Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@alexander.p wieloetapowa korekta, czyszczenie wnetrza z praniem itp, itd. Wiecej zrobione niz zamowione 🙂

@piotrek305 klient nie chcial nic wiecej, mowil tylko o zabezpieczeniu wiec tak sie stalo. Nawet nie moglem ich zdjac do polerowania pod nimi wiec duzo recznej roboty bylo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 21:40, piotrek305 napisał:

@Bare Shine trzeba było zderzaki lepiej ogarnać 🙂

 

W dniu 3.08.2021 o 21:44, alexander.p napisał:

Oooo właśnie, brakuje napastowania zderzaków  🙂

To jest z takiego gównolitu, że pomaga tylko napuszczenie ich czymś, np. Owatrolem, wszystkie dressingi są niemal niewidoczne i bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał126 napisał:

 

To jest z takiego gównolitu, że pomaga tylko napuszczenie ich czymś, np. Owatrolem, wszystkie dressingi są niemal niewidoczne i bez sensu.

Tak, wiem. Dlatego o porządnym smalcowaniu mowa.  Opalarka lub malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcin1992 napisał:

@RoBee pamiętajcie ludzie że polerowanie lakiernika opiera się na paście farecla , rzadko kiedy wykończeniem robią. Sam tak musiałem robić jak pracowałem w lakiernictwie😉

No niestety ale nie wszyscy robią tak jak mówisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 nie wszyscy i nie zawsze. głównym kryterium jest cena. jak któryś robi tanio to i jakość jest adekwatna do ceny. dochodzi też kwestia robienia klienta w uja bo może się trafi laik który nawet nie wie, że robota jest spier...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, V1RU$ napisał:

Kawka z pianką. Takie początki dnia to ja lubię. Nie pytajcie tylko o której myję furę 😝

Żona z dziećmi pojechała na kilka dni do teściowej i dziś budzik miałem nastawiony na 7 rano. Toaleta, śniadanko, kawka i jazda. Uwielbiam takie mycie bez pośpiechu, krzyków z dylematami typu: której piany użyć, jaki szampon, jaki QD. Do tego pogoda dopisała... wg mnie idealna do mycia auta... ciepło, jasno, ale słońce za chmurami, więc nic nie przygrzewało i nie musiałem się martwić, że coś zaschnie. Do tego tato rano zadzwonił: "Cześć synek, słyszałem, że jesteś sam, więc wpadaj do nas na obiad"... juuupi... uratowany bo czekała mnie perspektywa odgrzewanych, kupnych pierogów (które zostały na jutro, więc też problem z głowy) 🙂

Dodatkowo przetestowałem Chemical Guys Diablo Gel do felg i... rewelacja i ten zapach. Aż przyjemnie się koła myło. Do tego pierwszy raz w życiu wykorzystałem ręczną pianownicę... jak ja mogłem myć koła inaczej przez ostatnie 10 lat?    

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zdecydowanie jak ze "starej low-quality", ale chłopaki dali czadu! Atmosfera nie do podrobienia.
I wszyscy razem: "Dwa dziewietnaście, ja nie walczę już z tym!"!54980bc40625915a7372fd7218ed2a2f.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 motoryzacyjne marzenia spelnione. Wiem, ze zdania co do tych samochodow sa podzielone ale mi sie podoba 🙂

20210812_095511.jpg.8639fc82aedf2cfc7c798d1b1eb115e4.jpg

89', od nowosci w jednej rodzinie, odpalany na linke no i wiadomo, czerwony szybszy XD 

Mechanicznie autko sprawne. Nowe opony i uszczelnic silnik tylko.

Jednak kosmetycznie czeka mnie wiele wiele godzin na ktore sie bardzo ciesze 😄

  • Lubię to 11
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.