Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tu macie ciąg dalszy prac naszego detailerskiego odkrycia :mrgreen:

 

Dup dup dup cleanerem po masce i mówi "jeśli chodzi o wydajność, to nie jest za rewelacyjna, dosyć go zeszło" :lol: A wcześniej wisienka: "nie wiem w jaki sposób to miało przygotować pod wosk" :lol: Albo przy gadce o wosku: "mój lakier nie jest w takim złym stanie, żeby miało nie wiadomo co z niego wycisnąć". Oj, koleś, nawet nie wiesz w jak złym. Przecież ten samochód po woskowaniu jest szary. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś może celowo to robi. W ten sposób łapie rozgłos, reklamę, wyświetlenia i kaskę bo jak widać linkujecie, oglądacie, komentujecie, wrzucacie filmiki. Tak to działa. Niezdziwiłbym się gdyby pod kamerkę celowo robił taką prowizorkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią się? Sprawia im to frajdę to niech to robią, co nam do tego ;-) Byliśmy gorsi kiedyś? Nikt z tu obecnych nigdy nie nakładał plaka na deskę, albo na opony? Wszyscy nagle oświeceni i każdy ma Zymola albo SV w domu, przynajmniej ze starych wyjadaczy, bo z tych nowych to każdy na SSW od ADBL :mrgreen::mrgreen:

Taki tego plus, że przynajmniej mamy teraz z takich filmików jak te niezły ubaw:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Teraz dzięki wam zaraz na YT wyskakują mi inni profesjonaliści. 

Wykasuj cookie z YT 😉 Mi pomogło bo nie jestem tam zalogowany

Godzinę temu, Kryman napisał:

Bawią się? Sprawia im to frajdę to niech to robią, co nam do tego ;-) Byliśmy gorsi kiedyś? Nikt z tu obecnych nigdy nie nakładał plaka na deskę, albo na opony? 

Tu raczej chodzi o styl i technikę, a nie o klasę/półkę cenową produktów. 
Sam pamiętam jak zbierałem na pierwszą puszkę próbki Fk 1000p, ale nigdy nie jechałem szczotą po samochodzie. Wystarczy chwila refleksji 🙂

Godzinę temu, Kryman napisał:

 Zymola albo SV w domu, przynajmniej ze starych wyjadaczy

A jak ma obydwa? 😨 🤯 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły 🙂 Rękawica z długim włosiem i krótkim (zamówione 14 czerwca....). Za długie włosie zdążyłem dostać zwrot 22zl, a za krótkie włosie mam otwarty spór 😉 (ale tam jest 8zl, wiec zakończę i napiszę, że doszła). Szkoda że tak długo szła, od 30 czerwca obydwie były już w PL, i tak przez ten czas tracking stał w miejscu a ja czekałem aż mineły wakacje 😞  

41063111_292399071577574_5735758811822555136_n.jpg.e72cc9906bf3e6bd8d982bd4f0ef5d20.jpg40946760_487035515041166_4740920424722857984_n.jpg.132b5f63bcadd4317a48bafcb7ac7093.jpg41052041_336576136888339_3677826769542447104_n.jpg.b37c478cddbf9895618c2908f68d32ec.jpg41149410_498329763963953_7340828243987005440_n.jpg.6f7945a62e50356b7eefd5c6289718aa.jpg

Jeśli ta rękawica z długim włosiem wytrzyma tyle co moja "stara" z krótkim to będe bardzo zadowolony (zwłaszcza, że mam ją za darmo 😉 ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kryman napisał:

Bawią się? Sprawia im to frajdę to niech to robią, co nam do tego ;-) Byliśmy gorsi kiedyś? Nikt z tu obecnych nigdy nie nakładał plaka na deskę, albo na opony? Wszyscy nagle oświeceni i każdy ma Zymola albo SV w domu, przynajmniej ze starych wyjadaczy, bo z tych nowych to każdy na SSW od ADBL :mrgreen::mrgreen:

Taki tego plus, że przynajmniej mamy teraz z takich filmików jak te niezły ubaw:lol:

Tu nie chodzi o to że tak sobie myją tą starą corse... chodzi o to że jak się na czymś nie znam to nie nagrywam filmiku i nie daję ludziom rad. Tak właśnie świat schodzi na psy... pod filmem tego od bmw pytania jakie produkty poleca itp jak kolo nie ma zielonego pojęcia co z czym się je. Teraz nie trzeba mieć wiedzy na jakiś temat, teraz wystarczy być "jutuberem" i mieć więcej łapek w górę niż w dół... ehhhh żenujące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Birkhof napisał:

 

A jak ma obydwa? 😨 🤯 😇

To się nie przyznawaj postaw z przodu na półce ten droższy :kox:

Chyba, że trzymasz w lodówce to wtedy sam masz satysfakcję z posiadania czegoś z wyższej półki.

 

@Fredi88

Ja dokładnie wiem o co chodzi, ale mi to w dalszym ciągu nie przeszkadza. Kto faktycznie będzie chciał zadbać o auto to prędzej czy później trafi na to forum, albo jakieś inne, może zagraniczne, a na yt trafi na takie kanały jak chociażby MX NOWICKI, które faktycznie przekazują wartościową wiedzę. Takie kanały jak te dwa wyżej, albo im podobne nawet nie da rady za bardzo skomentować, może poza jednym słowem: tragedia. Przecież to jest teraz w modzie, żeby robić poradniki o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fredi88 napisał:

Tu nie chodzi o to że tak sobie myją tą starą corse... chodzi o to że jak się na czymś nie znam to nie nagrywam filmiku i nie daję ludziom rad. Tak właśnie świat schodzi na psy... pod filmem tego od bmw pytania jakie produkty poleca itp jak kolo nie ma zielonego pojęcia co z czym się je. Teraz nie trzeba mieć wiedzy na jakiś temat, teraz wystarczy być "jutuberem" i mieć więcej łapek w górę niż w dół... ehhhh żenujące.

Jestem na etapie budowy domu i trafiłem na kanał "mario budowlaniec" przez przypadek - ta sama historia, a raczej histeria. To ja mam wrażenie, że jako amator nie zrobił bym takiej chałtury w niektórych przypadkach.
Edit: @Fredi88 czasem spojrzę na listę "na czasie" na YT to od razu mi słabo 🙂

13 minut temu, Kryman napisał:

To się nie przyznawaj postaw z przodu na półce ten droższy :kox:

Chyba, że trzymasz w lodówce to wtedy sam masz satysfakcję z posiadania czegoś z wyższej półki.

Mam satysfakcję z używania tego, samo stanie na półce nic nie daje 😉 Ja to robię dla siebie, a nie dla kogoś - nie rozumiem Twojego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy fachowiec ma czas nagrywać filmiki na YT większość takich porad to amatorszczyzna. Tak samo kanaly dotyczące mechaniki, jak ostatnio widzialem "test" wahaczy na jednym bardzo popularnym kanale to nie wiedziałem czy się śmiać czy jednak płakać, ze ludzie takie coś oglądają i biorą za wyznacznik.

 

Co mi poprawilo humor? Zamowilem intercooler Airtec do RS, czekam na pake i montuje moze 300KM pęknie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Birkhof napisał:

 To ja mam wrażenie, że jako amator nie zrobił bym takiej chałtury w niektórych przypadkach.

A'propos, wyobraź sobie, jak się poczułem, gdy zobaczyłem, jak fachoffcy docieplili remizę u mnie we wsi. Sam miałem docieplanie metodą lekką-mokrą tylko na studiach, więc też ze mnie amator, ale spostrzec jak niby szpece odwalają chałturę - bezcenne... i to za moje pieniądze, bo budynek gminny. Instalacja odgromowa schowana w dziurach wyciętych w płytach styropianowych, krawędzi płyt zlicowane z krawędziami nadproży, płyty klejone tylko na placki, bez prób przyczepności, bez gruntowania ścian... Takim to też tylko pochwalić się na YT swoją profeską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 u mnie w miasteczku przerabiali rondo z polbruku 😄

jak "dzialalo" jako stare rondo bez chodnika do okola to teraz zrobili tak ze chodnik ma szerokosc 15 metrow a na wjezdzie/wyjezdzie ledwo dwie osobowki sie mieszcza a nie wspomne o Tirach ( w 70% droga uczeszczana przez tiry i teraz wojsko amerykanskie ) 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Trochę ucieknę od tematu poradników z YT i opowiem Wam krótką anegdotkę z myjni bezdotykowej,

Jak to w zwyczaju bywa, popadało trochę to i samochód się ubrudził. Postanowiłem więc udać się na myjnie.
Standardowo wrzuciłem 4zł na szybkie opłukanie, a jako rodowity Poznaniak mam oczywiście idealnie opracowany czas, coby nie wrzucać 5zł. Swoją drogą szkoda, że nie można wrzucić 3,5 🤣

No i sobie myje myje, biegam wokół samochody coraz bardziej odczuwając pot spływający z mojego czoła i widzę kątem oka, że ktoś się na mnie patrzy.
Patrzy się i patrzy jak na jakieś dziwadło, myślę sobie, może komuś się spodobałem? Skończyłem opłukiwanie samochody i pytam się kolesia "W czymś Panu pomóc?", na co on "Ale profesjonalnie trzyma Pan lancę, że nie mogłem się napatrzeć", odpowiedziałem mu: "dziękuję" i pojechałem sobie w długą.

Kurde, co się powinno odpowiedzieć w takiej sytuacji? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] Co ci dokładnie nie pasuje w Mario budowlańcu ?
Zobacz kanał dom za 100 tysięcy, masz tam dużo wiedzy i to praktycznej, dodatkowo są filmiki video z praktycznie każdego etapu budowy 

No jakos tak „juz nie przyklejaniem bo mi sie nie chciało” mysle ze nie ma wiedzy zeby uczyć.

Lukasz z ekipa z dom za 100tys mi sie bardzo podoba. Widac ze facet przerobił niejeden temat.

Ja mam wysokie wymagania i stad może Mario nie jest do mnie kierowany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.