Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Michał82 napisał:

Używał ktoś RR Customs Cockpit Dressing Satin?  Zamówiłem z myślą o plastikach w komorze silnika, bo cena lekko mówiąc śmieszna jak za 1l.

Taki sobie. Pozostawia matowe wykończenie. Słabo przyciemnia.

Zapach - słodkie nie wiadomo co 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teściu narobił jakąś skrobaczką sporo rysek na bocznych szybach. Nie mam nic dedykowanego do polerowania szkła i tu pytanie, mam fg400, 2500, 300, Koch antiholo. Można coś tym ugryźć, czy nie januszować i kupić tlenek ceru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to wykończyć?

2lk8rup.jpg

Osłona metalowa wydechu honda vfr. Swirle usunąłem mothersem mag & aluminium polish na niebieskim padzie nat ale mam problem z wykończeniem. Mniej agresywne pady nic nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Birkhof napisał:

Masz mothers billet? Albo Am gloss?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mam ale projekt oddaje dopiero w na wiosnę także mogę dokupić potrzebną pastę. Czy ten mag & aluminium traktować jako taki cut i dokupić finish? Co polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zdroja0 napisał:

Nie mam ale projekt oddaje dopiero w na wiosnę także mogę dokupić potrzebną pastę. Czy ten mag & aluminium traktować jako taki cut i dokupić finish? Co polecasz?

mag&aluminium to dla mnie taki cut&polish, billet jest pół oczka delikatniejszy. Mimo tego, że robi ładne lustro to cenowo nie wychodzi korzystnie niestety :D. Amglos to dla mnie taki SV wśród past polerskich i cenowo wychodzi genialnie. Można zacząć bardzo szybko i wykończyć na dobre lustro. Z takich bardzo dobrze wykańczających i nie zostawiających mikrorys to mogę też polecić pastę polerską pp50 białą (i krążek bawełniany) z firmy Marbad (10 zł za 0,5 kg, bo pasta w kostce ;)) lub białą pastę z pasty-polerskie.pl (z tych korzystałem tylko z pasty do szkła, fajnie się sprawdziła). Tylko nie wiem co to dokładnie za metal masz bo widzę pasty-polerskie.pl mają bardziej dedykowane (do stali, do aluminium, innych metali).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22116]jzs[/mention] Nie da się dokładnie określić ponieważ nie wiadomo Jak brudne są felgi... ile aut będziesz robil....

1 litr koncentratu do rozcieńczenia czy gotowego środka ?

Przy moim prywatnym aucie, w ktorym regularnie myje felgi (nie rzadziej niż co 2 tyg.) litrowa butelka np. Excede UWC spokojnie starczy na rok. Rozcieńczam1:3 Zaznaczam jednak że robię rocznie 7,5 tys km i są to felgi regularnie czyszczone.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zużywam opakowanie Krwawej Felgi od Tenzi (600ml) na 3-4mycia. Nie stosuję za każdym razem, a tylko jak auto jest naprawdę brudne. Na szybkie płukania na bezdotyku nawet nie biorę za sobą, Nie oszczędzam jakoś specjalnie tego środka. Po prostu spryskuję obficie.

Moim zdaniem nie da się określić na ile Ci starczy. Wszystko zależy co kupisz i jak często będziesz używał i na jakie zabrudzenia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

Wiem, że to troszkę nachalne z mojej strony ale zależy mi na czasie. Ktoś cos?

Sam stoję przed wyborem pierwszej maszyny.
I powiem Ci tak - nie znajdziesz nikogo kto miał wszystkie o które pytasz i miał okazję je wnikliwie przetestować. Wypowiedzi jak bezpośrednio z danej maszyny jest ktoś zadowolony znajdziesz w tamtym wątku. Decyzję musisz podjąć sam. Wszystkie maszyny mają plusy i minusy. Bierz działaj - najwyżej będziesz zmieniał 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.