Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem C43 i w sumie wrażenie podobne. Tu nie ma znaczenia praca skrzyni, moment zaczyna się od 1350 obrotów. W A45 też niby zaczynał się nisko, bo 2200-5000 z tego co pamiętam, ale codzienne wrażenia z użytkowania są diametralnie różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4771]dareme89[/mention] jeździłeś R4 i V6? Wiesz jaka to jest kolosalna różnica?

Jeździłem i przy wolnnossakach się zgodzę. Przy turbo różnica się zaciera i dużo zależy od zestrojenia silnika ze skrzynia. Wczoraj miałem przyjemność jeździć q60s. V6 biturbo. Wcale to jakoś ekstra dołu nie miało poniżej 2tys. Oczywiście adekwatnie do mocy bo wiadomo ze przy 100KM aucie to dół wymiatal.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki chłopaki
Życzenia przede wszystkim 'zdrowia' i 'cierpliwości' było najczęstsze jakie słyszeliśmy z żoną 😉  

Plan był praktycznie do końca zeby jechac własnym Superbem do ślubu, ale wybór padł na świadka BMW 7
Superb zaraz za bawarą 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj ale strasznie rozbawil mnie filmik mx_nowicki  opti no rinse

filmik serii scifi i to takie ekstra

Hehe oglądałem z bardzo dużym dystanem ten filmik, ale mimo wszystko mnie również trochę rozbawił

@keza- dzięki dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas22 napisał:

Bez jaj ale strasznie rozbawil mnie filmik mx_nowicki  opti no rinse 😄

filmik serii scifi i to takie ekstra 😄

Ja po prostu w wypowiedziach Pana z Optimum widzę bardzo dużo nieścisłości. Potwierdzi wszystko co zapytasz - raz mówi tak, raz inaczej. Raz mówi, że nie rysuje, a raz, że nie bardziej niż normalne mycie. Wciąż tylko polimery polimery jakby to była technologia nie z tego świata (https://pl.wikipedia.org/wiki/Polimery) - większość kosmetyków jest oparta na polimerach 😅 to nie ma żadnej magii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ONR, mam D114 i Ech2o...ostatni jest moim faworytem. 🙂

Mycie na dwa wiadra to tylko przy serwisie powloki lub odswierzeniu / korekcie. Za duzo z tym zabawy.

Opryskiwacz, reczniki, koncentrat i jakies male wiaderko. Na urlop tez taki zestaw zabieram. Tylko wiaderko skladane.

Jak sie ma D114 to i przed korekta mozna tak myc. Tylko glinka trzeba nieco wiecej popracowac. 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof oczywiscie nie o Pawla mi chodzi w tym filmiku 🙂

Mr. Optimum dokladnie tak jak mowisz. Potwierdza wszystko i opowiada o tym jak odkrycie stulecia. Moze i tego BMW nie porysowalo ale mazdy szwagra  bym tak nigdy nie umyl 😄

 

@Gesiu_15 @Grzechu23  za mna pierwsza rocznica i zacytuje ksiedza 😄

"Najgorsze jest pierwsze 50 lat" 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.