Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Zymol concours od kolegi @ktm950 wpadł na kawałek maski i błotnik.

Aż zapytałem sąsiada i stwierdził że gołym okiem widać różnicę. A obok nic przypadkowego. Scholl vintage.

Nie wiem jak ale zrobił i gloss i przyciemnienie. Pierwsze wrażenie to rwanie jaj tu i teraz.

Producent twierdzi że nie czekamy na hajs wosku tylko wycieramy od razu. Dałem mu dwie minuty dotarł się na jedno przejechanie ręcznika. Ktoś jakiąś ugestią do aplikacji się podzieli?

PXL_20220617_152121511.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzator napisał:

Ktoś jakiąś ugestią do aplikacji się podzieli?

Ja Zymole docieram praktycznie od razu ( myślę, że niecała minuta od aplikacji). Kiedyś robiłem na zakładkę (aplikacja na panel, potem drugi, potem docieranie pierwszego, aplikacja na trzeci, docieranie drugiego itd) ale jak uwielbiam te woski, tak nie mam cierpliowości do docierania Zymola który przysechł. Swoją drogą gdybym miał mieć tylko jeden wosk to byłby to Concours. Dla mnie produkt genialny.

PS. w focusie masz lakier uni, więc i tak wosk nie pokaże wszystkich swoich możliwości. Gdybyś go położył na lexusa razem z hdc, wtedy :song:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zymola. Cleaner @NEOXAL EUROPE i na to  po godzinie concours. W pytę.

Maska i błotnik tak dla fanu 🙂

20220618_100439.jpg

20220618_100450.jpg

I moja skromna półeczka. Jeszcze kilka w pudle.

20220618_100535.jpg

 

I poszedł w las. Nieźle. 20220618_112532.jpg

20220618_112543.jpg

  • Lubię to 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słabe zdjęcia, bo nie chciałem jegomościa spłoszyć, niemniej spotkanie definitywnie wywołało uśmiech na twarzy... uskrzydlający wręcz 2d4a6a90ac1c461751a54a6181604888.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



63cde8f111fbcba83bc746f3cc9c988b.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator jaki zamówiłeś? Jasny czy czarny? Też mnie kusi bo dodatkowo mam jakiś kupon i z nim wychodzi 20 zł. Ja mam dwa czarne auta póki co,ale to chyba raczej nie ma różnicy,chyba że ten czarny coś maskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator jaki zamówiłeś? Jasny czy czarny? Też mnie kusi bo dodatkowo mam jakiś kupon i z nim wychodzi 20 zł. Ja mam dwa czarne auta póki co,ale to chyba raczej nie ma różnicy,chyba że ten czarny coś maskuje.
Wziąłem oba. Za te grosze to aż śmiech.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.