Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Fredi88 tu jest tak wolna skrzynia że zanim zmieni bieg wyżej ja już zdążę dwie kontry zaliczyć :P

A tak na poważnie pewnie że się da , jedynie nie da się "strzelić ze sprzęgła" jak w biegówce i trzeba nadrabiać mocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 , nie spotkałem się ze skrzyniami z lat 80/90 z tkz tiptronic'iem . To stara amerykańska konstrukcja do toczenia się nie sporotwe DSG czy inne dwu-sprzęgłowe skrzynie . 

To tylko stary amerykański pojadacz mil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dziś piękny komentarz pod filmikiem z nieudolnie kierującym autem dziadkiem. Oczywiście nieogar otoczenia i jedynka, full gaz.

 

"Młodzi kierowcy palą gumę, starzy sprzęgło"   - piękne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś poprawiła humor prognoza pogody na jutro. Temperatura 5-3 stopnie cały dzień i w nocy 3 stopnie, więc jutro w końcu akcja dwa wiadra i bezdotyk :D Potem powrót do domu, wjazd do garażu i trochę popieścimy mojego LEWA :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał:

bez przesady ;) haha byli lepsi przede mną i będą lepsi ;)

@Domel na naszym podwórku Ty jesteś królem testów i nie ma dyskusji. Na innych forach też byłbyś w czołówce testerów;)

Pozostało Cię tylko koronować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, david2888 napisał:

W końcu weekend i przyjechałem do Krakowa na jutrzejszy koncerta Davida Guetty😁 może ktoś z forumowiczow też się wybiera? 

Ja się dziś wybieram tam, skąd Ty przyjechałeś :D Jeszcze 2h w pracy, przespać się trochę i koło 4 w drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2018 o 06:51, Crasher napisał:

Hahahhaha , dobre. Na przyszłość pamiętaj o odwołaniu od mandatów z ITD :D gdyby takie się pojawiły

Ja jestem w trakcie procedury, ale już tutaj zostałem okrzyknięty kombinatorem :D

A dla mnie kombinatorzy to ta cała GITD :) Zwykły skok na kasę, nie dbałość o BRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spacer po jednej z Krakowskich galerii i zakochałem się w zegarku :D narzeczona nie ogladala się i za mnie zdecydowała. Prezent na 30ste urodziny, które mam dopiero w kwietniu hah. Zegarek będzie pasował idelanie pod lakier samochodu 😁

IMG_20180126_170920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.