Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

I dotychczasowe metody mechanicznego odświeżania lamp pastami "psu na budę"... :D Może tak samo da się zrobić korektę lakieru...? :D

Swoją drogą ciekawe, czy ktoś nabiera się na takie cudowne produkty...?

Na tym filmiku pani jest bardzo..... hmmm.... przekonująca swoją postawą :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę dobrym humorem ;) 

Pewnikiem kojarzycie jak szukałem myjki... Opinii itd. Udało mi sie dorwać za 599 Nilfisk c135 w Media Expert.
W opisie była 1-8 EU, lecz na połowie zdjec był xtra no i oczywiście bęben + regulacja ciśnienia na pistolecie. 
Kit, zamówiłem. Przyjechała 1-8 EU. Śladu ani słychu i bębnie i regulacji ciśnienia w ogóle :o 
Mogłem się spodziewać, ale no Januszem człowiek nie po to się urodził, żeby teraz tego nie wykorzystać :D 
Sprawa ciągnie się już tydzień i dziś zadzwonił Pan z głównej siedziby z tekstem :
" Już dziś wyślemy na Pański adres Wersję Xtra, przepraszamy za pomyłkę, mam nadzieję że jest Pan zadowolony"
Hmmm zapłacić 600zł za c135 Xtra i być niezadowolonym ? Niemożliwe :D 
W górę kieliszki dla wszystkich Januszy Handlu :D ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karbo napisał:

To i ja się pochwalę dobrym humorem ;) 

Pewnikiem kojarzycie jak szukałem myjki... Opinii itd. Udało mi sie dorwać za 599 Nilfisk c135 w Media Expert.
W opisie była 1-8 EU, lecz na połowie zdjec był xtra no i oczywiście bęben + regulacja ciśnienia na pistolecie. 
Kit, zamówiłem. Przyjechała 1-8 EU. Śladu ani słychu i bębnie i regulacji ciśnienia w ogóle :o 
Mogłem się spodziewać, ale no Januszem człowiek nie po to się urodził, żeby teraz tego nie wykorzystać :D 
Sprawa ciągnie się już tydzień i dziś zadzwonił Pan z głównej siedziby z tekstem :
" Już dziś wyślemy na Pański adres Wersję Xtra, przepraszamy za pomyłkę, mam nadzieję że jest Pan zadowolony"
Hmmm zapłacić 600zł za c135 Xtra i być niezadowolonym ? Niemożliwe :D 
W górę kieliszki dla wszystkich Januszy Handlu :D ! 

No to chyba już poprawili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem zmienić obuwie na letnie. Wracałem szczęśliwy już na letnich, cieszyłem się piękną pogodą, przyjemną jazdą, extra wyglądem na alufelgach i wtem ni stąd, ni zowąd cichutkie JEBUT. Prawa strona audio przestała grać. Tylko tweeter baaaardzo cicho coś tam trzeszczy, woofer wcale.   Cóż, zamawiam maty i piankę i przy okazji się wygłuszy do końca drzwi gdyż poprzednio zrobiłem to w połowie bo materiału brakło. Ciekawe co z głośnikami...  Najgorzej, że już takich samych nie da się dostać ( GMS 1968 PRO )

 

 

Edit: kurła nie w tym temacie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem paczkę od Karola z Autonablask micha się cieszy.... Tyle paczek już człowiek otwierał z rzeczami do detailingu ale wciąż ta sama radość. Coś pięknego...
Podsumowałem również marzec pod względem zakupów do auta ... Uff. Mniej niż w tamtym roku w dwójce się zmieściłem. Jest progres

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SylPio napisał:

Otrzymałem paczkę od Karola z Autonablask emoji3.png micha się cieszy.... Tyle paczek już człowiek otwierał z rzeczami do detailingu ale wciąż ta sama radość. Coś pięknego...
Podsumowałem również marzec pod względem zakupów do auta ... Uff. Mniej niż w tamtym roku emoji3.png w dwójce się zmieściłem. Jest progres emoji123.png

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

A myślałem że tylko ja się cieszę jak idiota biegając z każdym produktem po domu żeby każdy powąchał (o ile to nie deiron oczywiście hahah). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.