Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno spotkałem na drodze tzw. sebixa. Koleś najpierw siedział mi na dupie (a jechałem ostatni w sznurku), aż wziął się za wyprzedzanie wszystkich - zaliczając dwa skrzyżowania i przejście, gdy pierwszy w sznurku jechał samochód ciężarowy, który wszystko zasłaniał, a zakończył przed zakrętem waląc na czołówkę. Rzecz działa się w zabudowanym. Zadzwoniłem na 112, że chyba pod wpływem, ale myślę - a, złożę zawiadomienie, powiem jeszcze gdzie po drodze są kamery monitoringów.

Dzisiaj dzwonił do mnie w tej sprawie bardzo sympatyczny policjant. Nazbierał 20 punktów, a 6 już miał i ma po prawku. Komentarz policjanta: - trzeba eliminować z dróg takich ludzi. :mrgreen:

  • Lubię to 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacer po działce i widok przygotowanego wykopu pod szalunki.
I myśl że przed 30 będę miał swoją chatę (wspomaganą kredytem)b071e74b9011e48d3e9ed4c0ca8f2699.jpgb52f073c18735d90b0011503f3d8424e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Crasher napisał:

Verstappen trzeci, fajnie chociaż śliniłem sie ze dowiezie dwójkę.

Jak ja nie lubię MB....

Za to ostatnie okrążenie Lando było ciekawe 🙂 Choć myślałem że Perez jednak P5 będzie, no ale musiał coś odj****ć 😜 Ferrari ... i pewnie znów dominacja MB choć bliżej połowy stawki może być interesująco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawił mi humor weekendowy wypad na moto. Plany na ten rok były ambitniejsze (Austria), ale na otarcie łez padło w tym tygodniu na Bieszczady. 1500km w 2 dni. Tego mi było trzeba 🙂

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FilipO napisał:

Za to ostatnie okrążenie Lando było ciekawe 🙂 Choć myślałem że Perez jednak P5 będzie, no ale musiał coś odj****ć 😜 Ferrari ... i pewnie znów dominacja MB choć bliżej połowy stawki może być interesująco 🙂

Oj tak jak na razie Lando najlepszy. Z reszty. Ferrari z La strategią 😁. Na początku myślałem że Mclaren już z silnikami Merca a tu proszę ostatni rok z Renault i jaki mocny , bardziej chyba pakiet niż silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qlimaxss napisał:

Oj tak jak na razie Lando najlepszy. Z reszty. Ferrari z La strategią 😁. Na początku myślałem że Mclaren już z silnikami Merca a tu proszę ostatni rok z Renault i jaki mocny , bardziej chyba pakiet niż silnik

Ciekawa sprawa z tymi silnikami .. Zdziwiła mnie końcówka GP Styrii w wykonaniu Ricciardo i jego znaczne osłabienie tempa .. Może jest szansa iż McLaren będzie TOP3 w konstruktorach 😜 póki co zdają się mieć fajnie dopasowany bolid do walki o 4 miejsce w konstruktorach, no i umiejętności 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slovak napisał:

@Michał126, materiału z rejestratora mam na kilkanaście zgłoszeń, ostatnio na jednym rondzie 3 razy wymuszono na mnie pierwszeństwo. W piątek to jakaś głupawka dopadła ludzi.

Moim zdaniem przy ewidentnych przegięciach to wręcz trzeba zgłaszać - nie, że ktoś wjechał na skrzyżowanie na żółtym i jak zjeżdżał to zaświeciło się czerwone, albo że zahaczył o podwójną ciągłą przy wyprzedzaniu, ale właśnie jak ktoś z premedytacją jeździ agresywnie.

Kiedyś niedaleko domu zostałem wyprzedzony z ogromną prędkością przez kierowcę nowej S-klasy, w zabudowanym, też na przejściu, potem gościa złapało czerwone, bo włącza się przy przekroczeniu dozwolonej prędkości. Zadzwoniłem na 112, bo facet sobie tak jeździł - zawracał na rondzie i z powrotem. I kilka dni temu patrzę, a ta S-klasa stoi przy składzie budowlanym przy tej drodze. Tak niektórzy czują się bezkarni, że nie boją się tak robić we własnej okolicy. I choćby takich kierowców było tylko kilka procent, to wobec takiej bezkarności na naszych drogach nigdy nie będzie bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżając na wakacje zostawiłem chłopakom Asterkę na pozbycie się rudej z drzwi oraz wyciągnięcie dołka z błotnika.  Jak widać udało też im się zrobić "swap" silnika. Mała zagadka, z jakiego samochodu pochodzi to oznaczenia V8?

LddiV6Yw.jpeg.9076cec82f335b7a91a91f8de9776e9d.jpeg20200713_145103.jpg.63ceed5e1b5acfc5f34fbb58029d859a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slovak napisał:

Nie lubię wyręczać policji w ich obowiązkach. 

Na Twoje szczęście 😉 Nigdy nie wiesz, czy komuś nie wydarzyło się coś strasznego, czy nie spieszył się bo żona rodzi... 

Dla mnie policja nie powinna przyjmować takich giftów od donosicieli 😉 Do wypadku, owszem, donosicielstwa nigdy 🙂 

Przeraża mnie ilość kamer i monitoringu w Polsce. Żeby podrapać się po dupie warto zastanowić się 3 razy czy nasz wizerunek nie pojawi się w jakiejś stronce typu wiocha itd. 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo@Slovak panowie, bez żartów. Jeżeli ktoś w dupie ma bezpieczeństwo swoje i innych uczestników dróg, to obowiązkiem wszystkich jest takie jednostki z ruchu drogowego eliminować.
Odkąd pojawiły się rejestratory zdarza się, że jeden czy drugi odpuszcza głupi, niebezpieczny manewr właśnie z obawy przed byciem nagranym przez współuczestników dróg. To ma wyłącznie pozytywny wpływ na bezpieczeństwo nas wszystkich.

  • Lubię to 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.