Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przy sprzątaniu garażu natrafiłem na ciekawe znalezisko 😍

IMG-20200724-063941543.jpg

Mój tata wysmarował tym naszego poloneza 😁 podobno bardzo fajnie się błyszczał, niestety na dnie zostało parę kawałków wyschniętych i raczej do niczego to już się nie nadaje.

Jak widać detailing mam we krwi 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dareme89 napisał:

4 dni roboty ze Szwagrem emoji1634.pngemoji23.png i w końcu będzie można normalnie myć auto bez obawy o błoto. Dużo roboty żeby teren wyrównać.







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez mnie to czeka.

Jakieś rady żeby zrobić to dobrze?

Co użyliście do 'ubicia' podłoża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie jest wszędzie glina. Została ręcznie wybrana i teren w miarę wyrównany. Bo były górki i pagórki duże. Później piasek z cementem na podsypkę, ubite zagęszczarka. Poszło ok 6ton piasku i 20 worków cementu. Później ułożone i znowu jazda zagęszczarka żeby ubić równo. Co do krawężników to nie pomogę bo ja miałem już, jedyne co to jeden metrowy musiałem dodać. A pozostałe wyciągnąć se środka. Zostawiłem sobie jeden po środku z dwóch powodów. Jest 0,5cm niżej niż kostka i w czasie ulewy robi za odpływ wody ( już się sprawdziło ). Druga sprawa ze nie można było lewej strony idealnie wypoziomować. Bym musiał wybrać ziemie aż poniżej lewego krawężnika od Sąsiadki co nie wchodził w grę. Wiec zrobiliśmy lekko pod katem ( różnica 1cm na całej długości ) i teraz jestem bardzo zadowolony bo ładnie wszystko spływa do rynny zrobionej z krawężnika. No i bardzo ważne żeby był spadek od domu do ulicy- u mnie 1,5cm na długości ok 6,5m. Więcej nie pomogę bo żaden z nas nie jest z branży budowlanej wiec po prostu trochę filmików na YouTube i jazda :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

@Tomas-sg  i co Ty kolego z nią robisz? Też kupiłem ale nawet dobrze pomacać nie miałem czasu. 

Wczoraj wytargałem całą konsole środkowa z Kia Sorento i szorowałem tym pod kranem 😉 poręczniejsze o wiele od pędzla 😊

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.