Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MlodyKoguT napisał:

Dzis w sklepie kplega pomylil sie przy wydaniu mi glinki i dal mi miekka zamiast sredniej. Glinka ma byc przedewszystkim do oczyszczenia szyb wiec pytanko, wymieniac na srednia? Glinka work stuff. Szyba najprawdopodobniej nigdy nie glinkowana a chce przygotowac ja pod nw

Szkło oczyścisz prędzej czymś ściernym niż glinką, zazwyczaj glinka coś zbiera tylko z tylnej szyby, gdzie jest nalot wzniecony w czasie jazdy z drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalwi napisał:

Chłopaki, co będzie najlepsze do ręcznego czyszczenia wykładziny w samochodzie? Rozważam głównie 3 produkty: ExceDe Encapsulator, Shiny garage extra dry i RRC Upholstery Low foaming. Jest może ktoś kto testował wszystkie?

Excede 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Szukam pomocy.. mamy małą zabawę w gronie znajomych. Było losowanie i każdy musi kupić prezent za 40pln.. więc jest wyzawanie.. na szczęście wylosowałem kolegę, który lubi dbać o samochód. 

Pytanie co mogę kupić za 40pln? - bużdżet nieprzekraczalny- zabawa polega na tym aby dać coś fajnego za małe $. 

- Myślałem o szczotce do czyszczenia alusów

- Zestaw pędzelków

- Mini rękawicy np: Flexipads Finger Merino Soft Wool Wash Mitt 

 

Może jakiś tester?? 

 

Macie jakiś pomysł.. ?

 

Dzięki Wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SylPio napisał:

[mention=2863]shadowpicture[/mention] kup jakiś QD albo szampon

 

QD - to rzeczywiscie dobry pomysł.. szuakm:)  .. jaki QD polecacie do 40? Moze być jakiś fajny malutki i do tego fibra:)

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojtton napisał:

Witam jestem nowym członkiem forum. Pewnie gdzieś było lecz nie mogę znaleźć proszę o pomoc. Mianowicie szukam dobrego odkurzacza piorącego proszę o markę model (tapicerka samochodowa, zdarza się dywany domowe fotele)  pozdrawiam 

Miłej lektury 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szpyrek napisał:

Używa ktoś z was transmiter ów z funkcją BT. Co polecacie? Internety podpowiadają xiaomi, coś ciut tańszego znajdę jeszcze? 

Uzywam mam takiego jakiegos z media martka za 40zl i jest ok w sumie działa jednak jest jedynie na aux i karte sd, mam tez xiaomi wersje drugą, ktorego podarowalem tacie, fajnie ze nie widac ze to ow transmiter a nie zwykla ladowarka, jakosc o wiele lepsza od tego media marktowego no i blutacz a nie jakies kablowanie się 😉
Mam też mante jakąś najtańszą nie pamietam ile kosztowało po tygodniu się rozwaliła, ekran zaczął wyswietlac co druga kreske, jakosc dzwieku mierna no generalnie gówno, nie plecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie teraz pytania dla niektórych pewnie banalne, ale cóż taki los amatora
1 UC wymywamy?
2. Po UC(wymytym lub nie - patrz pyt1) leci cleaner i wosk czy od razu wosk?
Sorry ale musiałem zapytać :oops:
Według mnie cleaner zbędny po użyciu pasty. Chyba że to ma być wosk od zymöl

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.