Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@MMCzysci aż spojrzałem na datę od kiedy jesteś na forum... i jak to koreluje z datą postu... wybaczamy 😝

 

Edyta: Matko Święta... spojrzałem od kiedy ja jestem - 2013r, a cały czas się uczę czegoś nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MMCzysci napisał:

Tak, tylko ja do tego jeszcze nie chciałem słuchać i na siłę się wypowiadałem o rzeczach, o których nie miałem pojęcia. Pokora przyszła z czasem.

Nie wiem ile masz lat ale takie też są prawa młodości 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na paczuchę z zamówieniem od SCS, a tymczasem kurier podrzucił mi coś innego...

20201218_161204.jpg.325b8fca59f828bca9e37298805b68a3.jpg20201218_161041.jpg.4e7c6fe0b85bc7e78140708d3e5851b4.jpg

 

Co prawda win nie pijam, ale prezent i sam pomysł/gest SCS zaimponował mi ogromnie - i ogromnie poprawił mi humor w piątkowe popołudnie 😆

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie stalo sie wczoraj ale nie moglem lepiej zakonczyc 16 godzin w garazu... Nie ma to jak spokojna jazda nocą ktora nie zakonczyla sie ‚,clear stag’em” 😉 cale szczescie jest to tylko daily gruz kolegi i nie ja akurat prowadzilem 😉 auto jest do dobicia a pozniej bedzie wywiezione na wypozyczalnie przy torze wyscigowym... straszny los tego auta 😉 

E7FE3FB8-F19C-4A6E-BDD9-ACCF2DFD128E.jpeg

D0F6A95A-0E65-4454-9A25-773530AFE99F.jpeg

045F1AC5-A895-4FF8-959B-DC8CFCE3491D.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 13:15, mefONE napisał:

 daily gruz kolegi i nie ja akurat prowadzilem 😉 auto jest do dobicia

straszny los tego auta 😉 

Powiedz koledze że jeśli to oryginalna m'ka to będzie płakał ile straci za kilka lat bo więcej tego nie będzie 😉 a potem ludzie się dziwią dlaczego np. gruz M3 przekładany u Mirka w garażu z Anglii kosztuje 100k... Przecie tyle tego było w Europie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolega specjalizuje sie w exporcie takich tematow takze ma takich Mek i Rs’ow co ladniejsze to odstawione dla siebie. Tu ciezko z niego bedzie zrobic lale ale wiadomo da sie.  Trzeba tylko pozamiatac balagan po mirasach, januszach i sebixach. (Bez urazy) gdzie nie zajrzec kapitalka... tak w skrocie. 

image.jpg

image.jpg

FC3561C5-1ED1-4811-B560-56B9DFB19F31.jpeg

image.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mefONE napisał:

Tu ciezko z niego bedzie zrobic lale

Ja wiem, że każdy tak mówi 😄 Ale ja bym sobie to postawił w garażu i powolutku dłubał wieczorami, może i rok by mi to zajęło, ale bym udłubał z tego coś fajnego myślę 😄 Koszt przywrócenia tego sprzętu do bdb stanu to pewniaczkiem 15-30 tysięcy 😛 Ale jak ja bym się cieszył mając taką bawaaarke, jezuniu księciuniu 🥰

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma dostęp do o wiele ładniejszych i lepiej zachowanych egzemplarzy to taki po prostu go nie interesuje, wiem sam po sobie 😉 Przywrócenie E60 M5 do oryginalnego stanu i pełnej sprawności to 30 tysięcy? Oj malutko wiesz, pomnóż to sobie razy trzy. Znam paru takich, którzy przyprowadzili sobie "delikatnie stukniętą" emkę z USA, 90% tych samochodów nadal nie wyjechało na drogi po ponad dwóch latach. Przywrócenie do życia ulepa nigdy nie zrobi z niego samochodu oryginalnego w idealnym stanie, bez względu na ilość włożonej gotówki.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karbo napisał:

 Koszt przywrócenia tego sprzętu do bdb stanu to pewniaczkiem 15-30 tysięcy 😛 

No tutaj to kolegę ostro poniosło. Załóżmy że ten samochód blacharsko lakierniczo jest dobry. Jeżeli nie, to zrobienie tego zgodnie ze sztuką aby to miało wartość kiedyś, to i tak trzeba robić to tak jak fabryka nakazała czyli wymiana poszycia w oryginalnych miejscach, bo szpachli się tu nie akceptuje, to może już nie starczyć 30 tys... Hamulce, to dobre kilka tysięcy, zawieszenie kilkanaście, opony kilka, jeżeli silnik to kapeć, to remont z honowaniem gładzi to może być nawet z 40 tysięcy, bo słupek nie wiadomo jaki kupisz, pomijam remonty skrzyni i elektroniki i innych rzeczy które być mogą być konieczne do naprawy, ale nie muszą. M5 E60 nie należy do samochodów pancernych, szczególnie że raczej mało kto kupuje 500 konne auto z V10 do niedzielnej jazdy do kościoła 90 km/h... Myślę, że kwota przemnożenia twojej maksymalnej kwoty razy 3 to jest bardzo optymistyczne, szczególnie ze już nie liczę kosmetyki takich jak regeneracja/wymiana lamp, szyb i cały "detailing". Pomijam, że gruz bo totalnym remoncie i tak nigdy nie będzie jeździł ani wyglądał jak samochód który nie posiada zużycia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie @zdanek juz 15 wsiąkło a  mozna powiedziec kropla w morzu. Cala zawiecha schodzi glownie dzieki kątówce i mlotkowi... Skrzynia, zawiecha, silnik a ulepionego dachu nie licze 😉 gosciu ma supre, corolle z silnikiem od supry do driftu, kolekcje evo i kilka innych ciekawych tematow takze tu nie spodziewam sie sentymentow 😉 

wsadzisz 50 tys i nadal bedzie ulepem. Nie ma bata zebybza 30 zrobic z takim porzadek. Skarbonka bez dna i tyle. Za to dzis takie rzeczy poprawily mi humor. Legendy naszych szos 😉 
Fiacior i 80tka w kolekcjonerskim stanie. Audi nie robilem, trafilo juz uszykowane- slabo ale fiata bede meczyl 😉

423CCBB2-AFDE-4A33-829E-21C8D2AB3D80.jpeg

273B1D14-488F-43B8-B0F9-6DD5FF2251CA.jpeg

EEC83293-122C-42D8-A703-DE1AB72E1C08.jpeg

D1C781A3-18D0-4E8A-95A9-E234F591476E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mefONE napisał:

gosciu ma supre, corolle z silnikiem od supry do driftu, kolekcje evo i kilka innych ciekawych tematow takze tu nie spodziewam sie sentymentow

Pisałem już, że zazdroszczę ? Jeśli nie to robię to teraz 😄 

Oki, faktycznie... Może trochę mnie poniosło z tą ceną... 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja tez prawiedekade temu niemal kupilem 911 (964) z mysla ze za te 30-40 przeciez dojde do ładu... 😉 i cale szczescie w miedzy czasie pojawila sie taka swiezo zrobiona wsrod znajomych. Ciesze sie ze akurat bylem na imprezie na ktorej  kolega juz troche rozwiązły szczerze powiedzial ile dal, ile wsadzil i ze rozwod by byl juz dawno gdyby „ksiegowa” sie doliczyla OCB 😉 a na poczatku imprezy slyszalem: stary jak mozesz realizuj marzenia, trzeba miec pasje itd... trzeba to miec na takie zabawki conajmniej 120-150 luznej gotowki. Wowczas wiesz ze zrobisz na porzadnie zgodnie z technologia, a nawet poprawiajac bledy producenta. Dzis pewnie za tyle nie kupi sie nawet zdrowej bazy ktora jeszcze nie byla kombinowana. Wiec moje marzenie odplywa z zasiegu kolejnych rąk jak wykresy sredniej ceny tego modelu na rynku. Za to zakochalem sie jeszcze w innym modelu ktory juz bardziej realny a rowniez staje sie bialym krukiem. Merc 123 kombi i najlepiej 7 osobowy. Ceny sie robia niezle. Ostatnio tez BMW Z3 z takich youngtimerow  poszlo w gore strasznie tak juz nawiasem dla amatorow marki. 2,8 nawet po 20tys euro lataja a jeszcze pare lat temu za 15-25tys w polsce mozna bylo nabyc... 

Takze @Karbo nie ma co zazdroscic tylko zbierac na to co w zasiegu i dzialac, a i Tobie pozazdroszczą 😉 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.