Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2021 o 12:37, Qukie napisał:

Kurczę Panowie, 950+Nm do odkręcania kół 😵 ja mam Ryobi 400Nm i jeszcze nie miałem problemu także taki moment to będzie szło mega szybciutko 🙂 

Liczę że nie tylko do kół a do wszystkich śrub 🙂 Czasem też coś w pogrzebie w aucie 🙂
Dziś filtr kabinowy i powietrza wymieniłem. 

Ale to tylko Torx 20 x 6 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @GrzechuKR , klucz zakupiony. Przez Internet z kontem JulaPRO jest jeszcze 2,68 taniej.

Żeby nie było OT to humor poprawiło mi to, że dzisiaj "znowu" jest niedziela, gdzie wczoraj byłem święcie przekonany, że była już właśnie wczoraj.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo 😉 @Streat U make my day 😉 
czekam na nowe testy tego czlowieka. 
powierzchnia nasmalcowana na bogato, rozsmarowane profesjonalnie. Nie zwrocilem uwagi czy czasem nie tym samym aplikatorem smalcowal. Niby czarne audi, niby fuso przyciemnil o 30-40% 😉 ale najciemniejsza chyba jest jego wlasna masa 😉  Ja moge pochwalic sie skladakiem z europalet. Bedzie to mobilny stol warsztatowy z podnoszonym na zawiasie blatem, ktory bedzie  rowniez sluzyl  do odkurzania dywanikow i innych zadan bojowych. 

CF62FC19-AC35-408A-A2CA-EA84BCFC8E9B.jpeg

B2F4F784-9655-4111-87E2-FFCD070E3EBA.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba95 napisał:

@CarlosBlack @Michał82 a później wejdzie do stałej oferty jak produkty mw

Akyrat tego właśnie nie potrafię pojąć 😉

Chłopaki z MW są dość specyficzny, mają swoją wizję prowadzenia firmy i po prostu bawią się produktami. Zmieniając kolor, zapach ja odbieram to jako zabawę/ciekawostkę. Lepsze różne edycję kolorystyczno zapachowe niż pojawiające się pojedynczo różne wersje tego samego produktu 😉 to jest mój punkt widzenia. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostrzegacie największego atutu jesiennego płynu. Niby zwykły jesienny ale orlich punktow daje wiecej niz snickers kalorii 🙂 kupicie kilka kontenerow i z samych punktow macie juz znaczace udzialy w spolce 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 09:26, CarlosBlack napisał:

@Mateczek rozcieńczą go do - 5 stopni, zmienią kolor butelki,  zapach a na etykiecie dopiszą "limited spring edition" i gotowe 😉

Tip&trick: jak rozcieńczysz zimowy do -20*C 1:1 z wodą demineralizowaną (może być i orlenowski, który też do tego wykorzystywałem), to wyjdzie właśnie taki płyn wiosenny. 😉 Na kwiecień spoko opcja, ja dodaję do mikstury jeszcze koncentrat letniego z Sonaxa w normalnym stężeniu (1:100).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.