Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rzuciłem robotę. Od razu ze mnie całe wkur... z ostatniego miesiąca zeszło. To teraz chyba pora robić C+E, bo nic lepiej płatnego nie ogarnę w mojej okolicy i z moim wykształceniem, a chciałbym odłożyć na wymarzony garaż na 10 aut 😉 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem robotę. Od razu ze mnie całe wkur... z ostatniego miesiąca zeszło. To teraz chyba pora robić C+E, bo nic lepiej płatnego nie ogarnę w mojej okolicy i z moim wykształceniem, a chciałbym odłożyć na wymarzony garaż na 10 aut  
Miałem w grudniu to samo. Już powoli się ogarniam w nowym miejscu. Powodzenia

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p Dzięki. Przyda się. U mnie jest bardzo ciężko o pracę. Poprzedniej szukałem ponad rok czasu (przez cały czas będąc bezrobotnym). Miała być tylko na chwilę, a w kwietniu minęłoby 3 lata. Ale niestety, jak mawia mój tata, 2 lata w jednym miejscu to maksimum, później atmosfera zaczyna się mocno psuć... Decyzję o zwolnieniu się podjąłem po słowach "nie będziesz mnie szantażował o pieniądze", mówiąc, że jestem niezadowolony z pracy i zarobków (i słusznie, bo, bez wnikania w szczegóły, należało mi się o wiele więcej, niż dostawałem) 😉 Dokończyłem zmianę, zostawiłem kluczyki od auta, zabrałem ze sobą wszelką dokumentację potrzebną do pracy oraz rozliczeń z klientami i wyszedłem 😉 Będą odkręcać to co najmniej przez miesiąc. Gdy wychodziłem, koleżanka z pracy poinformowała mnie, że została zwolniona, bo "cięcia budżetowe", a na jej miejsce wskoczy młodsza wiekiem, która pracuje od miesiąca. Na jej pytanie, co ma teraz zrobić (zostały jej 2 lata do emerytury), nasz były szef odpowiedział, żeby udała się w końcu na emeryturę 🙂 Nie omieszkałem o tym powiedzieć znajomym oraz byłym już klientom. Mam nadzieję, że wieść szybko się rozniesie, a sporo osób zrezygnuje z usług oferowanych przez tę firmę i tego niepoważnego człowieka - za to, jak potraktował tę biedną kobietę, ledwo wiążącą koniec z końcem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 - dobrze zrobiłeś, mimo ewentualnych problemów z nowym miejscem pracy. Ja zrobiłem ten sam krok prawie rok temu. Po prawie 12 latach pracy miałem dosyć pracodawcy, jego podejścia do pracowników i stale podnoszonych wymagań nie odzwierciedlanych w płacach. Podziękowałem za współpracę praktycznie z dnia na dzień, nie mając żadnej alternatywy (wiem - trochę głupie podejście). Jednak po 2 tygodniach pracowałem już w innym miejscu i w końcu zawodowo robię to, co dotąd było moim hobby 😁 Na razie jestem mega zadowolony z pracy, z szefostwa, wynagrodzenie podobne, jak w poprzedniej robocie... Tobie również życzę, aby zmiana była zmianą na lepsze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 dzięki za wsparcie. Niestety przede mną długa droga. Mam plan rozłożony na co najmniej 2 lata. Jeśli faktycznie pójdę w C+E, to będę chciał nałapać doświadczenia na prostej pracy typu krajowe markety, a potem iść pracować do Niemca, w firmie, w której obecnie pracuje mój tata. Różnica płac ponad dwukrotna...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester całe to ogłoszenie wygląda jak napisane przez nigeryjskiego księcia. Sucha czystka silnika, tysiące kilometrów staje się niewidoczne - to jest jedno z tych miejsc gdzie nawet trafikara bym nie odstawił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie. Wrzuciłem w Google i są artykuły, zapewne sponsorowane, ale w Newsweeku, Bussness Insider i na Autokulcie. Dla jaj to raczej nikt by nie inwestował tyle kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana wyjeżdżam autem klienta ze stanowiska, patrze i przecieram oczy ze ździwnia😮. Po mojej ulicy truchta sobie wilk i się rozgląda raz na prawo raz na lewo. Jego zachowanie przypominało psa sąsiada co przemieszcza się jak po swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gprzesniak napisał(a):

Chemik RRC opracowuje nowe receptury 😁

 

11 minut temu, Robak napisał(a):

Dziś z rana wyjeżdżam autem klienta ze stanowiska, patrze i przecieram oczy ze ździwnia😮. Po mojej ulicy truchta sobie wilk i się rozgląda raz na prawo raz na lewo. Jego zachowanie przypominało psa sąsiada co przemieszcza się jak po swoim.

Nie jesteś z okolic Olsztynka ? U mnie w mieście też wilk siał spustoszenie. 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.