Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

A mi humor poprawił fakt, że położyłem dziś powłokę Admire... całkowicie po ciemku🤣

Nawet okno w garażu zasłoniłem, bo zaburzało czułość wzroku.  I już się nie martwię, że mam słabe światło 😄

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad brałeś ?
Z tego co śledziłem, to tylko dwa sklepy mają EcoWash na stanie: AutoNaBlask i Pielęgnacjaaut. W Automotive znikło w 5min, oficjalny sklep Gyeon też szybko poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał(a):

Skad brałeś ? 😄

Automative care. Kupiłem od razu po otrzymaniu powiadomienia o dostępności, a po powrocie na stronę po opłaceniu już niedostępny 😆 

  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, agkp napisał(a):

Automative care. Kupiłem od razu po otrzymaniu powiadomienia o dostępności, a po powrocie na stronę po opłaceniu już niedostępny 😆 

    Mamy zbója 😄
    @AutomotiveCare.pl do mnie napisało w poniedziałek:
    
    AC: 14:55 ostała sie butla Gyeona, chcesz kupić? wystawię na sklep.
   Do: 15:00 Pewnię biorę.
    AC: 15:05 Ok wystawiam na sklep.
    AC: 15:10 Wystawione - kupuj.
   Do: 15:14 Elo, nie ma na sklepie, error: "powiadom o dostepnosci"
    AC: 15:15 Eee nie możliwe
   Do: 15:16 No powaznie... nie ma...
    AC: 15:17 O kurcze o 15:12 ktoś Ci podwędził... 2 minuty po wystawieniu !!!!
   Do: 15:18 Damn.....  0_o no bez jaj...
    
    Także miłej zabawy "moim" Gyeonem 😄 haha 😉 😉 😉

  • Lubię to 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja siedmio letnia córka mnie rozwaliła... 

W związku z tym, że za dwa dni jadę na Japfest z Córkami to na szybko chciałem odświeżyć swojego japońca.

Wyciągnąłem polerkę i jadę z koksem no i w trakcie padło pytanie czy to nie boli autka jak tak robię...  po tym jak powiedziałem, że nie to stwierdziłą, że to taki masarz i autko się musi zrelaksować przed wyjazdem.

Zrobiła mi dzień 🙂 

  • Lubię to 5
  • Super 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, agkp napisał(a):

@Domel daaamn, aż mi się głupio zrobiło. Teraz mój post nie pasuje do tematu... zapraszam na priv 🫡

@AutomotiveCare.pl proszę o nieujawnianie @Domel adresu wysyłki 😆

Nie no co ty ziom 😉 All ok 🙂 Kto pierwszy ten lepszy 🙂 Ale sytuacja była smieszna 😉 looooz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba1 bomba 😀 

Mimo, że to podstawowy wosk tej marki to zrobił na mnie mega wrażenie 😁 aplikacja, zapach, docieranie, końcowy look. Tłuścioch niesamowity. Ani miękki, ani twardy - no bawiłem się przy nim niesamowicie 😀 całkiem inna bajka niż u Zymolka 💥

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea  kiedyś się bawiłem Onyxem , był żółty , miał grudy które było czuć pod  palcem, zapach słaby....wiem że podstawowy wosk ale tu się zawiodłem,kogoś tam pytałem o te grudy to też potwierdził że ma.

Jak u Ciebie z konsystencją?

Svisswax kiedyś właśnie do mnie ale chyba coś z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke coś tam czuć pod palcem, ale spokojnie pod wpływem temperatury się rozpuszcza. Zapach? Dla mnie świetny, nie wiem do czego go porównać, ale czuć jakby nutke owocową 🙂 mam jeszcze inne woski Swiss'a, jak spróbuję to napiszę coś o nich, ale jestem przekonany, że będzie dobrze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie handlarza xD Naklejka pod maską wymiana oleju przy 245k km a w ogłoszeniu 147 tyś I nawet książka serwisowa jest.
 



Trzeba zgłaszać takich bałwanów…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.