Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Domel napisał:

Dobry tekst 😄

 

 

Kupiłem go bo właśnie magicznie "wierzę", że zmiękczę nim skórę piłki 😄 Nie da się tym G grac bo noga odpada obojętnie ile powietrza wcisnę...

Poradziłem się kilku speców od skór - eksperymentuję 😄

 

 

Kup normalną piłkę, i nie będzie problemu 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, zwirek03 napisał:

Kup normalną piłkę, i nie będzie problemu

Zgadza sie ale mimo wszystko chce spróbować, ta byłą prezentem dla juniora od dziadków. Niestety piłki za 50 zeta z decathlona troche "ciężkie są"

BTW. nie cytujemy zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze aby taki środek cokolwiek pomógł to piłka musi być skórzana, a nie z mielonego tworzywa skóropodobnego.
Jeśli decathlon ma w cenie 50zł skórzane piłki to jade tam kupić wszystkie i dam na przerobienie na torebki 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, mefONE napisał:

Wydaje mi się, ze aby taki środek cokolwiek pomógł to piłka musi być skórzana, a nie z mielonego tworzywa skóropodobnego.
Jeśli decathlon ma w cenie 50zł skórzane piłki to jade tam kupić wszystkie i dam na przerobienie na torebki 🙂

Tak, nie spodziewam sie cudów 😉 Zobaczymy za kilka dni 😉 Mimo wszystko chciałem spróbowac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colnite potrafi przezimować, mało jest zawodników takich jak ten. W porownaniu do s99 12m duzo lepiej sie smaruje, docierka bez problemow. W dodatku nigdy ale to nigdy nie wyszły mi na nim mazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 08:49, Mumins napisał:

Kliknąłem to całe AJTL na instagramie i obserwuję, ale:

1) Widzę, że ten gość to kawał buca,

2) Content pana AJTL jest tak mizerny, że szkoda czasu.

 

Po wiadomości @AUTO JAK TA LALA chciałbym sprostować mój komentarz sprzed roku, ponieważ:

a) Jak zostało zauważone przez innego użytkownika, tego typu wypowiedzi nie przystają i obniżają poziom kultury forum,

b) Określenie samo w sobie nie odnosiło się do Patryka i jego stylu wypowiedzi, a do innej osoby umieszczającej treść "detailingową" w internecie - zaszło zwyczajne nieporozumienie.

Wszystko sobie wyjaśniliśmy i tyle z mojej strony. Miłej niedzieli wszystkim 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, powalla napisał:

 

Chyba 2 lat  ... czyli co był sąd, czy tylko pismo z kancelarii ? 

Zwykła rozmowa, nie mam w zwyczaju straszenia ludzi sądem czy policją.

3 godziny temu, Mumins napisał:

Po wiadomości @AUTO JAK TA LALA chciałbym sprostować mój komentarz sprzed roku, ponieważ:

a) Jak zostało zauważone przez innego użytkownika, tego typu wypowiedzi nie przystają i obniżają poziom kultury forum,

b) Określenie samo w sobie nie odnosiło się do Patryka i jego stylu wypowiedzi, a do innej osoby umieszczającej treść "detailingową" w internecie - zaszło zwyczajne nieporozumienie.

Wszystko sobie wyjaśniliśmy i tyle z mojej strony. Miłej niedzieli wszystkim 😉 

Dzięki za rozmowę i wyrozumiałość, jak widać można z kulturą załatwić pewne sprawy. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalnie można załatwić  każdą sprawę , oby tylko obie strony były kulturalne  

Masz rację, zawsze sie staram żeby rozmowa nie wchodziła na margines. Czasami człowieka fantazja poniesie a to sie zdarza chyba każdemu ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przytoczę kwestię jak znajomy się chwalił że ma Mondeo MK4:

- z 2016r

- że ma 210KM

- że ma dwie turbiny

- że tarcze z przodu jak pokazał rękoma to z pół metra średnicy i koszt 900pln/szt

- że jechał nim 260km/h

- że ma osiem klocków z przodu

Trzy pierwsze rzeczy to ok ale to już MK5, machnąłem ręką i poszedłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.