Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mk4tdi napisał(a):

Używał ktoś Optimum Car Wax? Wart jest ~100 złotych za 500ml?

Nie warto moim zadaniem... Kupiłem, wrzuciłem ze dwa razy i wisi na wieszaku... Aplikacja nie należy to przetrzyj zapomnij, trzeba mu chwile poświęcić. Nie kupiłbym drugi raz...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś mocny środek do czyszczenia różnych gruzów 😛 np. ciągnik rolniczy lub przyczepa, umyć jakiś silnik itd. Coś mocniejszego od APC, mocowo podobnego do dwuskładnikowego Dimera i Hardcore od RRC 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 Truck clean - Tenzi,

albo bardziej budżetowo to Turbo truck - K2 lub Diper K2. Są to piany aktywne.  Do takich maszyn się nadają. No chyba, ze położyłeś powłokę, albo wosk na ciągnik 😉

Silnik możesz domyć preparatem Moje Auto - Silnik. Bardzo dobrze domywa ale do samochodu bym go raczej nie użył. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
2 godziny temu, Rafal9304 napisał(a):

Potrzebuje jakiś mocny środek do czyszczenia różnych gruzów 😛 np. ciągnik rolniczy lub przyczepa, umyć jakiś silnik itd. Coś mocniejszego od APC, mocowo podobnego do dwuskładnikowego Dimera i Hardcore od RRC 😄 

Proelite Max2000

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy taka dziwna sytuacja... Dzisiaj przenosiłem moją chemię w inne miejsce i podnosząc butelkę z fx protect interior dressing pod spodem została pod nią bezbarwna, bezzapachoea tłusta maź. Wytarłem do sucha, również butelkę od spodu przeniosłem w nowe miejsce, sprawdziłem czy może gdzieś jest nieszczelnie, ale wszystko z butelką ok.

Po kilku godzinach zszedłem do piwnicy, podnoszę fxa a tam już pod nim maleńkie tłuste kółeczko... Jestem pewny na 1000% że butelka była wytarta całkowicie do sucha. Ja mam wrażenie jakby coś nie wiem w jaki sposób przenikało przez ten plastik na dnie butelki. 

Nie wiem czy ktoś z was tak miał, ale dla mnie jest to dziwne i zastanawiające 👁 

Warunki w piwnicy są idealne, sucho i 22 stopnie ciepła przez cały rok.

Jak myślicie co to może być ? Może to zemsta niebios, że nie kupiłem cerramikera ? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Śmigol napisał(a):

Nie wiem czy ktoś z was tak miał, ale dla mnie jest to dziwne i zastanawiające 👁 

Zdarza się. Masz pewnie mikro dziurkę: https://streamable.com/edl8cq

Ja wszystko zaczynam na półkach wkładać w rynienki 🙂

7 godzin temu, Śmigol napisał(a):

co to może być ? Może to zemsta niebios,

Karma 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Śmigol napisał(a):

Nie wiem czy ktoś z was tak miał, ale dla mnie jest to dziwne i zastanawiające 👁 

jeżeli butelka cała i jak sciskasz ja to nic nie leci to jeszcze moze lecieć przez atomizer, czest tez sie tak zdarza że przez zmiane temperatury otoczenia atomizery zwyczajnie puszczaja 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcelus napisał(a):

Ktos poleci sprawdzony starter do auta z power bankiem? Budżet mysle ze 300 z hakiem.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Zobacz na produkty firmy UTRAI, mają bardzo dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie - czy jest sens używania TFR (np ADBL) z pianownicy ręcznej? Czy tylko oprysk?

Próbowałem różnych pianownic ręcznych i się z tego wyleczyłem tzn. Zależy co kogo satysfakcjonuje i jest to oczywiście jakiś zamiennik dla PA ale jak dla mnie tylko do felg, ew. spienienia rinselessa typu mck37 albo DIY. Dużo pompowania, piana porównywalnie dość krótko leży bo nie ma jej za dużo, a wtedy spada jakość domycia. Został mi 3l axel do felg i 3l industry alka do oprysku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.