Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Auto odebrane od blacharza, wstawione reperaturki tylnych nadkoli. W końcu nie muszę patrzeć na rdzę 😛 Wewnętrzne poszycie jeszcze było spoko, lekkie naloty rdzy się zaczęły pojawiać co zostało usunięte, natomiast prawy dolny róg na łączeniu błotnika z progiem miał już dziurę. Całe szczęście reperaturka tam zachodziła więc temat załatwiony. Reszta auta jest już wolna od rdzy (w tym podwozie).

Ff4O7uF.jpg

Ks8TmD5.jpg

  • Lubię to 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do auta w końcu wpadły camber plates. Nieporównywalne wrażenia z jazdy względem seryjnych kątów pochylenia koła. Teraz dopiero czuć potencjał tego auta.

20230527_140527.jpg.8e630517bfa2ef1ae77e8759f3c9eebd.jpg

 

Dodatkowo przymierzyłem sobie w końcu nowe felgi 😄
20230527_132715.jpg.87f903ad68df142280cc251ad575fc73.jpg

Wiem, brudas, ale przez ostatni rok auto więcej stoi rozłożone na części niż jeździ 😛 Ale za to jak już jeździ, to mało które auto w okolicy dotrzyma mu kroku 😛
20230527_152801.jpg.cf3675fedb351525497bc46bbda086cc.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiła mi przejażdzka jednym z projektów nad którym miałem przyjemność pracować :) mnóstwo czasu spędziłem przy tym corrado, ale już jezdzi i to bardzo fajnie. 260KM lekka buda i semi slicki z przodu :D
Chyba czas założyć większe wtryski w moim czarnuchu i atakować okolice 300KM f1ad6904a012f4fcebbe8a75bdb48b35.jpge728b58c2fd3b95c01cfd36254b3272f.jpgc7d2d5ba6f5e357296307c946980ba76.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 14
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek Corrado to VR6 ??
Szacunek za projekt...
Nie, 1.8t BAM na hybrydzie i po programie.
Ma moim insta i youtube jest kilka fot i filmików.



https://www.instagram.com/p/CleO0q2KtzZ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flota wyjechała bo..

20230530_200601.jpg

 

Jutro już tego nie będzie. Robimy drogę!

20230530_200617.jpg

20230530_200657.jpg

20230530_200721.jpg

 

Miałem też okazję zobaczyć stojący dravit Grey BMW. Lakier który rozważam do fury która rozważam. Fajny ale tu i teraz przy tym swietle, jaja nie zostały urwane 😉

To czy aventurine?

20230530_190420.jpg

20230530_190435.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel a ja łopaty nie musze już wbijać, ale zamówić i dosypać kamienia. Nie wiem gdzie on sie gubi...  Tak, że pilnuj swojego jak kupisz 😅

@analyzator no mnie osobiście ten kolor podobał się kiedyś. Ale teraz jest tego taki przesyt na ulicy, młodzi "tiunerzy" lakierują auta w ten kolor dość często i już jakoś nie robi na mnie takiego wow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel będzie meba wypełniona bazaltem i trochę chodnika z czarnej kostki. Stosunki wodne i spadki 😉 już kopią.

@zeea mam wrażenie że lakier ma swoje momenty ale i swoje momenty kiedy wygląda płasko 😉 widuję jakieś trójki w tym lakierze faktycznie - nie jest niespotykany. Z aventurine też jest trochę problem bo przy rozproszonym oświetleniu czy deszczowej pogodzie nie wygląda - przygaszony mocno. Trudno o coś co zawsze wygląda. Tylko mój focus 😄 

Jedynie perspektywa kosztu powstrzymuje mnie przed wskazaniem na sepang bronze lub któryś z fioletów 😄 zachowawczo belladona purple - lakier z rolce royce'a 

lub turmaline, lakier bmw sprzed ~20 lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zeea napisał(a):

@Domel a ja łopaty nie musze już wbijać, ale zamówić i dosypać kamienia. Nie wiem gdzie on sie gubi...  Tak, że pilnuj swojego jak kupisz

Geowłoknina może być rozwiązaniem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas-sg napisał(a):

Geowłoknina może być rozwiązaniem 🙂

Ale pod kamień czy z góry go przykryć 😁 (żartuje oczywiście). Podjazd mam utwardzony na głębokość ok 70cm. 3 lata temu sypnąłem na wierzch kamieniem, a teraz znów bedzie trzeba. Ale zbieram już info o cenach bruku, może kiedyś zaczerpne tego luxusu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qukie itak najlepiej robi czerwony 🙂 BMW w individual można zamówić lakier ferrari Rosso corsa 😄

czemu auto na podjedzie zapytajcie. Bo się panom koparka zepsuła 😉

czemu siedze na podjedzie zapytajcie.

Bo mi się córka zepsuła i śpi w środku 😉

16855485951716802339397295117245.jpg

  • Lubię to 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, analyzator napisał(a):

czemu siedze na podjedzie zapytajcie.

Bo mi się córka zepsuła i śpi w środku

Syn też często mi się psuł, trasy które zajmują na przykład 3 godziny to trzymał się mocno na samym początku, zazwyczaj się psuł 5 minut przed dojazdem do celu 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.