Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Ari dzięki. Trochę mi rozjaśniło sprawę
Ja mam mieć 6.3 x 7.6
To ładny kawał garażu. Ja w swoim oprócz wózka Poka i sprężarki będę miał clean look. Miałem możliwość przedłużenia garażu kosztem kotłowni, ale zostawiłem jak w projekcie. Cały bajzel z kosmetykami jest za ścianą ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,5 jest długi? To tak jak u mnie. Trochę mało. Za to szerokość mistrzostwo ponad 2 razy więcej niż u mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego parkuję w drugą stronę

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadł do mnie RR na "odświeżenie" po całości. w końcu nic "niemieckiego" 😉 i w dodatku z prawdziwym silnikiem 😄 chyba pokuszę się na zrobienie relacji 🙂 cieszy mnie to bo przypomina jak fajnie było mieć V8 5.0 😉 słychać silnik a nie wydech.

IMG_20200527_201244.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dareme89 napisał:

2.8

Nie mogłeś czy nie chciałeś szerszego? Ja mam 3m i uważam, że taki garaż jest za wąski do prac przy aucie. Pewnie, da się... ale z przyjemną, wygodną pracą ma to niewiele wspólnego. U mnie na szczęście chociaż długości nie brakuje (8.5m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lukaso napisał:

Z 4m trzeba na szerokość żeby coś sensie nie zrobić i z 6.5 na długość. 

Jestem na etapie budowy domu (taki stan surowy zamkniety w sumie juz jest)... i aż spojrzałem w projekt jak to wygląda 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś czy nie chciałeś szerszego? Ja mam 3m i uważam, że taki garaż jest za wąski do prac przy aucie. Pewnie, da się... ale z przyjemną, wygodną pracą ma to niewiele wspólnego. U mnie na szczęście chociaż długości nie brakuje (8.5m)

Nie miałem. Miało być 2.9 ale dali ocieplenie po 5cm z każdej strony wiec zostało 2.8. Wcześniej robiłem u ojca w garażu tam jest 3.4 i było super. Dodatkowo instalacje projektował jakiś cep i na prawej ścianie jest instalacja do wody deszczowej z pompa i w rogu cały pion od rekuperacji i kanalizy. Robić przy aucie się da ale przy grubszych akcjach niestety trzeba będzie auto obracać. Wpakowałem ostatnio i do nakładania cleanera maszyna wystarczy ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 23:59, CarlosBlack napisał:

 słychać silnik a nie wydech.

Bullshit i sam w niego wierzyłem do póki nie kupiłem 5.0 V8. Stoisz z przodu słyszysz ciche cykanie silnika, staniesz z tyłu dopiero słyszysz jego bulgot dochodzący z wydechu. Jedyne auto, w którym było głośniej z przodu niż z tyłu to diesel i kle kle kle tam faktycznie można powiedzieć, ze słychać silnik, a nie wydech  🙂

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.