer ,inaczej bym tego nie kupowal

Niestety ,nie wiem czego oni ich tam ucza na tych szkoleniach

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek555 nie bardzo idzie zrozumieć o co Ci c'mon ale jak chodzi o docieranie "ceramiki" to osobiście preferuję "sued'y" (40x40) i po nich profilaktyczne dotarcie średniej grubości MF (byle nie pylącą). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wyskakiwać porządnie auto i moje pytanie brzmi czy po takim procesie, czyliP

iana aktywna 

Dekontaminacja

Mycie szamponem

Cleaner  i na końcu wosk czy to będzie odpowiednie przygotowanie samochodu pod wosk ? Nie chcę glinkować, czy jakbym chciał usunąć osady mineralne czy muszę mieć do tego produkt Waters spot czy może być co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osiolek1204 dekontaminacja przed "pianą"? na czystym aucie może tak... ale jak na "brudnym"  wypracować chemię do dekontaminacji? pędzlem czy MF narobisz więcej szkód na lakierze niż amator glinką na umytym. skąd masz te schematy? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie pierwsze zabawy to najistotniejsze nie zrazić się i nie narobić szkód. Dekon chemiczny. Pewnie auto uwalone jak ta lala. Dekon i po nim kolejne mycie ręczne. Coś zasadowego. Będzie skrzypiało. Cleanerkiem też można ładnie poprawić wygląd lakieru sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.