Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@kecav jadę na bezdotyk średnio 2x tygodniowo - spłukać kurz albo brud po trasie w deszczu - zwykle wystarczy piana plus woda zdemineralizowana. 

Zauważyłem że piana jest tam zbyt skoncentrowana - nie zjeżdża z auta tylko siedzi w opór, mając przy tym tendencje do zasychania na płaskich powierzchniach (widać to w trakcie płukania maski - piana ''odrywa się'' pod naporem wody zamiast spływać. 

W sumie miałem mówić o tym właścicielowi stacji (znamy się trochę) ale boję się że za bardzo rozcienczy i będzie kicha :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypinam na tablicę temat  pH na myjkach bezdotyk (jeżeli jest podobny temacik, to sorki)

jeszcze bywają opcje mycia proszkowego jako prog1. 

w poniedziałek ide do laboratorium i zdobędę paski mierzenia pH. a może znajdę w akcesoriach od basenu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1386]Ari[/mention] coś było z nim nie tak ?
Po kilkunastu telefonach ekspertów, majaczeń i zawracaniu tyłka, wykładach o zwrocie VAT miałem dość sprzedaży.
Nagle przyjechał gość i wziął bez mrugnięcia.

Z Duetto wszystko w porządku, ale już miałem za dużo maszyn na wózku. Rotacja, 12 i 15tka.


Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półroczny wydech :D Pękła też górna obejma, po demontażu stwierdziłem, że prawdopodobnie najpierw puścił spaw, a obejma poszła od naprężenia.

32MUZMu.jpg

ytPrxPe.jpg

I w zestawieniu z moim starym wydechem :D

yGIf3db.jpg

A płyn do spryskiwaczy Sonax Xtreme podejmuje pracę, ale nie zawsze daje sobie radę :lol:

XFTJwso.jpg

Takie to były podhalańskie monstra:

Fvocbfp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2017 o 21:12, szpyrek napisał:

Dziś mi poprawilo humor wiadomość ze 21 maja osiemnastego roku zostanę po raz DRUGI tatusiem :D

kurczę czas leci niesamowicie szybko, pamięta jak się chwalilem Wam że zostanę ojcem a tutaj już drugie w drodze. Na razie to dopiero 7tydzień, serduszko bije więc cieszymy się z małżonką

Kurczę, pomyślę sobie ze przed chwilą wam się chwalilem jak poprawił mi dzień wiadomość o tym że będę znowu tatusiem a to już dzisiaj. 

ZOSTAŁEM TATA drugi raz. 

4:04 przyjechaliśmy do szpitala a o 4:47 syn był już z nami. Sam poród przebiegł bardzo dobrze, żona naprawdę poradziła sobie z tym wszystkim. Dodała ze bolało bardziej niż przy pierwszym synie ale poszło szybciej. 

2900g szczęścia które zmiescilo się w 50cm

Hej!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje :) Z pewnością musi być to wyjątkowa chwila :) 

Mój humor poprawiły wczoraj dwa zdjęcia, niczym nie szprycowane, nie poprawiane, po umyciu swojej Bawarki :) Jak pisałem gdzieś na forum, powoli idzie pod młotek, ale momentami zastanawiam się, czy do 18 tys. ogarnę równie ładne autko... Podoba mi się zwyczajnie. Ma to coś. Ja wiem są gdzieś projekty, są inne bawary, ale ten pomarańcz z tym czarnym mmm.. kocham to auto :D 

1.jpg.1f260767370ed4554d02dfa106b3af27.jpg3.jpg.3574b422b8e68de3ca1e156e676b73f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zadbane auto, wiesz co robiłeś, co wymieniałeś...

.A "nowe"? W 99% wielka niewiadoma.

Zmiana auto ma sens przy znaczącym skoku:

1. segmentu auta

2. rocznika/wyposażenia.

 

Moim zdaniem, jeśli któraś z powyższych kategorii nie zmienia się diametralnie to warto zastanowić się co zyskamy na zamianie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.